Taro kortų kryžiusDviejų kardų taro korta

Dviejų kardų taro korta simbolizuoja aklavietę. Dvi tokios pat stiprios, tačiau priešiškos jėgos susirėmė ir nepanašu, jog kuri nors artimiausiu metu nugalės, kas blogiausia, tai kad nei viena nei kita jums neatrodo labai patraukli, kas pasirinkimą prie kurios pusės prisijungti daro dar sudėtingesnį. Aišku tik tai, kad pasirinkimas turi būti priimtas, antraip strigsite toje pačioje vietoje ilgam.

Ši korta dar dažnai siejama su partneryste ir balansu. Ji komunikuoja svarbą išlaikyti sveiką balansą viskame, ar tai būtų verslas, draugystė ar romantiški santykiai. Todėl problemų su kuriomis neišvengiamai susiduriate nerekomenduojama nei ignoruoti nei atidėti. Turite apie jas kalbėti ir spręsti, antraip ilgainiui sveikas balansas liks tik gražiu prisiminimu dužusių verslų, draugysčių ar santykių fone.

Atvirkščiai iškritusi dviejų kardų taro korta simbolizuoja visišką aklavietę. Ji gali būti išorinė ar vidinė, tuo tarpu jūs esate tas žmogus kuris privalo nuspręsti, kuria linkme viskas pasisuks. Sprendimai gali būti sunkūs ir nemalonūs, spaudimas su kuriuo susiduriate taip pat situacijos nei kiek nepagerina, tačiau sprendimą priimti vistiek reikia net jei tektu rinktis iš dviejų blogų dalykų.

Priėmus sprendimą bus lengviau. Galėsite susikoncentruoti į problemas kurios laukia ir jas išsisprendus judėti į priekį.

Aukščiausios šventikės taro korta

Šventikės kortos reikšmė susijusi nuojauta. Iškritusi korta reiškia, kad atėjo laikas įsiklausyti į savo intuiciją ir bent trumpam pasistengti atsiriboti nuo savo loginio mąstymo ar įpročių. Ji taip pat yra vidinio sąmoningumo simbolis glaudžiai susijęs su žmogaus vidiniu pažinimu bei meditacija.

Kortoje šventikė pavaizduota naktyje, kuri kaip ir žmogaus vidinis pasaulis iš pradžių gali gąsdinti savo nežinomybe ar neretai net chaosu. Tačiau pati ji yra kaip šviesa tamsoje, simbolis to, ką galite rasti savyje jei įsiklausysite savo intuicijos ir tikrųjų savo norų kurie kaip taisyklė visada veda link asmenybės augimo ir brandos. Korta sufleruoja jums, kad privalote skirti laiko savo mintims ir savęs pažinimui. Daugelis atsakymų į kuriuos jau kuris laiko ieškote atsakymų jau yra jūsų galvose, viskas ko reikia, tai išgirsti ir suprasti juos.

Jeigu šventikės korta iškrito atvirkščiai, tai greičiausiai reiškia, kad jums sunku įsiklausyti savęs. Labai gali būti, kad vidinis jūsų balsas kužda elgtis dažnai priešingai nei elgiatės realybėje, ko pasėkoje jaučiatės sumišę. Kartais nebežinote kas yra gerai, o kas ne. Privalote dažniau savęs klausinėti ir įsiklausyti į savo intuiciją, neretai iškelti klausimai nuveda link netikėtų, bet teigiamų savęs pažinimo kelių.

Kardų Pažo taro korta

Kardų pažas visada viskam pasiruošęs ir nenustygstantis vietoje personažas kurio galvoje sukasi begalės naujų idėjų. Ji smalsi, visada klausinėjanti aštrialiežuvė. Dėka šių savybių ji visada atranda progų pasinerti į karštas diskusijas ar debatus.
Kaip naujienų skleidėja ji nėra labai objektyvi, deja, bet kartais jos išsakytos mintys, paskalos ar susitarimai bus atskleisti tik jei jie sutaps su jos nuomone.
Ši korta taip gali reikšti, kad jus labai skubate ir kimbate į betkokį projektą ar idėja gerai visko neapmąstę. Jūs visada labai užsivedę ir nekantraudami dalinatės idėjų įgyvendinimo progresu. Iškritusi ši korta reiškia, kad turite bendrauti ir dalintis tiek savo tiek kitų idėjomis jeigu manote, kad jos vertos ne tik jūsų bet ir aplinkinių dėmesio. Tik taip išsigryninsite kiek išties vertos jos ir ar tikrai verta investuoti tiek laiko ir jėgų į jas.

Atvirkščiai iškritusi kardų pažo korta išryškina visas negatyvias jos savybės kurios neretai tampa net pavojingomis. Apdovanota aštriu protu ir liežuviu, ji gali pradėti tai naudoti išskirtinai tik asmeniniais tikslais ir pradėti manipuliuoti žmonėmis. Jos iškalba ir minčių aštrumas tampa skaudžiu ginklu.
Kita reikšmė būtų tuščiažodžiavimas ir tuščių pažadų dalinimas. Stenkitės savo žodžius pagrįsti ir nežadėti to ko negalite įgyvendinti antraip ilgainiui tai labai pakenks jūsų reputacijai.

Taurių Karalienės taro korta

Taurių karalienė pasižymi moteriškomis charakterio savybėmis – užuojauta, rūpinimuisi kitais, švelnumu. Jai lengva užmegzti naujus santykius, ji žavi kitus savo atvirumu ir sąžiningumu. Korta parodo, kad šiuo metu sulaukiate pagalbos iš aplinkinių. Gyvenime – moters figūra.

Pagrindinė figūra pasižymi labai stipria intuicija. Stipresne intuicija pasižymi tik Didžioji dvasininkė. Taurių karalienės korta – atrasite savyje kažką naujo. Ši korta – vidinio balso simbolis. Prieš padėdami kitiems, turite pagalvoti apie savo emocinę sveikatą. Išmokite mylėti save.
Taurių karalienė atspindi jūsų santykius su kitais žmonėmis. Esate žmogus, kuriuo kiti gali pasitikėti, išsipasakoti. Patarkite kitiems ir palaikykite juos.

Paprastai, Taurių karalienė pasikliauna intuicija. Ji gyvena paskendusi svajonėse, todėl kartais yra neracionali. Problemų sprendimus reiktų priimti klausantis širdies balso.

Atvirkščiai iškritusi Taurių karalienės korta parodo, kad kartais galite būti isteriški. Negalite išreikšti savo tikrųjų emocijų ir jas laikote savyje. Tačiau taip tik kenkiate sau. Jau greitai pasieksite kritinį tašką, kai nebegalėsite emocijų kaupti savyje. Patiriate didžiulį stresą, su kuriuo jau nebegalite kovoti.

Per daug svajojate. Turėtumėte sustoti ir pagalvoti, ar tikrai galite pasitikėti savo emocijomis. Esate per daug emocionalus ir negalite kontroliuoti savo jausmų. Apmąstykite, ar tos svajonės realios ir gali būti įgyvendintos. Pasistenkite būti emociškai stabilesnis.

Mirties taro korta

Mirties taro korta yra ta kurios visi nelaukia labiausiai ir kurią dažniausiai interpretuoja neteisingai. Ištiesų tai viena pozityviausių kortų visoje kaladėje.
Ši korta reiškia, kad tam tikras jūsų gyvenimo etapas pasibaigia ir naujasis netrukus prasidės. Viskas ką jums reikia padaryti, tai “užverti duris”, kad kitos galėtų atsidaryti. Turite pamiršti praeitį ir susikoncentruoti į ateitį.
Kita kortos reikšmė yra ta, kad šiuo metu jūs esate tam tikro gyvenimo etapo lūžio taške. Senasis jūs turi likti praeityje, kad naujasis, protingesnis ir geresnis galėtų galutinai įsigalėti jumyse. Žinoma, šį etapą tikriausiai lydi didelė nežinomybė ir galimai net baimė, tačiau privalote žinoti, kad visą tai išeis į gerą dėl ko ateityje labai džiaugsitės.
Mirties taro korta taip gali reikšti, kad privalote atisakyti nesveikų, toksiškų santykių su kitais žmonėmis. Jie jus stabdo ir verčia kentėti visiškai lygioje vietoje. Privalote jų atsisakyti, antraip liksite tokioje nesveikoje stagnacijoje dar ilgai.

Atvirkščiai iškritusi mirties taro korta reiškia, kad jūs priešinatės neišvengiamiems ir būtiniems pokyčiams. Galimai laikotės praeities arba tiesiog nežinote ko imtis, kad galėtumėte judėti į priekį. Vienaip ar kitaip, privalote skirti šiektiek laiko apmastymams, gali būti, kad įsiklausę į save pastebėsite kur ir kaip save ribojate ir tai gali padėti išjudėti iš mirties taško. Nors baimė ir nežinomybė niekur nedings, vistiek turite pasitikįti savimi ir tikėti, jog imatės teisingų veiksmų. Gyvenimas juda į priekį, privalote judėti ir jūs.

Taurių Riterio taro korta

Tiesa, Taurių riteris yra bene moteriškiausia korta iš visų riterio taro kortų. Kaip tikras riteris, jis niekad neišsižadės savo principų ar tikslų, bus sąžiningas. Geba kontroliuoti savo emocijas ir pasitiki intuicija. Patrauklus ir žavus.

Jis daro taip, kaip jam liepia širdis. Riterio figūra – džiaugsmingas gyvenimo įvykis, asmuo ar charakterio savybė. Riteris parodo progresą kūrybinėje veikloje ar santykiuose.

Atvirkščiai iškritusi korta reiškia, kad visiškai nekontroliuojate savo emocijų. Per daug pavydite, esate per daug emocionalus ar apatiškas. Jums sunku priimti sprendimus ir imtis veiksmų. Per daug greitai darote išvadas ir teisiate. Jūsų išvados dažnai būna klaidingos. Nuviliate ne vieną žmogų.

Jėgos taro korta

Iškritusi jėgos korta reiškia, kad jus esate tvirto charakterio, stiprus savo vidumi žmogus. Net tada, kai gyvenimas atrodo byra į šipulius, jūs sugebate išlikti ramus ir susikaupęs. Ji taip pat rodo, kad užuojauta jums nėra svetima, jūs visada pasiryžę pagelbėti labiau likimo nuskriaustam žmogui.

Korta taip pat sako, kad esate kantrus žmogus, toks kuris gali pasiekti bet kokio užsibrėžto tikslo, nežiūrint į tai kiek laiko jums tai užtruks. Jūs taip pat nebijote išsakyti žmonėms tikrųjų savo minčių. Tokios asmeninės savybės jei ne dabar tai artimiausioje ateityje duos vaisius.

Atvirkščiai iškritusi jėgos korta pranašauja, kad šiuo metu, arba artimiausioje ateityje susidursite su dideliu pykčiu ar baime. Panašu, kad jums stinga vidinės stiprybės kuria reprezentuoja ši korta ko pasekoje pamiršote ką reiškia džiaugtis, jausti aistrą ir jausti pilnatvę darydami tai kas jums patinka.

Taip iškritusi korta gali pranašauti depresija ar stiprų pavydą kitiems, ypač kai visi aplinkui atrodo jog gyvena laimingai, siekia tikslų, tobulėja ir kuria naujus ateities planus. Ši korta reiškia, kad privalote atgauti pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis.

Žvaigždės taro korta

Žvaigždės taro korta simbolizuoja viltį ir charakterio stiprybę. Iškritusi korta sufleruoja, kad gyvenime patyrėte ne tik sunkių etapų, bet ir sėkmingai juos įveikėte. Tikriausiai patys dar pilnai nesuvokiate koks stiprus žmogus esate, tačiau kuo toliau tuo aiškiau tai suvoksite ir naujus iššūkius pasitiksite vis aukščiau iškelta galva. Nepamirškite, kad viltis ir sėkmė gyvenime lydi stipriausius ir ištvermingiausius iš mūsų. Atsikratykite rytojaus nežinomybės baimės ir jūsų gyvenimas pasikeis.

Atvirkščiai iškritusi žvaigždės korta sako, kad gyvenime jaučiatės taip, lyg viskas ir visi būtų nusistatę prieš jus. Iššūkiai kuriuos įprastai pasitikdavote su džiugesiu ir azartu dabar atrodo neįveikiami. Praradote pasitikėjimą savimi.
Be vilties, be pasitikėjimo savimi yra begalo sunku rasti vidinės motyvacijos ir drąsos judėti į prieki ir žiūrėti iššūkiams tiesiai į akis. Skirkite šiektiek laiko sau, išsiaiškinkite kodėl jaučiatės tokie sugniuždyti ir sutriuškinti, bei kaip tai įtakoja jūsų veiksmus ir gyvenimą. Pasistenkite išnaudoti tai ką sužinojote, nes būtent nežinomybė ir sėja baimę. Geriau pažinę savo būsenos priežastis, drąsiau ir lengviau jausitės jas šalindami.

Šešių skeptrų taro korta

Skeptrų šešiaakės taro kortos reikšmė – viešas pripažinimas, pergalė, sėkmė. Jūs įgyvendinote užsibrėžtus tikslus, pelnėte visuotinį pripažinimą ir pasiekėte puikių rezultatų. Galbūt sulaukėte pelnyto atlygio ar pelnėte visuotinį pripažinimą.

Ši korta parodo, kad savo stipriųjų pusių ir talento dėka, gyvenime pasiekėte išties puikių rezultatų. Nesiblaškėte ir siekėte užsibrėžtų tikslų.
Tačiau yra ir šiokių tokių minusų. Pavyzdžiui – egoizmas, arogancija. Galite pradėti galvoti, kad jūs esate geriausias, o kiti žmonės yra prastesni už jus.

Atvirkščiai iškritusi korta parodo, kad šiuo metu abejojate savo gabumais ir galimybėmis. Apie save mąstote gana negatyviai ir manote, kad kitiems žmonėms tik trukdote. Tai parodo pasitikėjimo savimi ir motyvacijos trūkumą. Jums reikia kitų žmonių emocinio palaikymo ir pripažinimo.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas