Žvaigždės vertimasSkeptrų Tūzo taro korta

„Skeptrai“ simbolizuoja kūrybiškumą, o Skeptrų tūzo korta – tai viena iš stipriausių kortų visoje kaladėje. Ji simbolizuoja vidinio balso paieškas, sukuria sąlygas vizijoms įgyvendinti ir vystyti. Kitaip sakant, ši korta – tai valia ir kūrybiškumas.

Ištraukę Skeptrų tūzą, per daug negalvokite ir įgyvendinkite idėjas. Pradėkite naują kūrybinį projektą. Skeptrų tūzo korta nurodo daryti taip, kaip jums atrodo geriausia.
Skeptrų tūzas parodo, kad jūs laukiate, kol kas nors jums parodys ženklą pradėti projektą. Jei ištraukėte šią kortą, turite veikti dabar. Nebesvarstykite ir nebeplanuokite. Pradėkite nuo mažų žingsnelių jau šiandien. Ateityje vystykite idėjas. Tik imdamiesi veiksmų galėsite tobulėti. Neleiskite svajonėms likti neįgyvendintomis.

Skeptrų tūzo korta nurodo ir tai, kad dabar jūsų gyvenime yra labai svarbus laikotarpis. Dabar jūs esate motyvuotas, turite krūvą minčių kaip įgyvendinti projektą ar idėją. Ateityje jūsų laukia puikios galimybės.

Atvirkščiai iškritusi korta – ateityje laukiantys išbandymai. Galbūt neturite aiškaus tikslo, svajonių, todėl nejaučiate įkvėpimo bei motyvacijos. Dabar jūs nežinote, ką norite veikti gyvenime.

Jei ištraukėte atvirkščiai iškritusią Skeptrų tūzo kortą turite šiek tiek palaukti, kol pajusite įkvėpimą. Galbūt šiuo metu jaučiatės nemotyvuotas siekti užsibrėžto tikslo, jus slegia turimi įsipareigojimai ir atsakomybės, negaunate naujų idėjų ar nesate užsidegęs tobulinti idėją.

Atvirkščiai iškritusi Skeptrų tūzo korta rodo, kad atidėliojate turimus darbus. Jūs norite pabaigti visas jums skirtas užduotis, tačiau susiduriate su kliūtimis. Turite idėją, bet nežinote, kaip ją įgyvendinti. Tokiu atveju, turėtumėte palaukti tinkamos akimirkos.

Keturių skeptrų taro korta

Skeptrų keturakės taro korta – tai šventės, harmoninga, laiminga ir atpalaiduojanti namų aplinka. Numerologijoje, skaičius 4 simbolizuoja stabilumą, laimę, harmoniją.

Skeptrų keturakės taro korta reiškia, kad dabar tinkamiausias metas pabūti šeimos ar draugų rate.
Be to, jei šiuo metu vykdote kokį nors projektą, ši korta parodo, kad jūsų projekto laukia labai svarbus etapas. Turėtumėte švęsti. Jūs sugebėjote užbaigti šį etapą, todėl turėtumėte didžiuotis savimi. Tuo labiau, kad Skeptrų keturakės korta simbolizuoja pasididžiavimą, pasitenkinimą savimi.

Jei teisingai iškritusi korta reiškia balansą, stabilumą ir harmoniją, tai atvirkščiai iškritusi korta – harmonijos šeimoje ar namuose nebuvimą ar jos trūkumą. Tikėtina, kad šeimos narių ar kitų mylimų žmonių santykiai yra įtempti. Jei jūsų gyvenime įvyko kas nors svarbaus, norite tuo pasidalinti su artimiausiais žmonėmis, norite, kad jus namuose pasitiktų artimieji, tačiau tokios paramos nesulaukiate. Pradedate nepasitikėti santykiais, nebežinote, ką galite kontroliuoti ir ką – ne.

Mėnulio taro korta

Mėnulio korta susijusi su iliuzija, vaizduote, nerimu, apgaule bei sumaištimi. Blankioje mėnulio šviesoje nesunku apsigauti, matyti dalykus kurių realybėje nėra, arba tiesiog nepastebėti to kas stovi prieš akis. Tai nakties korta, glaudžiai susijusi su mūsų sapnais kurie dažnai gali atskleisti ne tik tikruosius mūsų troškimus, bet ir baimes. Gali būti, kad dalį jūsų įsitikinimų dengia iliuzijos skraistė, kuriai dingus paaiškės visai kitos tiesos. Būkite atidūs ir pasiruošę.

Atvirkščiai iškritusi mėnulio korta gali reikšti, kad tamsesnė ir negatyvesnė mėnulio pusė turi įtakos jūsų dabartiniame gyvenime. Galimai jus lydi didesnis nei įprastai sumišimas ir gyvenimo džiaugsmo praradimas. Jaučiatės strigę ir nebežinote ko imtis, kad pajudėtumėte iš mirties taško, tačiau kaip ir dažniausiai, jums tereikia labiau savimi tikėti ir būti ryžtingesniam. Imtis dalykų nors jie ir nesiseka, ankščiau ar vėliau viskas pasisuks jūsų naudai.
Taip iškritusi korta gali simbolizuoti tamsos ir nežinomybės atneštą sumaišties pabaigą. Geriau supratę savo baimes ir nepasitikėjimo savimi priežastis pradėjote jaustis geriau ir tvirčiau. Tamsa pradeda sklaidytis, o jūs jaučiatės vis labiau išsilaisvinę iš nežinomybės, iliuzijos ir neužtikrintumo gniaužtų.

Šešių kardų taro korta

Šešių kardų taro korta reiškia, kad artėja pereinamasis laikotarpis, kuris nebus labai malonus. Sprendimai kuriuos turėsite priimti bus susiję su praeityje padarytomis klaidomis, kurios dabar jus verčia atsikratyti naštos, kad pagaliau galėtumėte judėti į priekį. Etapas nors ir nemalonus, bet būtinas ir žadantis gerus esminius pokyčius jūsų gyvenime.

Gyvenime taip jau kartais nutinka, kad vienintelis būdas sutvarkyti problemą, yra palikti/pamiršti ją ir koncentruotis į ateities planus. Tame nėra nieko blogo ar gėdingo, tiesiog kartais nieko nebedaryti su problematinėmis gyveniškomis situacijomis/projektais/žmonėmis yra geriau nei bandyti jas kažkaip taisyti.

Čia privalu žinoti, kad atsikratyti problemomis negana, turite suvokti kaip patekote į dabartinę situaciją ir kruopščiai suplanuoti savo ateities planus, kaip jų imsitės ir kada įgyvendinsite.

Atvirkščiai iškritusi šešių kardų taro korta sufleruoja, kad jūs jau kuris laikas stengiatės gyventi naują gyvenimą atsikratę balasto, tačiau kaip ir buvo galima tikėtis, susiduriate su sunkumais, ko ir buvo galima tikėtis. Karts nuo karto grįžtate prie praeities. Kartais dėl to, kad ne viskas liko išspręsta, kartais dėl to, kad abejojate savo sprendimais.

Kita kortos reikšmė ta, kad jūs priešinatės atėjusioms permainoms. Jaučiatės lyg jūs kažkas spaustų vienaip ar kitaip elgtis. Šiuo atvėju privalote atsiriboti nuo emocionalių sprendimų, įsigilinkite į permainas ir jų nešamom naudom. Kartais likimas praeityje atneša daugiau nepatogumų nei pačios permainos.

Septynių kardų taro korta

Septynių kardų taro korta susijusi su išdavyste ir apgaule. Iškritusi ši korta reiškia, jog jūs, ar jūsų artimas susiduriate su problemomis nes kažkada padarytos kvailystės, apgaulės ar tiesiog melas pradeda ryškėti su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis. Kažkada nusprendėte tai tiesiog slėpti, tikėjotės, kad niekas nieko nesužinos arba problemos savaime išsispręs, tačiau ilgainiui viskas pasidarė tik dar blogiau.
Ši korta taip pat gali reikšti, kad tam tikrų dalykų ar projektų jūs norite imtis savarankiškai. Teisingiau imtis išskirtinai vieni. Toks sprendimas ne visada duoda rezultatų, tačiau panašu, kad dabar būtent taip ir turėtumėte imtis savo reikalų jei tik kyla tokia mintis.

Atvirkščiai iškritusi septynių kardų taro korta gali reikšti keletą dalykų priklausomai nuo to, kokios kortos iškrito šalimais. Pirma, tai korta gali reikšti, jog turite imtis naujų problemos sprendimo būdų, metodai prie kurių jau esate pripratę ir nuolat juos naudojate šiuo atvėju neveikia. Antra, jūs ar kažkas kas jums artimas sprendžia, ar nereikėtų atsikratyti kaltės jausmo ir pasakyti visos tiesos kuri buvo slepiama. Toks poelgis būtų ne tik teisingas, bet ir sukurtu daugiau šansų realiai ištaisyti susiklosčiusią probleminę padėtį. Trečia, korta sufleruoja, kad situacijas reiktų spręsti kitaip nei įprastai, atkreipti dėmesį į kolektyvinę, o ne asmeninę naudą.

Dviejų taurių taro korta

Taurių dviakė – meilė, tvirti, laimingi ir harmoningi santykiai, net santuoka.
Darbas – aplinkiniai ims labiau jus vertinti. Jei šiuo metu ieškote darbo, tada korta žada sėkmę. Meilė – įsipareigojimas, harmoningi santykiai. Tačiau tai nereiškia, kad dabar nebereikia stengtis išlaikyti santykių. Korta parodo tikrą meilę ir prisirišimą.

Finansai – teisingumas, stabilumas. Jūsų finansinė padėtis yra stabili ir turite pakankamai pinigų. Sveikata – žmonės, turintys sveikatos problemų, turėtų kreiptis į specialistą, su kuriuo gerai jaučiasi ir kuriuo pasitiki. Dvasingumas – turėtumėte žavėti ir mylėti kitus.

Anksčiau, partneriai buvo kaip komanda ir abu stengėsi dėl santykių. Tačiau dabar vienas iš jų tapo savanaudiškas, atsiranda nesantaika, santykiai nebėra tokie šilti, kokie buvo prieš tai. Dažnai partneriai pykstasi vienas su kitu.
Galite ginčytis net dėl smulkmenų. Nebegalite atvirai kalbėtis apie problemas, todėl dar labiau pykstatės.
Atsiverkite antrai pusei, galbūt problemos sprendimas yra visai čia pat.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas