Numerologija

Ar esate pagavę save žūrint į laikrodį tiksliai 22:22? Stebitės sutikę žmogų gimusį tą pačią dieną? Ar esate pagalvoję kodėl jus persekioja vienas ar kitas skaičius pačiose netikėčiausiose vietose? Atsakymas kiekvienam ieškančiam atsakymų bus skirtingas, vieniems tai tiesiog atsitiktinumas, kitiems tai bus visatos siunčiami ženklai kuriuos jau 5000 tūkstančius metų bando iššifruoti numerologija.

numerologija
Taip kaip horoskopopų ženklai yra neatskiriami nuo žvaigždynų ir planetų kurie susiję su kiekvieno žmogaus likimu, taip ir mus supantys skaičiai yra susieti su atitinkamais mūsų asmenybės bruožais ir gyvenimo tikslais.

Numerologija dažnai papildo horoskopų daromas įžvalgas ir pranašystęs, tačiau gali būti naudojama ir gerokai plačiau, pavyzdžiui norint gauti šiektiek daugiau informacijos apie planuojamą įsigyti namą ar butą. Būsimos gyvenamosios vietos adrasas gali pasakyti įdomių dalykų, o pradėjus domėtis plačiau ir dažniau, neišvengiamai pastebėsite ir pasikartojimus kurie jei būsite atidūs sufleruos svarbius dalykus.

Šiais laikais praktikoje naudojama numerologija siejama su senovės Graikijoje gyvenusiu matematiku ir filosofu – Pitagoru. Jį domino ne tik matematiniai skaičiavimai ir jų rezultatai, jis matė ryšį tarp žmogaus ir jį supančių simbolių. 

Norint iššifruoti už skaičių slypinčias reikšmes jums nereikia būti nei matematiku nei filosofu, tam užtenka tik popieriaus, rašiklio ir elementarių aritmetikos žinių arba tokio internetinio portalo kaip šis, kuriame visus skaičiavimus už jus atliks sistema.

Jeigu jums neįdomu kaip veikia visa matematika, siūlome pasinaudoti mūsų sistema, kuri automatiškai už jus viską suskaičiuos.

Sužinok savo vardo skaičių

Kaip sužinoti savo gyvenimo pašaukimo skaičių?

Lengviausias būdas tai pradėti nuo pačios pradžios – savo gimimo datos. Skaičiai kurie lydi jus nuo gyvenimo pradžios yra trumpinami tol, kol lieka tik vienskaitmenis skaičius, atmetant skaičius 11 ir 22 (jie yra laikomi pagrindiniais, bet apie tai kiek vėliau). Gautas skaičius ir yra jūsų gyvenimo kelio skaičius. Jame slypi jūsų gyvenimo tikslai, jūsų stiprybės ir silpnybės, talentai ir ambicijos.

Taigi kaip iš gimimo datos skaičiaus sužinoti tą vienintelį skaičių?

Tarkim jūsų gimtadienis yra 1994 gruodžio 10 diena. Dabar reikia kiekvieną skaičių sutrumpinti.

1993 metai trumpinasi iki 1 + 9 + 9 + 4 = 23 tuomet 23 trumpinasi iki 2 + 3 = 5

Gruodžio mėnuo yra 12 ir jis trumpinasi iki 1 + 2 = 3
10 diena trumpinasi iki 1 + 0 = 1

Dabar sudedame gautus skaičius 5 + 3 + 1 = 9

Gautas kaičius ir yra jūsų gyvenimo kelio skaičius, šiuo atvėju jis yra 9.

Pagrindiniai skaičiai

Kaip jau užsiminėm, tai jie yra 11 ir 22. Pastarųjų galutiniame rezultate jau netrumpiname, nes jie simbolizuoja stipresnius skaičių 2 ir 4 atitikmenis. Pavyzdžiui 1996 gegužės 18. (metai = 7, mėnuo = 6, diena = 9) kurios suma gaunasi – 22, tad šią dieną gimusio žmogaus skaičius ir bus 22.

Kaip sužinoti savo likimą raides pavertus skaičiais?

Numerologiją galime naudoti ir su žodžiais, čia į pagalbą ateina senas jau paminėtas bičiulis – Pitagoras. Pasak jo, raidės turi tam tikras, jas atitinkančias, skaičių vertes kurios yra tokios:

1 = A, J, S

2 = B, K, T

3 = C, L, U

4 = D, M, V

5 = E, N, W

6 = F, O, X

7 = G, P, Y

8 = H, Q, Z

9 = I, R

Naudojantis ta pačia metodika galime nesunkaii sužinoti ir rūpimų žodžių reikšmes, dažniausiai tai bebejo būna žmonių vardai, kadangi pastarieji kaip ir gimimo data lydi mus nuo pačios gyvenimo pradžios.

Taigi iš vardo ir gimimo datos nesunkiai galime sužinoti savo gyvenimo pašaukimo ir likimo skaičius. Pašaukimą galėtume apibūdinti kaip esminį jūsų gyvenimo tikslą, o likimą kaip lydinčius jūs jūsų talentus, gabumus ir stiprybes.

Skaičių interpretavimas

Dabar kai jau mokate susiskaičiuoti savo pašaukimo ir likimo skaičius, pasigilinkime į tai, ką sako skaičiai… 

Skaičius 1 (10/1, 19/1)

Kaip pirmas zodiako ženklas – Avinas simbolizuojantis veiksmą ir iniciatyvą, taip ir numerologijoje, skaičius 1 yra siejamas su veiksmu. Tai yra atradėjų ir nepriklausomų sielų skaičius. Jam būdingos lyderio savybės todėl kartais jis gali būti pernelyg griežtas ir valdingas, o savo nesaugumo jausmą dažnai slepiantis po per dideliu savęs sureikšminimu. Dėl to 1 netūrėtų pamiršti, kad nors jis ir yra pirmas, dėl per didelės savo neigiamų savybių daromos žalos, jis gali buti ir pats vienišiausias. Tačiau nepamirškime, kad ir koks savarankiškas 1 bebūtų, jis kaip ir kiti nori savo artimiausios aplinkos draugų bei šeimos palaikymo bei šilumos.

Skaičius 2 (11/2, 20/2)

Skaičius 2 sietinas su jautrumu, harmonija ir balansu. Numerologijoje šis skaičius dažnai užima tarpininko vaidmenį siekiant sukurti harmoniją tarp disonuojančių jėgų per tarpusavio empatiją, gerumą ir atjautą. Šiam skaičiui labai artima stipri intuicija, emocionalumas ir jautrumas todėl šio skaičiaus žmonėms kartais būdingi ir su tuo susiję emociniai pokyčiai, konfliktų vengimas. Jie kartais jaučiasi nepilnavertiški ar nepripažinti. Tačiau jiems reiktų vengti nuolatos ieškoti išorinio pripažinimo ir įvertinimo, reiktų susikoncentruoti labiau į vidinį savės koks esate priėmimą.

Skaičius 3 (12/3, 21/3)

Bendravimas yra skaičiaus 3 esmė. Simboliškai šis skaičius yra dviejų sudėtų jėgų rezultatas, todėl tai ir kūrybos ženklas. Trejetas pasižymi saviraiška, ekspresija ir novatoriškomu visose meno srityse. Jūsų darbai ikvepia ir motyvuoja aplinkinius, ko labai dažnu atveju šio skaičiaus žmonės ir siekia. Tačiau iš kitos pusės, trejetas pasižymi ir ganėtinai ryškia nuotaikų kaita, negana to, jei jis pasijaus nesuprastas ar nevertinamas, greičiausiai, kad jis pasitrauks. Gera žinia, kad tokiam elgesiui galima nesunkiai užkirsti kelia dažniau padrasinant ir įvertinant jei jau ne pačius darbus tai žmogaus pastangas. Toks dėmėsys šiektiek subalansuos impulsyvią asmenybę. 3 taip pat pasižymi išskirtine vaizduote, kuri gali būti tiek pat naudinga kiek ir žalinga, todėl labai svarbu šio skaičiaus žmonėms rasti reguliariai laiko sau, savo mintims, poilsiui ir meditacijai.
Skaičius 4 (13/4, 22/4, 31/4)

Skaičius 4 numerologijoje susijęs su žemiška energija ir visokeriopu jos šaknų stiprinimu. Šio skaičiaus žmonės dažniausiai yra įsitikinę ir nalatos vadovaujasi tuo, kad tvirtas pagrindas po kojomis yra svarbiausias dalykas siekiant ilgalaikių tikslų. Jie yra praktiški, sunkiai dirbantys ir atsakingi, jie susikoncentruoja į logiką paremtus sprendimus laikui bėgant atnešančius trokštamus rezultatus. Šio skaičiaus žmonėms būdingas charakterio tvirtumas, bei užsispyrimas, kuris kartais pakiša koją jiems patiems. Per daug susikoncentravus į savo „tiesas”, pradedama nesigilinti į kitų pusių išsakoma nuomonę, norus, tikslus ir taip toliau. Tokie žmonės gyvenime dažniausiai pasiekia labai daug, jei tik ižmoksta į situacijas karts nuo karto pasižiūrėti iš šalies. Taip pat labai svarbu išmokti išgirsti ir įsigilinti į kitų žmonių nuomones. Toks elgesys pradžioje gali pasirodyti kaip asmeninė silpnybė, bet ilgainiui jie supranta, kad tai tampa jų stiprybių pamatu.

Skaičius 5 (14/5, 23/5, 32/5)

Penketas yra neatsiejamas nuo laisvės, tai nuotykių ieškotojų ir progresyvių žmonių skaičius. Jiems būtina pajausti pasauli visais 5 pojučiais. Šie žmonės dažnu atveju mokosi išskirtinai tik iš savo pojučių, veiksmų ir klaidų. Jie žaismingi ir impulsyvūs, o šias savybes dažnai lydi nekantrumas, nemokėjimas skirti laiko poilsiui, negebėjimas tinkamai vygdyti elementarių, tačiau būtinų monotoniškų užduočių ar pareigų. 5 žmonėms svarbu suprasti, kad susiaurinus savo interesų ratą, jie gali pasiekti tokių aukštumų, kokių blaškantis ir stengiantis išbandyti viską, jiems tikrai nepavyks.

Skaičius 6 (15/6, 24/6, 33/6)

Skaičius 6 siejamas su empatija, puoselėjimu ir palaikymu. Šie žmonės yra lyg daktarai sprendžiantys tiek emocinias tiek fizinias aplinkinių sveikatos problemas. Jiems būdingas labai stiprus atsakingumo jausmas, jiems išties rūpi jų draugų, šeimos narių, mylymųjų ir kitų artimų žmonių savijauta. Dažnu atvėju galime pastebėti, kad dėka savo švelnaus būdo jiems nesunkiai sekasi bendrauti tiek su vaikais, tiek gyvūnais. Globėjiškas elgesys ir bendravimas kartais šio skaičiaus žmonėms ptidaro ir problemų, nes toli gražu ne visiems norisi, kad su jais elgtūsi globėjiškai. Taip pat, kartais tas globėjiškumas gali įgauti aštesnių kampų ir tampa dominuojančiu bei siekiančiu kontroliuoti net ir mažiausius kitų žmonių gyvenimo aspektus. Šio skaičiaus žmonėms yra labai svarbu išmokti pasitikėti kitais ir leisti jiems patiems priimti sprendimus, kad ir nevisada teisingus. Jie privalo suprasti, kad viso pasaulio ant savo pečių nešti jiems nepavyks ir, kad būtina kiekvieno žmogaus gyvenimui leisti tekėti savo unikalia tekme.

Skaičius 7 (16/7, 25/7, 34/7)

Skaičius 7 yra numerologijos detektyvas. Jis pasižymi analitiniu mastymų, smalsumu ir išskirtiniu dėmesiu detalėms. Tačiau jiems nesvetima ir labai stipri intuicija. Šio skaičiaus žmonės lengviau nei kiti pastebi dėsningumus bei juose atsirandačius nukrypimus, dėl to jie dažnai linkę į perfekcionizmą. 7 būdingas skepticizmas, dėl to kiekvienam šio skaičiaus žmogui patartina pasistengti išmokti būti atviriasniam viskam, idėjoms, žmonėms, nuomonėms ir kt. tai gali atnešti tik naudos ir daugiau papildomos informacijos jų smalsumui patenkinti. Toli gražu ne viskas ką tokiu būdų jis išgirs, pamatys ar kitaip sužinos bus naudinga, bet mažu mažiausiait tai bus linksma ir praplės jo akiratį.

Skaičius 8 (17/8, 26/8, 35/8)

Šis skaičius numerologijoje labai aiškiai siejamas su visokeriopa gausa, bet labiausiai su finansine ir materialine. Dažniausiai visos ambicijos ir siekiai šių žmonių būna susijusios su finansine gerovę. Jos troškimas ailgainiui juos išmokė būti lanksčiais su žmonėmis, todėl bendrauti su jais jiems sekasi puikiai. Tai aišku labai padeda siekti karjeros aukšumų. Tačiau su gaunama vis didesne galia ateina ir vis didesnė atsakomybė. Dažnu atveju šio skaičiaus žmonės yra darboholikai, o tai kartais priveda prie perdėtos kontrolės ir apsėdimu pro kurį kartais jau nebesimato nei gyvenimo prasmės nei tikslo ar esminių vertybių. Tam, kad taip nenusileist, tokiems žmonėms rekomenduojama karts nuo karto atsigręžti į žmones kuriems sekasi prasčiau, padėti jiems. Tokia finansinė ar intelektualinė parama leis jiems patiems pajusti, kas šiame gyvenime yra išties svarbu ir neleis atitrūkti nuo realybės, ir nepaskęsti beprasmybėje.

Skaičius 9 (18/9, 27/9, 36/9)

Devynetas yra paskutinis vienskaitmenis skaičius numerologijoje, tai simbolizuoja jo branda lyg jis būtų perėjes viską, tiek šiltą tiek šaltą. Tai leidžia jam pajusti situacijas ar žmones dar atrodo neturint pilnos informacijos apie juos. Gyvenimiškoji patirtis jiems pradeda sufleruoti atsakymus ir bendrą paveikslą anksčiau nei kitiems. Jų tikslas dažnu atvėju yra patiems tobulėti ir perduoti savo patirtį bei žinias kitiems. Šio skaičiaus žmonės nebijo keistis, kartais net išesmės, o tai įkvepia ir aplinkinius siekti teigiamų permainų. Visokeriopas siekis tobulėti, kartais juos atrodo, kad pekelia virš debesų, ko pasekoje ne visi su šio skaičiaus žmonėmis gali atrasti bendrų salyčio taškų, todėl devynetams ieškant geresnio savęs ir nuolat tobulėjant turėtų būti svarbu nepamesti ir žemiško, paprastesnio ir artimo žmonėms savęs.

Pagrindinis skaičius 11 (11/2)

Vienas iš pagrindinių skaičių yra 11. Jis išesmės paaštrina/sustiprina skaičiaus 2 reikšmę. Tikrasis jų gyvenimo tikslas yra tobulėti ir padėti tiek sau tiek aplinkiniams. Šio skaičiaus žmonės labai jautrūs aplinkai, kartais apdovanoti unikaliais gebėjimais atsiradusiems dėl įvairių stiprių sukrėtimų lydinčių juos gyvenime.

Pagrindinis kaičius 22 (22/4)

Skaičius 22 paprastai siejamas su statytoju, jis išesmės yra gerokai ryškesnis skaičiau 4 variantas. Šio skaičiaus žmonės tarsi stato tiltus tarp materialaus ir dvasinio pasaulio. Jų tikslai ilgalaikiai ir kurybiški, dažnu atvėju sąlygoti įvairių, neitin malonių gyvenimo akimirkų vaikystėje. Dabar jie tarsi gyventų turėdami misiją tvarkyti pridarytą netvarką ir statyti stabilius kelius visiems, kad niekam nereiktų patirtų tų gyvenimo duobių kurias patirti teko jam pačiam.