Numerologija

Ar esate pagavę save žūrint į laikrodį tiksliai 22:22? Ar nesistebite sutikę žmogų gimusį tą pačią dieną? Ar kodėl jus persekioja jūsų laimingas skaičius pačiose netikėčiausiose vietose? Atsakymas kiekvienam ieškančiam atsakymų bus skirtingas, vieniems tai tiesiog atsitiktinumas, kitiems tai bus visatos siunčiami ženklai kuriuos jau 5000 tūkstančius metų bando iššifruoti numerologija.

Taip kaip horoskopopų ženklai yra neatskiriami nuo žvaigždynų ir planetų kurie susiję su kiekvieno žmogaus likimu, taip ir mus supantys skaičiai yra susieti su atitinkamais mūsų asmenybės bruožais ir gyvenimo tikslais.

Numerologija dažnai papildo horoskopų daromas įžvalgas ir pranašystęs, tačiau gali būti naudojama ir gerokai plačiau, pavyzdžiui norint gauti šiektiek daugiau informacijos apie planuojamą įsigyti namą ar butą. Būsimos gyvenamosios vietos adrasas gali pasakyti įdomių dalykų, o pradėjus domėtis plačiau ir dažniau, neišvengiamai pastebėsite ir pasikartojimus kurie jei būsite atidūs sufleruos svarbius dalykus.

Šiais laikais praktikoje naudojama numerologija siejama su senovės Graikijoje gyvenusiu matematiku ir filosofu – Pitagoru. Jį domino ne tik matematiniai skaičiavimai ir jų rezultatai, jis matė ryšį tarp žmogaus ir jį supančių simbolių. 

Norint iššifruoti už skaičių slypinčias reikšmes jums nereikia būti nei matematiku nei filosofu, tam užtenka tik popieriaus, rašiklio ir elementarių aritmetikos žinių arba tokio internetinio portalo kaip šis, kuriame visus skaičiavimus už jus atliks sistema.

Kaip sužinoti savo gyvenimo pašaukimo skaičių?

Lengviausias būdas tai pradėti nuo pačios pradžios – savo gimimo datos. Skaičiai kurie lydi jus nuo gyvenimo pradžios yra trumpinami tol, kol lieka tik vienskaitmenis skaičius, atmetant skaičius 11 ir 22 (jie yra laikomi pagrindiniais, bet apie tai kiek vėliau). Gautas skaičius ir yra jūsų gyvenimo kelio skaičius. Jame slypi jūsų gyvenimo tikslai, jūsų stiprybės ir silpnybės, talentai ir ambicijos.

Taigi kaip iš gimimo datos skaičiaus sužinoti tą vienintelį skaičių?

Tarkim jūsų gimtadienis yra 1994 gruodžio 10 diena. Dabar reikia kiekvieną skaičių sutrumpinti.

1993 metai trumpinasi iki 1 + 9 + 9 + 4 = 23 tuomet 23 trumpinasi iki 2 + 3 = 5

Gruodžio mėnuo yra 12 ir jis trumpinasi iki 1 + 2 = 3

10 diena trumpinasi iki 1 + 0 = 1

Dabar sudedame gautus skaičius 5 + 3 + 1 = 9

Gautas kaičius ir yra jūsų gyvenimo kelio skaičius, šiuo atvėju jis yra 9.

Pagrindiniai skaičiai

Kaip jau užsiminėm, tai jie yra 11 ir 22. Pastarųjų galutiniame rezultate jau netrumpiname, nes jie simbolizuoja stipresnius skaičių 2 ir 4 atitikmenis. Pavyzdžiui 1996 gegužės 18. (metai = 7, mėnuo = 6, diena = 9) kurios suma gaunasi – 22, tad šią dieną gimusio žmogaus skaičius ir bus 22.

Kaip sužinoti savo likimą raides pavertus skaičiais?

Numerologiją galime naudoti ir su žodžiais, čia į pagalbą ateina senas jau paminėtas bičiulis – Pitagoras. Pasak jo, raidės turi tam tikras, jas atitinkančias, skaičių vertes kurios yra tokios:

1 = A, J, S

2 = B, K, T

3 = C, L, U

4 = D, M, V

5 = E, N, W

6 = F, O, X

7 = G, P, Y

8 = H, Q, Z

9 = I, R

Naudojantis ta pačia metodika galime nesunkaii sužinoti ir rūpimų žodžių reikšmes, dažniausiai tai bebejo būna žmonių vardai, kadangi pastarieji kaip ir gimimo data lydi mus nuo pačios gyvenimo pradžios.

Taigi iš vardo ir gimimo datos nesunkiai galime sužinoti savo gyvenimo pašaukimo ir likimo skaičius. Pašaukimą galėtume apibūdinti kaip esminį jūsų gyvenimo tikslą, o likimą kaip lydinčius jūs jūsų talentus, gabumus ir stiprybes.

Skaičių interpretavimas

Dabar kai jau mokate susiskaičiuoti savo pašaukimo ir likimo skaičius, pasigilinkime į tai, ką sako skaičiai… 

Laukite tęsinio. Svetainėje netrukus rasite Jūsų skaičių išaiškinimą bei automatinę skaičiuoklę, kuri visus skaičiavimus atliks už jus. Apsilankykite svetainėje artimiausiu metu, nes dar neatėjus vasario mėnesiui, čia rasite daugiau galimybių nemokamai išsiburt.