Žvaigždės vertimas

Taurių Pažo taro korta

Viena iš svarbiausių Taurių pažo reikšmių – atvirumas naujoms idėjoms, staiga aplankęs įkvėpimas. Eksperimentuokite, darykite tai, kas jums kelia įkvėpimą ir pamatysite – ateityje atsivers puikios galimybės. Jei jaučiate polinkį muzikai ar dailei, pirmyn – pradėkite groti ar piešti.

Pakliuvę į sudėtingą situaciją, greičiausiai nustojote siekti savo svajonių. Taurių pažas ragina jus pažiūrėti į problemą kitu kampu. Korta simbolizuoja užsispyrimą, kurio dėka įgyvendinsite visas svajones. Klausykite vidinio balso ir tikėkite, kad viskas įmanoma, tik reikia norėti.
Jei bijote parodyti savo tikruosius jausmus, dabar pats metas išdrįsti. Turite būti ir kūrybiškas, ir emocionalus. Dažniausiai žmonės nerodo emocijų, nes bijo apsijuokti prieš kitus ar saugo savo ego. Taurių Pažas – naujas saviraiškos būdas.

Atvirkščiai iškritusi
Korta parodo, kad šiuo metu jums trūksta kūrybiškumo. Galbūt jums kyla įdomių idėjų, bet jas įgyvendinate dėl materialinių, o ne dvasinių paskatų. Kūrybiškumo nejaučiate todėl, kad esamas projektas jums nekelia džiaugsmo. Jausitės kūrybiški tik tada, kai idėjas įgyvendinsite su malonumu.

Kita kortos reikšmė – susirūpinęs žmogus. Jis bijo akistatos su realybe – galbūt dabar jį kankina finansinės problemos, liga ar kt. Jis nesprendžia šių problemų, o bando pabėgti nuo jų, dažniausiai, vartodamas alkoholį ar narkotikus. Galbūt šiuo metu jūs arba jūsų artimieji negali priimti savęs tokio, koks yra.

Taurių pažas – įkvėpimo trūkumas, žema savivertė. Ką turite padaryti, kad jūsų mylimieji suprastų, kad šiame pasaulyje yra vienintelis ir nepakartojamas?

Septynių tauriu taro korta

Korta parodo, kad esate svajoklis, bėgate nuo tikrovės ir pasineriate į fantazijas. Atsargiai galvokite norus ir priimkite sprendimus. Jūsų svajonės jus džiugina, bet tuo pat metu ir baugina. Kita vertus, pastaroji korta primena, kad vien svajoti neužtenka, reikia svajones įgyvendinti. Kažkada turėsite nustoti tuščiai fantazuoti ir susidurti su realybe.

Jei matote daug pasirinkimų ir dėl to negalite priimti tam tikrų sprendimų, turėtumėte apmąstyti kiekvieno pasirinkimo pliusus ir minusus, ir tik tokiu atveju jums pavyks rasti geriausią sprendimą. Tačiau priimdami sprendimus, turite išlikti budrūs, mat situacija gali būti nenuspėjama.
Norėdami priimti geriausią sprendimą, turite atskirti, kas tikra, o kas – ne.
Kortos reikšmė susijusi su pagundomis. Tai taikoma tiek teisingai, tiek atvirkščiai iškritusiai kortai.

Atvirkščiai ir teisingai iškritusios kortos reikšmė yra panaši. Jos abi parodo svajones, iliuzijas, pagundas. Tačiau atvirkščiai iškritusi korta labiau pabrėžia kortos neigiamą pusę. Esate per daug paniręs į fantazijas, iliuzijas ir nebesuvokiate realios situacijos. Esate pasimetęs, neturite tikslų.

Taurių septyneto korta parodo, kad esate nepasiryžęs susidurti su skaudžia gyvenimo realybe ir vienintelis būdas nuo jos pabėgti – svajonės ir fantazijos.
Kita vertus, korta atskleidžia, kad dabar jūs pradedate suprasti, ko norite iš gyvenimo, pradedate pastebėti pasitaikančias galimybes.

Trijų taurių taro korta

Taurių triakės korta – laimės akimirkos. Šiuo metu galite pamiršti kasdienybės rūpesčius ir su šeima ar draugais linksmai praleisti laiką.
Taurių triakė atskleidžia, kad netrukus vėl sutiksite seniai matytą draugą, artimąjį ar mylimąjį. Kita reikšmė – šventė, rengiama jums arba jūsų mylimam žmogui. Tai gali būti gimtadienis, vestuvės ar kokia kita proga.
Trys mergelės – draugai, kurie mylės, paguos ir parems tada, kai jums jų labiausiai reikia. Tai gali būti bendrakursiai, kolegos ar seni bičiuliai.

Jei jūsų socialiniame gyvenime buvo problemų, netrukus jos baigsis. Išmoksite jas spręsti.

Korta atskleidžia, kad šiuo metu tiesiog neturite laiko bendrauti ar išeiti su draugais pasivaikščioti. Esate labai užimtas mokykloje ar darbe ir neturite laiko linksmintis. Tolstate nuo draugų. Metams bėgant turime vis labiau stengtis palaikyti draugystę arba ji nutrūks.
Taurių triakė – harmonijos trūkumas, apkalbos, skandalai, pavydas.

Devynių monetų taro korta

Devynių monetų taro korta paprastai reiškia, kad dėka savo kruopštaus darbo ir pastangų pasiekėte tam tikra pasitikėjimo savimi ir savarankiškumo lygi. Sunkumai kurie ilga laiką buvo nuolatiniai palydovai eina į pabaigą. Artėja metas kai galėsite džiaugtis užsitarnautu stabilumu, laisve ir finansine gerove.

Atvirkščiai iškritusi devynių monetų taro korta pranašauja finansinius sunkumus arba apgaulinga saugumo ir stabilumo jausmą. Šiuo metu nereiktų leisti sau visko ką įprastai leidžiate, kai kurios prabangos prekės gali palaukti. Išnaudokite šią proga permastydami tai kas jums ištiesų svarbu, ar tikrai materialūs daiktai yra vienintelis jūsų laimės šaltinis? Jeigu taip, tai kodėl?

Kita kortos reikšmė gali būti ta, kad priėjote tokį gyvenimo etapą, kai turėtumėte leisti sau pailsėti, tačiau pradedate suprasti, kad nebemokate atsipalaiduoti. Vienintelis patarimas tokiu atvėju būtų – išmokite tai daryti, tai leis jums būti ne tik laimingesniems, sveikesniems, bet ir produktyvesniems.

Taurių Karaliaus taro korta

Taurių karaliaus korta – viena iš galingiausių kortų visame Taurių mostyje. Ji reiškia kūrybiškumą, emocijas, pasąmonę. Taipogi, korta atskleidžia žmogų, kuris, pirmiausia, rūpinasi kitais, o tik tada savimi. Jis jautrus, įsiklauso ir supranta kitus žmones, geba duoti tinkamą patarimą.
Jūs gebate kontroliuoti savo emocijas ir puikiai pažįstate save. Kartais kylantys iššūkiai gali išmušti jus iš vėžių. Tokioje situacijoje turėtumėte išlikti ramus ir nepulti į paniką. Pradėkite stebėti savo elgesį įvairiose situacijose.
Taurių karalius simbolizuoja vyresnio amžiaus vyrą. Jis prisiima atsakomybę už savo veiksmus ir puikiai pažįsta save.

Taurių karaliaus korta parodo, kad stengiatės išlaikyti harmoniją grupėje. Jūs – geras, jautrus lyderis, kuris rūpinasi ne tik savo, bet ir kitų žmonių interesais, poreikiais. Pastaroji korta parodo, kad gebate tvarkytis su negatyviomis emocijomis.

Kortos atskleidžiamos neigiamos savybės – nepastovumas, manipuliavimas kitų žmonių emocijomis.
Įtemptose situacijose rūpinatės tik savo interesais ir elgiatės neišmintingai. Esate veidmainis: su vienais žmonėmis – draugiškas, o kitiems – atsukate nugarą. Mokate naudotis situacija: padarote taip, kaip jums yra geriausia, jums nerūpi kiti žmonės.
Tokia charakterio savybė gali būti būdinga tiek jums, tiek kitam žmogui. Mokate bendrauti ir kontroliuoti savo emocijas. Jei pabendravę su kitu žmogumi jaučiate, kad jis gali būti jums naudingas, imate juo manipuliuoti ir jį kontroliuoti. Korta gali parodyti keršto siekimą.

Monetų Tūzo taro korta

Kaip ir visi tūzai, taip ir monetų tūzas pranašauja naujas pradžias ir naujus gyvenimo etapus. Kadangi monetos pagrinde susijusios su materialia gyvenimo dalimi, ši korta gali pranašauti naujas karjeros galimybes, naują sveikos gyvensenos etapą ar kitokias patirtis. Kad ir kas tai bebūtų, monetų tūzas sufleruoja, kad ši nauja pradžia turės pasisekimą.

Ką turite žinoti, tai kad pasitaikiusios ir išnaudotos galimybės formuos visą tolimesnį jūsų gyvenimą. Nebijokite leistis į nuotykius, kurti naujus dalykus, pažinti naujus žmones ir veiklas.

Atvirkščiai iškritusi monetų tūzo korta gali reikšti, kad pasitaikiusios naujos galimybės nepriklausomai nuo srities gali tik atrodyti gražiai. Realiai šie nauji gyvenimo projektai su laiku pasirodys neverti dėmesio arba tiesiog reikalaus gerokai daugiau jūsų resursų nei iš pačių pradžių planavote. Taip iškritusi korta gali reikšti ir tai, kad rizikuojate praleisti reikšminga šansą pakeisti savo gyvenimą.

Kita reikšmė gali būti – artėjantys finansiniai sunkumai. Šiuo metu nerekomenduojama imtis didesniu finansinių projektų ir kitokių rizikų. Prieš priimant reikšmingesnius sprendimus būtina pasikonsultuoti su savo srities specialistais. Nesivadovaukite nuojautomis ar emocijomis, nes šansas, kad jos jus paklaidins yra didelis.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas