Būrimai

Pasaulyje praktikuojami šimtai būrimo būdų. Susipažinti su visais užtruktų metų metus todėl šiame straipsnyje supažindinsiu jus tik su pačiais populiariausiais šiuo metu naudojamais būrimais tiek Lietuvoje tiek visame pasaulyje. Išbandyti kiekvieną turbūt būtų privaloma kiekvienam būrimus praktikuojančiam žmogui, taip galimai pavyktų atrasti savo asmenybei ir gebėjimams artimiausią, įdomiausią ir tiksliausią. Čia kaip ir betkurioje kitoje sferoje, praktika ir pastovumas yra svarbiausi dalykai. Taigi, kokie tie populiariausi būrimo būdai?

Būrimas taro kortomis

Taro kortos

Turbūt nieko nenustebino, kad vienas populiariausių būrimo būdų yra būrimas taro kortomis. Žmonėms ne taip gerai susipažinusiems su šiuo būrimu gali atrodyti, kad taro kortų būrimai yra tarsi ateities pranašavimas, tačiau realybė gerokai kitokia. Šie būrimai labiau susiję su gairėmis, savotiškas sufleris į ką žmogus turėtų atkreipti dėmesį, įsigilinti, pasidaryti išvadas ir atitinkamai koreguotų savo elgesį, mąstymą ir kt. Norintys bent šiek tiek prisiliesti prie taro kortų būrimo nesilankant pas būrėja, gali pasinaudoti svetainėje siūloma būrimo programa verčiant vieną taro kortą arba tris.

Keltu ogham simboliai

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Keltų Ogamo simboliai

Ogamo akmenys pavadinti Keltų rašto ir literatūros dievo vardu, o Ogamo abėcėlė dar pagonių buvo naudojama įvairiuose būrimo ritualuose ir ateities pranašystėse. Iki šiol yra išlikęs taro kortų būrimas kortas dėliojant keltų kryžiaus būdų. Šiuos akmenis galima pasigaminti nesunkiai ir patiems.

skandinaviskos runos

Skandinavų runos

Nuo senų laikų minimų skandinavų tautų mituose ir legendose, skandinavų dievas Odinas sukūrė žmonijai runas kaip dovaną. Šie šventi simboliai buvo išgraviruoti akmenyse. Ilgainiui jie evoliucionavo į šešiolikos raidžių/simbolių rinkinį. Kiekvienas jų turi savo metaforine ir ateities sąsają. Runas, kaip ir keltų oghamo akmenis galima pasigaminti patiems.

burimas is arbatzoliu

Būrimas iš arbatžolių

Būrimas iš arbatžolių turbūt visiems labai girdėtas nes per pastaruosius keletą amžių ganėtinai plačiai paplito senajame žemyne. Šis būrimo būdas praktikuojamas daugelyje kontinentų tačiau nėra toks jau senas kaip kiti. Manoma, kad jo šaknys tesiekia 17 amžių.

 

svytuokle

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Būrimas švytuokle

Tai turbūt vienas paprasčiausiu būrimo būdų. Jis skirtas atsakyti tik į taip TAIP/NE klausimus. Tokias būrimui skirtas švytuokles galima įsigyti už santykinai nedidelę kainą, tačiau norintys išbandyti šį būrimo metodą, švytuoklę gali pasigaminti ir patys. Tokių švytuoklių gamybai paprastai naudojami įvairūs kristalai ar akmenys, bet jūs galite panaudoti iš esmės bet kokį sunkesnį nedidelį daiktą. Būrimo būdų švytuokle gali būti keletą, visi jie tikrai nesunkiai įvaldomi, svarbiausia šiame būrime išmokti užduoti tinkamus klausimus.

burimas is kaulu

Osteomantija – būrimas iš kaulų

Tai vienas seniausių žmonijai žinomų būrimo būdų. Jis praktikuojamas visuose žemynuose tūkstančius metų. Kaip ir daugelyje kitų būrimo būdų, šis naudojamas gali būti skirtingai, tačiau juos vienija tai, kad skaitymais visada bandoma išpranašauti ir įžvelgti ateitį.

burimas akmenimis

Litomantija – būrimas su akmenimis

Kaip jau sufleruoja pavadinimas, šiame būrime naudojami akmenys. Kai kuriuose kultūrose būrimas akmenimis buvo toks populiarus ir įprastas, kad ji būtų galima prilyginti mums įprastam kasdieniam horoskopų skaitymu rytais. Tačiau bėgant metams, būrimas akmenimis pasimiršo, buvo pereita prie didesnę simbolinę reikšmę turinčių būrimo įrankių, todėl kaip senovės žmonės būrėsi šiuo būrimu, informacijos daug neturime.

burimas pilnatyje

Būrimas iš pilnaties atspindčio vandenyje

Jaučiate, kad esant pilnačiai sujautrėjate? Gali būti, kad šis būrimo būdas yra kaip tik jums.

burimas numerologija

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Numerologija

Būrimas numerologija stebėtinai plačiai buvo paplitęs ir tarp pagonių. Jie tikėjo, kad skaičiuose neatsiejamai slypi ir gilesnė dvasinė ir magiška prasmė. Vieni skaičiai stipresni vienuose srityse, kiti kitose, o jų derinys visada atskleidžia iš pirmo žvilgsnio nematomą tiesą. Norintys burti kitus ar išsiburti patys, galite apie šį būrimo būdą pasiskaityti plačiau numerologijos straipsnyje. Ten pat rasite ir nuorodą į automatinę skaičiuoklę kuri sutaupys jums marias laiko.

automatinis rasymas burimas

Automatinis rašymas

Praktikuojantys automatinį rašymą taip susisiekia su dvasiniu pasauliu. Jie tarsi tarpininkas tarp mūsų ir to kito pasaulio. Būrėjams tam reikia labai įprastų ir lengvai gaunamų įrankių, tai popieriaus lapo ir rašiklio. Sudėtingesnė dalis yra – ryšys, kuriuo ne visi gali pasigirti, tačiau norintys visada gali pabandyti. Iš esmės reikia maksimaliai atsiriboti nuo minčių ir veiksmų kažką rašyti, tą turėtų daryti su jumis bendraujantis dvasinio pasaulio subjektas. Ne visiems tai pavyksta, todėl labai nenusiminkite jei atsimerkę išvysite tą patį baltą ir tuščią popieriaus lapą nuo kurio ir pradėjote. Retai kam tai pavyksta iš pirmo karto. Praktika ir meditacija tam gali labai padėti.

antgamtiniai gebejimai

Įvairios antgamtinės galios

Yra tikinčių kurie įsitikinę, kad kiekvienas žmogus turi silpniau ar stipriau išvystytas vienokias ar kitokias antgamtines galias. Tačiau retas kuris jas pastebi ir dar rečiau kas supranta kaip jomis naudotis. Šiuo keliu pasiryžusius eiti žmonės kaip taisyklė lydi dideli savęs pažinimo atradimai, net ir tais atvejais, jei apčiuopiamų antgamtinių galių taip ir nepavyksta atrasti.

intuicija

Intuicija

Intuicija toks neįprastas, bet praktiškai visų naudojamas įvairių gyvenimą lydinčių ženklų skaitymas ir interpretavimas. Neretai jūs tiesiog žinote dalykus, bet nežinote kodėl juos žinote. Stipri intuicija lydi visus būrimus praktikuojančius žmones, nesvarbu kokiu būdų jie tai daro, nors ir ne visi pasigirti galintys tokia intuicija užsiima būrimais kasdieniniame gyvenime.

Lankytojų atsiliepimai

Įrašo “Būrimai” komentarų : 1
  1. Daiva avataras
    Daiva

    Ką norėjai pasakyti paskutiniu sakiniu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *