Taro kortų kryžius


Monetų Karaliaus taro korta

Monetų karaliaus taro korta siejama su aprūpinimu, saugumu, rūpestingumu, atsakingumu ir patikimumu. Iškritusi ši korta dažniausiai reiškia sėkmę kuri neretai susijusi su jau įdėtu sunkiu jūsų darbu. Ji taip pat gali būti priminimas, kad siekdami ilgalaikių tikslų nesiblaškytume, liktume susikoncentravę, naudotume savo energiją bei resursus atsakingai.

Monetų karaliaus korta taip pat gali reikšti skaudžią, tačiau būtina ir teisingą kritiką. Sulaukę jos pasistenkite atsiriboti nuo emocijų, priimti ją ir įsisavinti, kad ateityje būtumėte visapusiškai geresniu žmogumi.

Finansiniuose reikaluose, ši korta yra bene pati geriausia, sulaukti jos reiškia sulaukti finansinio stabilumo.

Atvirkščiai iškritusi monetų karaliaus taro korta paprastai reiškia stabilumo praradimą. Prarastas jis gali būti dėl daugelio dalykų, nekantrumo, pernelyg didelio nuolaidumo ar nepamatuotos rizikos. Galbūt tiesiog kažkada nukirsti kampai dabar duoda apie save žinoti.
Kita reikšmė būtų ta, kad tai ką jūs siejate su pasisekimu ir laimę tėra paviršutiniški, dažniausiai materialūs daiktai neturintys savyje tikrosios vertės. Turite suvokti, kad tikrieji lobiai slypi ne daiktuose.
Korta taip pat gali pranašauti finansinius ar reputacijos nuostolius. Būkite itin budrūs.

Mėnulio taro korta

Mėnulio korta susijusi su iliuzija, vaizduote, nerimu, apgaule bei sumaištimi. Blankioje mėnulio šviesoje nesunku apsigauti, matyti dalykus kurių realybėje nėra, arba tiesiog nepastebėti to kas stovi prieš akis. Tai nakties korta, glaudžiai susijusi su mūsų sapnais kurie dažnai gali atskleisti ne tik tikruosius mūsų troškimus, bet ir baimes. Gali būti, kad dalį jūsų įsitikinimų dengia iliuzijos skraistė, kuriai dingus paaiškės visai kitos tiesos. Būkite atidūs ir pasiruošę.

Atvirkščiai iškritusi mėnulio korta gali reikšti, kad tamsesnė ir negatyvesnė mėnulio pusė turi įtakos jūsų dabartiniame gyvenime. Galimai jus lydi didesnis nei įprastai sumišimas ir gyvenimo džiaugsmo praradimas. Jaučiatės strigę ir nebežinote ko imtis, kad pajudėtumėte iš mirties taško, tačiau kaip ir dažniausiai, jums tereikia labiau savimi tikėti ir būti ryžtingesniam. Imtis dalykų nors jie ir nesiseka, ankščiau ar vėliau viskas pasisuks jūsų naudai.
Taip iškritusi korta gali simbolizuoti tamsos ir nežinomybės atneštą sumaišties pabaigą. Geriau supratę savo baimes ir nepasitikėjimo savimi priežastis pradėjote jaustis geriau ir tvirčiau. Tamsa pradeda sklaidytis, o jūs jaučiatės vis labiau išsilaisvinę iš nežinomybės, iliuzijos ir neužtikrintumo gniaužtų.

Keturių kardų taro korta

Keturių kardų taro korta tai atokvėpio ir atsitraukimo korta. Poilsio ir ramybės reikia dėl per ilgai užsitęsusių vidinių ir išorinių kovų. Nors jausmas, kad netrukus nutiks kažkas blogo niekur ir nedings, privalote atsitraukti, nusiraminti, permąstyti savo veiksmus ir svarbiausia – atsikvėpti atsiribojant nuo dabartinės savo aplinkos ar situacijos kaip įmanoma labiau. Susidėliokite aiškius prioritetus, tai leis jums į kovą grįžti stipresniems ir labiau motyvuotiems.
Gyvenimiškos problemos po problemos jus baigia galutinai išvarginti ir ši korta sufleruoja, kad atėjo laikas įgauti naujų jėgų prieš pasitinkant naujus iššūkius. Metas skirti sau daugiau dėmesio.

Nors teisingai iškritusios kortos reikšmė susijusi su poilsiu ir atsistatymu, atvirkščiai iškritusi keturių kardų taro korta reiškia neramumus ir nenuilstamumą. Jūsų širdis trokšta ramybės ir poilsio, tačiau jūsų smegenys pernelyg susikoncentravusios į atsakomybes ir pareigas. Nuo jūsų gal ir priklauso kitų žmonių gerovė, bet jei ir toliau nekreipsite dėmesio į savo poreikius, tai pradės atsispindėti jūsų sveikatoje.
Galite ir toliau kovoti, tačiau turite suprasti, kad nesaikingas saves alinimas bus pastebimas ir darbų rezultatuose, jūsų efektyvumas neabejotinai mažės ko pasekoje turėsite skirti dar daugiau laiko ir pastangų tikslams pasiekti. Šį papildoma laiką galėtumėte ir turėtumėte skirti poilsiui.

Skeptrų septynakės taro korta

Teisingai iškritusi korta
Skeptrų septynakės ir Skeptrų penkiaakės reikšmės yra panašios. Abi kortos atskleidžia, kad įvykis, kėlęs jums džiaugsmą ir pasitenkinimą, dabar kelia sunkumus, kuriuos turite įveikti. Šie sunkumai atneša sėkmę. Jei norite įrodyti ir apginti savo gerą vardą turite varžytis. Kiti žmonės siekia tų pačių rezultatų kaip ir jūs, todėl visada turite stengtis būti geresnis už juos.

Kurdami sėkmingą projektą ar įmonę, neišvengsite iššūkių, kuriuos įveikti galėsite tik išsikėlę aiškius tikslus ir žinodami, ko trokštate.
Skeptrų septynakės kortos reikšmė – nesvarbu, kas be nutiktų, turėkite tvirtą nuomonę, žinokite savo teises.

Atvirkščiai iškritusi Lazdų septynakės taro korta reiškia, kad šiuo metu jūs nebepakeliate visų turimų atsakomybių ir iššūkių, su kuriais susiduriate. Galbūt varžotės ir lyginate save su kitais žmonėmis, todėl esate pažeidžiamas ir jaučiatės nevisavertis.

Atvirkščiai iškritusi Lazdų septynakės taro korta atskleidžia, kad šiuo metu jūsų draugai ir šeima klausinėja apie jūsų sprendimus, pasirinkimus, o kiti žmonės jus kritikuoja ir teisia.

Dažniausiai atvirkščiai iškritusi korta parodo, kad vengiate konfliktų. Atsisakote mėgstamos veiklos, todėl jaučiatės nelaimingas. Taipogi, jei kitas žmogus meta jums iššūkį, jūs pradedate nepasitikėti savo jėgomis ir nustojate siekti užsibrėžto tikslo. Prisiminkite, kad esamą poziciją pasiekėte sunkiu darbu, todėl gerai pamąstykite, ar tikrai verta išsižadėti savo įsitikinimų, tikslų. Atvirkščiai iškritusi korta reiškia ir tai, kad per daug agresyviai ginate asmeninius įsitikinimus, teises, laisves, nuosavybę, ir taip kenkiate asmeniniams santykiams.

Aštuonių monetų taro korta

Aštuonių monetų taro korta reiškia, kad dabar tas metas kai turite susikaupti atsiduoti darbui. Tai nereiškia, kad iki šiol darėte kažką blogai, tiesiog dabar turite būti geriausios savo paties versijos profesinėje ir asmeninėje srityje. Nesvarbu kokio sunkumo darbai laukia, tiesiog imkitės jų, dabar yra tas metas kai turite ir galite juos padaryti. Darbų atneštų vaisių ilgai laukti nereikės.

Atvirkščiai iškritusi aštuonių monetų taro korta įprastai reiškia panašius dalykus kaip ir taisyklingai iškritusi korta, tik darbai kuriuos ji pranašauja ir rekomenduoja imtis greičiausiai bus gerokai sudėtingesni ir reikalaus daugiau jūsų resursų nei manote. Šiuo atveju svarbu neatsisakyti deleguotų užduočių ar asmeninių planų. Jūsų pastangos ir ryžtas bus įvertintas ir apdovanotas.

Santykiuose ši korta gali pranašauti tai, kad nei viena iš pusiu nėra pasiruošusi prisiimti savo atsakomybės dalies siekiant darnių, abipusiai naudingų santykių.

Taurių Karaliaus taro korta

Taurių karaliaus korta – viena iš galingiausių kortų visame Taurių mostyje. Ji reiškia kūrybiškumą, emocijas, pasąmonę. Taipogi, korta atskleidžia žmogų, kuris, pirmiausia, rūpinasi kitais, o tik tada savimi. Jis jautrus, įsiklauso ir supranta kitus žmones, geba duoti tinkamą patarimą.
Jūs gebate kontroliuoti savo emocijas ir puikiai pažįstate save. Kartais kylantys iššūkiai gali išmušti jus iš vėžių. Tokioje situacijoje turėtumėte išlikti ramus ir nepulti į paniką. Pradėkite stebėti savo elgesį įvairiose situacijose.
Taurių karalius simbolizuoja vyresnio amžiaus vyrą. Jis prisiima atsakomybę už savo veiksmus ir puikiai pažįsta save.

Taurių karaliaus korta parodo, kad stengiatės išlaikyti harmoniją grupėje. Jūs – geras, jautrus lyderis, kuris rūpinasi ne tik savo, bet ir kitų žmonių interesais, poreikiais. Pastaroji korta parodo, kad gebate tvarkytis su negatyviomis emocijomis.

Kortos atskleidžiamos neigiamos savybės – nepastovumas, manipuliavimas kitų žmonių emocijomis.
Įtemptose situacijose rūpinatės tik savo interesais ir elgiatės neišmintingai. Esate veidmainis: su vienais žmonėmis – draugiškas, o kitiems – atsukate nugarą. Mokate naudotis situacija: padarote taip, kaip jums yra geriausia, jums nerūpi kiti žmonės.
Tokia charakterio savybė gali būti būdinga tiek jums, tiek kitam žmogui. Mokate bendrauti ir kontroliuoti savo emocijas. Jei pabendravę su kitu žmogumi jaučiate, kad jis gali būti jums naudingas, imate juo manipuliuoti ir jį kontroliuoti. Korta gali parodyti keršto siekimą.

Dešimties kardų taro korta

Kardų dešimt pranašauja bėdas. Artinasi tas metas, kai jos užklups nelauktai, galimai net su išdavystės prieskoniu. Ši korta tai priminimas, kad kad ir kaip besistengtumėm, visko kontroliuoti gyvenime visvien nepavyks. Jei pradės atrodyti, kad viskas krenta iš rankų ir kad nieko negalite padaryti, kad tai pakeistumėte, greičiausiai būsite teisus, tačiau nereikia pradėti savęs gailėti. Gyvenime visada pasitaiko tamsių etapų, paleiskite tai ko nebegalite susigrąžinti ir susifokusuokite į tai kas jūsų laukia ateityje. Geras pavyzdys būtų skyrybos su mylimu žmogumi. Beabejo tai labai skausmingas etapas, tačiau tuo pačiu ir išlaisvinantis bei atveriantis naujas galimybes. Atsimušę į dugną galite pasinaudoti juo ir atsispirti arba palūžti ir likti jame.
Kardų dešimt simbolizuoja metaforą kuri baigiasi tragedija. Kardai taro kortose susiję su intelektu ir logika, tačiau neapdairus ginklo naudojimas situacijose kuriose galbūt jo išvis net nereikia gali baigtis visiška destrukcija. Kardas kaip ir aštrus protas yra ginklas kuri lydi didis potencialas tiek gėrio tiek naikinimo lygmenyse ir dabar yra tas metas, kai aštraus ir blaivaus proto jums prireiks labiausiai.

Atvirkščiai iškritusi kardų dešimt taro korta reiškia tik vieną – skaudžią pabaigą. Būdo išvengti ar atidėti nepalankią baigti tiesiog nėra. Pajusite, kad atsimušėte į dugną ir leistis žemyn tiesiog nebėra kur. Dabar viskas jūsų rankose, tik savo pastangomis galite išlipi iš duobės, tad naudokitės visomis pasitaikiusiomis galimybėmis ir jums pavyks.

Kardų Karaliaus taro korta

Iškritęs kardų karalius sufleruoja, kad privalote išlikti objektyvus ir remtis tik faktais dabartinėje savo situacijoje. Ši korta simbolizuoja intelektą ir galią kurią jums reikia panaudoti siekiant dabartinių savo tikslų. Būkite atidūs ir kritiški, nepasikliaukite tik savo patirtimi ir išsilavinimu, problemos kurias reikės spręsti reikalaus gilesnės analizės.

Korta taip pat reiškia, kad turite būti griežtas ir nepalenkiamas atlikinėdamas savo pareigas. Turite blaiviu protu, kritiškai ir išsamiai įsižiūrėti į problemines situacijas. Įsitikinkite, kad tolimesni jūsų veiksmai neatneštų jums daugiau problemų nei naudos. Venkite nereikalingos rizikos ir emocijų priiminėjant reikšmingus sprendimus visose gyvenimo srityse.

Atvirkščiai iškritusi kardų karaliaus korta indikuoja tironiškus, smurtinius ir manipuliatyvius veiksmus. Tai gali būti susiję su savo galios ir autoriteto pertekliniu naudojimų siekiant asmeninės naudos ir troškimų patenkinimo. Taip iškritusi korta taip pat gali reikšti, kad kartais ne vietoje ir ne laiku paprastas temas bei diskusijas paverčiate mokslinės disertacijos gynimu. Kartais paprasčiau tikrai yra geriau.

Septynių tauriu taro korta

Korta parodo, kad esate svajoklis, bėgate nuo tikrovės ir pasineriate į fantazijas. Atsargiai galvokite norus ir priimkite sprendimus. Jūsų svajonės jus džiugina, bet tuo pat metu ir baugina. Kita vertus, pastaroji korta primena, kad vien svajoti neužtenka, reikia svajones įgyvendinti. Kažkada turėsite nustoti tuščiai fantazuoti ir susidurti su realybe.

Jei matote daug pasirinkimų ir dėl to negalite priimti tam tikrų sprendimų, turėtumėte apmąstyti kiekvieno pasirinkimo pliusus ir minusus, ir tik tokiu atveju jums pavyks rasti geriausią sprendimą. Tačiau priimdami sprendimus, turite išlikti budrūs, mat situacija gali būti nenuspėjama.
Norėdami priimti geriausią sprendimą, turite atskirti, kas tikra, o kas – ne.
Kortos reikšmė susijusi su pagundomis. Tai taikoma tiek teisingai, tiek atvirkščiai iškritusiai kortai.

Atvirkščiai ir teisingai iškritusios kortos reikšmė yra panaši. Jos abi parodo svajones, iliuzijas, pagundas. Tačiau atvirkščiai iškritusi korta labiau pabrėžia kortos neigiamą pusę. Esate per daug paniręs į fantazijas, iliuzijas ir nebesuvokiate realios situacijos. Esate pasimetęs, neturite tikslų.

Taurių septyneto korta parodo, kad esate nepasiryžęs susidurti su skaudžia gyvenimo realybe ir vienintelis būdas nuo jos pabėgti – svajonės ir fantazijos.
Kita vertus, korta atskleidžia, kad dabar jūs pradedate suprasti, ko norite iš gyvenimo, pradedate pastebėti pasitaikančias galimybes.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas