Taro kortų pasaga


Septynių kardų taro korta

Septynių kardų taro korta susijusi su išdavyste ir apgaule. Iškritusi ši korta reiškia, jog jūs, ar jūsų artimas susiduriate su problemomis nes kažkada padarytos kvailystės, apgaulės ar tiesiog melas pradeda ryškėti su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis. Kažkada nusprendėte tai tiesiog slėpti, tikėjotės, kad niekas nieko nesužinos arba problemos savaime išsispręs, tačiau ilgainiui viskas pasidarė tik dar blogiau.
Ši korta taip pat gali reikšti, kad tam tikrų dalykų ar projektų jūs norite imtis savarankiškai. Teisingiau imtis išskirtinai vieni. Toks sprendimas ne visada duoda rezultatų, tačiau panašu, kad dabar būtent taip ir turėtumėte imtis savo reikalų jei tik kyla tokia mintis.

Atvirkščiai iškritusi septynių kardų taro korta gali reikšti keletą dalykų priklausomai nuo to, kokios kortos iškrito šalimais. Pirma, tai korta gali reikšti, jog turite imtis naujų problemos sprendimo būdų, metodai prie kurių jau esate pripratę ir nuolat juos naudojate šiuo atvėju neveikia. Antra, jūs ar kažkas kas jums artimas sprendžia, ar nereikėtų atsikratyti kaltės jausmo ir pasakyti visos tiesos kuri buvo slepiama. Toks poelgis būtų ne tik teisingas, bet ir sukurtu daugiau šansų realiai ištaisyti susiklosčiusią probleminę padėtį. Trečia, korta sufleruoja, kad situacijas reiktų spręsti kitaip nei įprastai, atkreipti dėmesį į kolektyvinę, o ne asmeninę naudą.

Šešių taurių taro korta

Taurių šešiaakė – dosnumas, naivumas, vaikystė. Ji parodo nostalgiją – būseną, kai norite laiką atsukti atgal ir nusikelti į vaikystę, paauglystę ar jaunystę. Kartais tik šie prisiminimai mus priverčia jaustis laimingais. Taurių šešiaakė korta atskleidžia, kad svarbu prisiminti tas laimingas prabėgusias dienas, tačiau reikia gyventi šia diena.
Ši korta parodo grįžimą į pažįstamą vietą. Tai gali būti gimtinė, seno draugo namai, mokykla ar kita jums labai brangi vieta. Jūs siekiate jaustis arčiau praeityje sutiktų žmonių. Priminimai grąžina mus į vaikystę, kai gyvenimas buvo žymiai paprastesnis.
Kartu su Taurių penkiaake korta, Taurių šešiaakė korta parodo netektį ar nusivylimą. Prisimindami praeitį, ieškote atsakymų į dabar patiriamą krizę ar iššūkius. Norite jausti jus begalo mylinčių žmonių paramą, šilumą.

Korta parodo, kad gyvenate praeities prisiminimais. Prisiminti praeitį nėra nieko blogo, tačiau turėtumėte gyventi šia diena, o ne praeitimi. Turėtumėte mokytis iš praeityje gautų pamokų ir gautas žinias taikyti ateityje. Gyvenkite šia akimirka.

Kita kortos reikšmė – pamiršta vaikystė ir jos svajonės. Dabar galvojate, kad vaikystės svajonės yra tiesiog nerealistiškos. Nors galbūt gailitės dėl neįgyvendintų vaikystės svajonių ar tikslų, kartais skaudi realybė parodo mums, ką turėtumėte daryti toliau. Praeities nepakeisite, taigi nebesmerkite savęs už tai, ko nepadarėte anksčiau. Metas pagalvoti apie tai, kuo norite tapti ir kaip galite siekti užsibrėžtų tikslų.

Keturių monetų taro korta

Keturių monetų taro korta gali reikšti tiek gerus tiek blogus dalykus. Iš vienos pusės korta indikuoja, kad jums visgi pavyko pasiekti dalį savo užsibrėžtų tikslų ir sukaupti šiokį tokį finansinį stabilumą, tačiau kartu su pinigais atsiranda ir rizika, kad pradėsite svarbius dalykus vertinti per materialinę prizmę. Darbas kurį įdėjote siekdami materialinės gerovės gali paversti jus savanaudžiu, gobšiu pinigų vergu. Siekti finansinės nepriklausomybės yra sveikas dalykas, jeigu jis neperžengia ribų, už kurių vienintelis dalykas kuris būna svarbus tai turėti dar daugiau pinigų ir brangių daiktų.

Atvirkščiai iškritusi keturių monetų taro korta sufleruoja labai blogus dalykus. Vienas jų – gobšumas ir šykštumas. Jus persekioja skurdo baimė, kuri visiškai temdo jūsų protą ir verčia elgtis neracionaliai ir svarbiausia neatsakingai kitų žmonių atžvilgiu.

Iš kitos pusės, korta gali reikšti, kad per daug išlaidaujate. Dažnai net ne pagal savo išgales kas artimiausioje ateityje gali pridaryti jums didelių problemų.

Įsimylėjėlių korta taro korta

Esminė žinutė kurią skleidžia įsimylėjėlių korta – harmonija, trauka ir santykių tobulumas. Pasitikėjimas vienas kitu ir vienybė kurią skleidžia įsimylėjėliai teikia kiekvienam iš jų dar didesnio pasitikėjimo savimi. Ši korta gali pranašauti vedybas ar kitus artimus ryšius, tame tarpe ir intymius.

Kita reikšmė besislepianti už kortos yra pasirinkimas tarp prieštaringų ar net vienas kitą paneigiančių dalykų. Tai dilema kurią gerai apgalvoję turite išspręsti.

Labiau asmeninė kortos reikšmė yra jūsų asmenybės puoselėjimas galbūt net socialiai priešiškos aplinkos fone. Įsimylėjėlių korta tarsi pranašauja jūsų asmeninių vertybių, įsitikinimų ir tikslų išsigryninimą nepriklausomai nuo to kokio palaikymo ar prieštaravimo sulaukiate iš aplinkos. Tai metas, kai galite suprasti kas jums iš tiesų yra svarbu, todėl privalote būti visų pirma sąžiningi ir autentiški prieš save, tik tuomet tokie būsite ir jums supantiems žmonėms.

Atvirkščiai iškritusi įsimylėjėlių korta reiškia vidinius ir išorinius konfliktus su kuriais susiduriate. Harmonijos stoka kasdienį gyvenimą gali daryti nepakeliamu, mažų mažiausiai varginančiu, ko pasekoje kenčia ne tik santykiai su artimu žmogumi. Jums būtina skirti šiek tiek laiko savianalizei, išsiaiškinti kokios priežastys jus išmušė iš vėžių ir imtis problemas sprendžiančių veiksmų. Taip pat dabar būtų pats laikas permąstyti savo vertybes ir išsiaiškinti kaip jos koreliuoja su ilgalaikiais jūsų gyvenimo tikslais.

Bendravimo nutrūkimas taip pat gali slėptis po atvirkščiai iškritusią įsimylėjėlių korta. Ji taip pat gali reikti, kad vengiate atsakomybės dėl savo padarytų pasirinkimų įtakotų aistros ar impulsyvaus charakterio. Turite pripažinti padarytas savo klaida tam, kad ateityje jų nekartotumėte.

Taurių Tūzo taro korta

Taurių tūzas – metas atsikratyti visų neigiamų minčių ir emocijų, pradėti mėgautis gyvenimu. Kaip ir kitos tūzo kortos, Taurių tūzas žymi naują pradžią. Užmegsite naujus santykius ir būsite laimingas. Pradėjote gyventi šia diena, pamiršote praeities skausmą ir galite jausti palengvėjimą. Dažniausiai Taurių tūzas pasirodo skaityme, jei žmogus ilgą laiką buvo vienas ar jį kažkas labai įskaudino. Metas versti naują gyvenimo puslapį.
Dabar svarbu ieškoti naujų draugų, meilės, tobulėti dvasiškai. Metas užmiršti praeities negandas. Metas gyventi šia akimirka ir mėgautis

Jei ištraukiate šią kortą, tai reiškia, kad šiuo metu esate emociškai nestabilūs ar jaučiate dvasinį skausmą. Netekote kažko brangaus.
Taurių kortos simbolizuoja kūrybiškumą. Šiuo metu jums gali trūkti kūrybiškumo.
Dabar turite išsiaiškinti, kodėl nejaučiate atima iš jūsų kūrybiškumą ir kaip galite vėl tapti kūrybiškas?

Velnio taro korta

Iškritusi velnio korta simbolizuoja tai, kad jaučiate gyvenimo pilnatvės trūkumą. Jaučiatės įkalinti ir tušti. Galimai tai susiję su materialaus pasaulio puse. Kitaip tariant esate daiktų ir pinigų įkaitai kurie pastaruoju metu nebeatneša tiek džiaugsmo ir prasmės gyvenime kaip kad ankščiau. Su laiku ateina suvokimas, kad dalykai kuriu jums išties trūksta yra ne materialūs.
Priklausomumas nuo daiktu ar medžiagų taip pat gali būti priežastis dėl ko jaučiatės tokie bejėgiai prieš savo impulsyvumą ir sveiką protą.

Atvirkščiai iškritusi velnio korta dažnai reiškia asmenybės susivokimo akimirką, kai žmogus pradeda pilnai suvokti savo priklausomybes, jų priežastis ir padarinius. Tai jokiu būdu nereiškia, kad blogosiomis ydomis pavyks lengvai atsikratyti, todėl turite būti pasiruošę skausmingoms permainoms, kurios yra būtinos tikrojo savęs paieškose. Privalote skirti daugiau laiko savianalizei, susidaryti sąrašą dalykų kuriais turite atsikratyti ir imtis ryžtingų veiksmų, antraip rizikuojate strigti tokioje būsenoje ilgam.

Fortūnos rato taro korta

Fortūnos rato korta simbolizuoja tai, kad gyvenimas susideda iš gerų ir blogų akimirkų kurių ciklo mes negalime visiškai kontroliuoti. Visi mes, karaliai ir juokdariai susiduriame su gyvenimo cikliškumu ir nei vienas neturime absoliučios galios prieš likimą. Gyvenimą aplankius geriems laikams, pasistenkite džiaugtis ir išnaudoti tas dienas tiek kiek įmanoma, nes tai truks tikrai ne amžinai ir geras dienas pakeis blogos. Taip pat žinokite, kad atėjus blogam etapui, jis neužsibus ir ji pakeis geresni laikai.

Ši korta paprastai simbolizuoja dalykus kurių negalime kontroliuoti, taip kaip negalime kontroliuoti gamtos sezoniškumo, ryto saulėtekių ir vakaro saulėlydžių, jie tiesiog vyksta, kaip ir daugelis mus supančių aplinkybių. Svarbu suvokti ir nepamiršti, kad ratas niekada nesustoja.

Atvirkščiai iškritusi fortūnos rato korta reiškia, kad pastaruoju metu jus lydėjo nesėkmės. Tačiau korta sako ir tai, kad nesėkmės jus lydi ne dėl jūsų pačių kaltės, greičiausiai, kad jūs nieko dėl to padaryti negalite, todėl savęs dėl kažko kaltinti nereikėtų. Kaip besisukantis ratas, jūsų sėkmingi ir nesėkmingi gyvenimo etapai nuolatos keičia viena kitą, šiuo metu, jūs esate apačioje, tačiau greitai viskas apsikeis ir ratas pasisuks dar kartą link geresnių jūsų dienų.

Taip iškritusi korta gali reikšti, kad atėjo metas paleisti dalykus kuriuos manote kontroliuojantys. Laikydamiesi jų, skaudinate ne tik save, bet ir kitus. Kartais tiesiog būtina susitaikyti su neišvengiamybe ir išmokti sau atleisti. Privalote išmokti judėti toliau, išmokta tokia pamoka gali sąlygoti tai, kad ratas vėl pasisuks link geresnių laikų.

Monetų Karalienės taro korta

Monetų karalienė susijusi ne tik su tvarka ir šiluma namuose, ji taip pat siejama ir su puikiai valdomu verslu. Paprastai tai reiškia, kad siekiant visapusiškos darnos būtina vadovautis protu ir jei tik įmanoma – kitų žmonių patirtimi, nedarant tų pačių klaidų. Jai taip pat būdingas savarankiškumas, todėl jei tik įmanoma, stenkitės pasikliauti savo jėgomis vis labiau ir dažniau.

Atvirkščiai iškritusi monetų karalienės taro korta simbolizuoja didelį ego, savanaudiškumą, pavydą ir susikoncentravimą į materialius dalykus. Dažnai tai perauga į apsileidimą kuris atsispindi ne tik žmogaus gyvenamojoje vietoje, bet ir pačiame žmoguje. Nesirūpinimas savo vidumi ir išore dažnai sąlygoja ir kitas, didesnes problemas.

Kita taip iškritusios kortos reikšmė sufleruoja apie galimai susijaukusius jūsų prioritetus ko pasekoje jaučiatės jog dažnai mėtotės, sunkiai susikaupiate ir rečiau tikslingai judate link savo ilgalaikių gyvenimo tikslų.

Išskirtiniais atvejais korta bando atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad kaikas jau pakankamai subrendęs ir gali pasirūpinti savimi. Jums reikia suprasti, kad negalite visą gyvenimą įtakoti savo brangių žmonių gyvenimų, privalote juos paleisti ir leisti jiems daryti savo sprendimus.

Kardų Riterio taro korta

Iškritusi kardų berniuko korta bando atkreipti dėmesį į tai, kad kartais mus užvaldžiusios idėjos ir norai, verčia elgtis ir priimdinėti sprendimus visiškai aklai, nekreipiant dėmesio nei į būsimus veiksmus, nei į sunkumus, nei į galimas pasekmes su kuriomis neišvengiamai susidursime. Ši korta yra labai stipri, energinga ir agresyvi. Būtina siekiant tikslu siekti ir balanso tarp savo troškimų, ambicijų bei veiksmų moralumo.

Kardų berniuko turinčio aiškius tikslus nebesustabdys niekas. Jis nesigilina nei į pasekmes nei iššūkius kurie jo laukia. Jis gyvas ambicijos, pasišventimo ir jėgos simbolis. Tačiau beatodairiškumas gali būti klastingas ir pavojingas. Nesigilinant į laukiančius iššūkius ir pasekmes nesunkiai gali virsti aplinkinių nemalone bei sudaužytu pasitikėjimu savimi.

Atvirkščiai iškritusi kardų riterio korta rodo neįprastą nekantrumą ir impulsyvumą. Turite daug energijos, bet mažai supratimo kuria linkme ją nukreipti, ko pasekoje dažnai priimate ne pačius geriausius sprendimus kurie gadina gyvenimą ne tik jums, bet ir aplinkiniams.

Išsiblaškymas taip pat yra viena jūsų ydų. Esate nepasiruošę susidurti su problemomis kurios neišvengiamos siekiant užsibrėžtų tikslų. Jums būtina būti kiek atsargesniems ir organizuotiems antraip rizikuojate atsimušti į tokias problemas, kurių dar nesate pajėgūs išspręsti.

Dviejų monetų taro korta

Dviejų monetų taro korta susijusi su balansu. Šiuo atveju su ganėtinai trapiu balansu kurį jums visgi pavyksta išlaikyti savo karjeros, finansų, santykių ar sveikatos srityse. Problema čia tame, kad kai gyvenimiškų sričių ant trapios balanso ribos daugėja, rizikuojate prarasti jas visas. Griūnanti viena sritis, kaip kortų namelis nusineš vieną po kitos ir kitas. Laviruoti tiesiog darysis per sunku ar net fiziškai nebeįmanoma, todėl privalote stiprinti kaip įmanoma greičiau tas vietas, kurios šiuo metu yra problemiškiausios.

Atvirkščiai iškritusi dviejų monetų taro korta reiškia, kad apsiėmėte per daug darbų ar paeigų savo gyvenime. Mažu mažiausiai ko dabar jums reikia, tai poilsio norint atgauti jėgas. Jeigu jaučiate, kad nebesusitvarkot, ieškokite pagalbos antraip ilgainiui susikursite daugiau problemų nei gausite naudos iš visų dabar nudirbtų darbų.

Finansinėje srityje privalote išmokti gyventi pagal savo pajamas. Per didelis išlaidavimas ilgainiui gali virsti didele problema.

Dešimties monetų taro korta

Dešimties monetų taro korta susijusi su pastovumu ir pasitenkinimu. Išesmės ji bando pasakyti tai, kad kad ir ką darote savo gyvenime, laikykitės šios krypties, dirbkite nuosekliai ir reguliariai, nebandykite nukirsti kampų ir vieną dieną būsite apdovanoti, visas jūsų sunkus darbas atsipirks su kaupu. Pakeliui neišvengiamai susidursite su tokiomis akimirkomis kai jausitės neįvertinti ar nesuprasti, norėsite mesti tai ką pradėjote, tačiau šiuo atvėju privalote žiūrėti toliau į ateitį, pamatyti visą paveikslą ir suprasit, kad tai tik viena iš daugelių neišvengiamų duobių pakeliui link tikslo. Tikslas gali būti šeima, vaikai, karjera ar mokslai

Dešimties monetų taro korta taip pat glaudžiai susijusi su finansine sėkme ir stabilumu, todėl sprendimai susiję su finansais šiuo metu jums yra ypač palankūs. Tiesiog būkite protingi, vertinkite rizikas atsakingai, tai jokiais būdais nereiškia, kad turėtumėte pastatyti savo visas santaupas ant ruletės stalo.

Atvirkščiai iškritusi dešimties monetų taro korta gali būti artėjančio finansinio nestabilumo ženklas. Galimai šiai dienai nieko panašaus nejaučiate, bet privalote būti atsargūs, prieš priimant reikšmingus finansinius sprendimus ar įsipareigojimus rekomenduojama skirti papildomo laiko išsamiam rizikų vertinimui. Neskubėkite ir pasistenkite kurį laiką nerizikuoti.

Kita reikšmė gali būti staigi santykių pabaiga, santuokos iširimas. Tačiau ne viskas dar prarasta, jei kalbėsitės ir ieškosite sprendimų, galimai juos ir rasite.

Devynių kardų taro korta

Kardų devyni taro korta dažniausiai siejama su baime ir nerimu. Kartais su gyvenime patirta trauma kurios galimai gėdijatės ir neatskleidžiate kitiems. Toks uždarumas daro savo ir kasdiena graužia jus iš vidaus. Kaskart kai galvojate, jog atsikratėte šio jausmo, po kurio laiko jis vistiek sugrįžta. Pasidalinimas savo jausmais ir išgyvenimais gali šiektiek palengvinti jūsų kančias, todėl jei tik turite žmogų, kuriuo pasitikite tiek, kad galėtumėte jam išsipasakoti, būtinai taip ir padarykite.

Atvirkščiai iškritusi kardų devyni taro korta sufleruoja praktiškai tuos pačius dalykus kaip ir tiesiai iškritusi. Jei jus kankina košmarai, stresas, nuolatinis nerimas, praeities traumos turite suprast, kad jog mintys apie tai savaime neišnyks. Turite patys stengtis sudėti tinkamai taškus ir kai kuriuos dalykus palikti praeityje. Kartais tą padaryti padeda tiesiog išsipasakojimas artimam žmogui, tačiau kartais prireikia gerokai daugiau pastangų norint atsikratyti mintimis kurios neleidžia gyventi pilnaverti, džiaugsmingą gyvenimą. Turite tai pripažinti ir imtis atitinkamų veiksmų, antraip rizikuojate likti praeityje ir gyventi nuolatiniame strese.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas