Taro kortos dėliojamos X forma

Trijų skeptrų taro korta

Skeptrų triakė parodo, kad ateities planus kuriate užtikrintai ir pasitikėdami savimi. Tai reiškia, kad viskas vyksta taip, kaip suplanavote. Jūs skiriate pakankamai laiko kurdami ateities planus ir jų laikotės. Ši korta parodo, kad dabar stengiatės kurti tvirtą „pagrindą po kojomis“ – pavyzdžiui, užsitikrinti pastovias pajamas, susirasti pastovią gyvenamąją vietą ir pan.

Skeptrų triakė – tai galimybės, kurios gali jums atnešti naudos įvairiose gyvenimo srityse, taigi turėtumėte jas priimti. Siekdami užsibrėžtų tikslų vis labiau pastebėsite šias galimybes. Turėkite omenyje, kad kartais jums teks išeiti už komforto zonos ribų. Tokiu atveju, turėsite priimti tam tikrus pokyčius ir pradėti kurti ilgalaikius planus.
Skeptrų triakė atskleidžia, kad gebate kontroliuoti save ir tvirtai ginate savo įsitikinimus. Panašiai kaip ir kortos herojus, kuris tarytum apžvelgia apylinkes ir tvirtai stovi ant kojų. Skeptrų triakė – tai viena iš pagrindinių kortų, parodančių vizijas ir ateities perspektyvas.

Galiausia, ši korta nurodo ir asmeninių tikslų paieškas. Paliekant namus, prasideda kelionė. Jei lauksite ir nieko nedarysite, niekada netapsite sėkmingas, todėl turite planuoti, ieškoti naujų galimybių, išsikelti naujus tikslus. Daugelyje skaitymų korta parodo, kad jūsų laukia naujas gyvenimas ir naujos galimybės.

Atvirkščiai iškritusi korta parodo, kad nors ir ieškojote naujų galimybių ir būdų tobulėti, tačiau vis vien nepateisinote savo asmeninių lūkesčių. Galbūt vis atidėliodavote ar susidurdavote su kokiomis nors kliūtimis. Tačiau korta primena, kad visas jūsų darbas nenuėjo veltui ir įgavote vidinės stiprybės.

Atvirkščiai iškritusi korta reiškia, kad kurdami ateities planus turite skirti šiek tiek laiko. Jei neužsibrėžėte ilgalaikių tikslų ar spręsdami užduotis patiriate sunkumų, turėtumėte suklusti ir skirti daugiau laiko ateities planų kūrimui. Galbūt dabar planus vykdote neapgalvotai ir neapdairiai.

Tačiau populiariausia atvirkščiai iškritusios Skeptrų triakės taro kortos reikšmė – ateityje laukiantys pokyčiai ir geresnės ateities galimybės.

Taurių Pažo taro korta

Viena iš svarbiausių Taurių pažo reikšmių – atvirumas naujoms idėjoms, staiga aplankęs įkvėpimas. Eksperimentuokite, darykite tai, kas jums kelia įkvėpimą ir pamatysite – ateityje atsivers puikios galimybės. Jei jaučiate polinkį muzikai ar dailei, pirmyn – pradėkite groti ar piešti.

Pakliuvę į sudėtingą situaciją, greičiausiai nustojote siekti savo svajonių. Taurių pažas ragina jus pažiūrėti į problemą kitu kampu. Korta simbolizuoja užsispyrimą, kurio dėka įgyvendinsite visas svajones. Klausykite vidinio balso ir tikėkite, kad viskas įmanoma, tik reikia norėti.
Jei bijote parodyti savo tikruosius jausmus, dabar pats metas išdrįsti. Turite būti ir kūrybiškas, ir emocionalus. Dažniausiai žmonės nerodo emocijų, nes bijo apsijuokti prieš kitus ar saugo savo ego. Taurių Pažas – naujas saviraiškos būdas.

Atvirkščiai iškritusi
Korta parodo, kad šiuo metu jums trūksta kūrybiškumo. Galbūt jums kyla įdomių idėjų, bet jas įgyvendinate dėl materialinių, o ne dvasinių paskatų. Kūrybiškumo nejaučiate todėl, kad esamas projektas jums nekelia džiaugsmo. Jausitės kūrybiški tik tada, kai idėjas įgyvendinsite su malonumu.

Kita kortos reikšmė – susirūpinęs žmogus. Jis bijo akistatos su realybe – galbūt dabar jį kankina finansinės problemos, liga ar kt. Jis nesprendžia šių problemų, o bando pabėgti nuo jų, dažniausiai, vartodamas alkoholį ar narkotikus. Galbūt šiuo metu jūs arba jūsų artimieji negali priimti savęs tokio, koks yra.

Taurių pažas – įkvėpimo trūkumas, žema savivertė. Ką turite padaryti, kad jūsų mylimieji suprastų, kad šiame pasaulyje yra vienintelis ir nepakartojamas?

Pakaruoklio taro korta

Pakaruoklis supranta, kad dabartinės kankinantis etapas yra apskaičiuotas ir būtinas siekiant asmeninio tobulėjimo. Ši simbolinė pakaruoklio pozicija, žemyn galva be abejonių yra skausminga tačiau ir verčianti pasaulį pamatyti atvirkščiai. Naujas matymo kampas yra būtinas siekiant augti ir tobulėti.

Pakaruoklio korta taip pat gali reikšti, kad šiuo metu nevieta jokiems skubotiems sprendimams, nežiūrint kokio svarbumo jie šiuo metu gali atrodyti. Geriausia jei šiek tiek luktertumėte, leistumėte emocijoms susigulėti, tokiu būdų būsite tikri, kad priėmėte tinkamiausią galimą sprendimą.

Ši korta išesmės yra laukimo korta. Ji sako, kad kartais geriausiai tiesiog išlaukti. Naujos galimybės, idėjos ar pasiūlymai ateis, būkite kantrūs. Tiesiog kartais, geriau nedaryti nieko nei daryti betką.

Atvirkščiai iškritusi pakaruoklio korta rodo labai specifinį laikotarpį kurio metu jūs jaučiatės švaistantys pernelyg daug laiko ir nieko iš to negaunate. Turbūt pajutote, kaip tam tikrose srityse dalykai atrodo visiškai sustingo ir negali išjudėti iš mirties taško ir nesvarbu ką bedarytumėte, niekas nepadeda.

Septynių kardų taro korta

Septynių kardų taro korta susijusi su išdavyste ir apgaule. Iškritusi ši korta reiškia, jog jūs, ar jūsų artimas susiduriate su problemomis nes kažkada padarytos kvailystės, apgaulės ar tiesiog melas pradeda ryškėti su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis. Kažkada nusprendėte tai tiesiog slėpti, tikėjotės, kad niekas nieko nesužinos arba problemos savaime išsispręs, tačiau ilgainiui viskas pasidarė tik dar blogiau.
Ši korta taip pat gali reikšti, kad tam tikrų dalykų ar projektų jūs norite imtis savarankiškai. Teisingiau imtis išskirtinai vieni. Toks sprendimas ne visada duoda rezultatų, tačiau panašu, kad dabar būtent taip ir turėtumėte imtis savo reikalų jei tik kyla tokia mintis.

Atvirkščiai iškritusi septynių kardų taro korta gali reikšti keletą dalykų priklausomai nuo to, kokios kortos iškrito šalimais. Pirma, tai korta gali reikšti, jog turite imtis naujų problemos sprendimo būdų, metodai prie kurių jau esate pripratę ir nuolat juos naudojate šiuo atvėju neveikia. Antra, jūs ar kažkas kas jums artimas sprendžia, ar nereikėtų atsikratyti kaltės jausmo ir pasakyti visos tiesos kuri buvo slepiama. Toks poelgis būtų ne tik teisingas, bet ir sukurtu daugiau šansų realiai ištaisyti susiklosčiusią probleminę padėtį. Trečia, korta sufleruoja, kad situacijas reiktų spręsti kitaip nei įprastai, atkreipti dėmesį į kolektyvinę, o ne asmeninę naudą.

Penkių taurių taro korta

Teisingai iškritusi
Taurių penkiaakė – nusivylimas. Situacija klostosi ne taip, kaip norėtumėte. Kaip taip nutinka, jaučiatės nelaimingas. Negalite pamiršti praeities įvykių, graužiate save. Iš taurių bėgantis vanduo – praleistos galimybės. Šiuo metu susiduriate su emocinėmis, o ne finansinėmis ar materialiomis problemomis.
Korta parodo, kad jums sunku pamiršti praeitį. Nenorite mokytis iš praeities klaidų. Korta vaizduoja žmogų, kuris gyvena praeitimi.

Atvirkščiai iškritusi Taurių penkiaakės korta parodo, kad jau skausmas po nesėkmės po truputį rimsta ir jūs pagaliau pradeda suprasti gautas pamokas.

Patirta kančia jums suteikė stiprybės judėti toliau. Galite pradėti džiaugtis gyvenimu.

Devynių taurių taro korta

Devynių taurių korta – malonumai, mėgavimasis. Praeityje jūsų gyvenimas priminė amerikietiškuosius kalnelius, buvo labai nepastovus, tačiau dabar jis turėtų tapti pastovesnis. Praeityje, atsitikus kokioms nors nesėkmėms, žemė slydo iš po kojų, buvo sunku džiaugtis gyvenimu ir išsikelti kokį nors tikslą. Turėjote išeiti už komforto zonos ribų. Dabar galite mėgautis pasiektais rezultatais. Prasideda naujas jūsų gyvenimo etapas.

Šiuo metu turėtumėte pamąstyti apie tai, ko norite iš gyvenimo. Ši korta gali parodyti, kad šiuo metu ieškote naujų pojūčių.
Sunkiai dirbote, kad pasiektumėte tai, ką turite dabar, tačiau iki visiškos pilnatvės dar kažko trūksta. Iš pažiūros gali atrodyti, kad per daug puikuojatės nuveiktais darbais, pasiekimais, norite gauti dėmesio ir kitų žmonių pripažinimą.

Taurių devynakė korta parodo, kad šiuo metu turėtumėte liautis taip didžiuotis savo pasiekimais ir labiau rūpintis gyvenimo kokybe. Vertinkite santykius su šeima, draugais, aplinkiniais.

Trijų taurių taro korta

Taurių triakės korta – laimės akimirkos. Šiuo metu galite pamiršti kasdienybės rūpesčius ir su šeima ar draugais linksmai praleisti laiką.
Taurių triakė atskleidžia, kad netrukus vėl sutiksite seniai matytą draugą, artimąjį ar mylimąjį. Kita reikšmė – šventė, rengiama jums arba jūsų mylimam žmogui. Tai gali būti gimtadienis, vestuvės ar kokia kita proga.
Trys mergelės – draugai, kurie mylės, paguos ir parems tada, kai jums jų labiausiai reikia. Tai gali būti bendrakursiai, kolegos ar seni bičiuliai.

Jei jūsų socialiniame gyvenime buvo problemų, netrukus jos baigsis. Išmoksite jas spręsti.

Korta atskleidžia, kad šiuo metu tiesiog neturite laiko bendrauti ar išeiti su draugais pasivaikščioti. Esate labai užimtas mokykloje ar darbe ir neturite laiko linksmintis. Tolstate nuo draugų. Metams bėgant turime vis labiau stengtis palaikyti draugystę arba ji nutrūks.
Taurių triakė – harmonijos trūkumas, apkalbos, skandalai, pavydas.

Imperatorienės taro korta

Imperatorienės korta susijusi su visų mūsų moteriškąja puse. Moteriškumą šiuo atveju reiktų suprasti kaip vaisingumą, saviraišką, kūrybiškumą ir visą to puoselėjimą. Ji kviečia atkreipti dėmesį į jautresnę savo asmenybės pusę, suprasti save ir būti laimingesniems. Imperatorienės korta yra kaip simbolis, kad privalome rūpintis savimi ir būti geresni sau.

Moterims kartais ši korta gali pranašauti nėštumą tokiu atveju, greta iškritusios kortos turėtų sufleruoti labiau, ar tai tikrai susiję su nėštumu ar tiesiog su žmogaus kūrybiškumu ir saviraiška. Ji taip pat gali reikšti ir naujos idėjos, verslo ar projekto jūsų gyvenime gimimą. Tokiu atveju priklausomai nuo šalia esančių kitų kortų galite susidaryti gerą įspūdį, kaip jūsų idėjai sektųsi, jeigu visgi ryžtumėtės ją įgyvendinti. Visumoje tai ši korta drąsina imtis dalykų apie kuriuos jau kuris laikas galvojate.

Atvirkščiai iškritusi imperatorienės korta dažniausiai reiškia, kad jūs praradote sau būdingą ryžtą ir pasitikėjimą savimi dėl to, kad pradeda gyventi ne savo, o kitų žmonių gyvenimus. Galimas daiktas, kad ignoruojate savo poreikius, svajones ir mintis, dažnu atveju juos tiesiog keičia kitų žmonių norų ir poreikių tenkinimas.

Korta taip pat gali reikši, jog gyvenime esate per daug priklausomi nuo kitų žmonių, tai gali būti ženklas, kad privalote savo gyvenimą suimti į savo rankas, daryti sprendimus patys. Turite atsikratyti tos įtakos ir susigražinti jums priklausantį gyvenimą bei kontrolę. Stenkitės pradėti nuo mažiausių dalykų ir auginkite pasitikėjimą savimi.

Šešių monetų taro korta

Šešių monetų taro korta įprastai reiškia, kad nors visada norisi turėti daugiau, dabartinėje jūsų sąskaitoje yra pakankamai pinigų pragyvenimui be streso. Ši korta taip pat susijusi su aukojimu ir labdara, todėl jeigu jaučiate, jog jūsų išlaidų ir pajamų balansas teigiamas, apsvarstykite dalies lėšų paaukojimą vargstantiems. Jeigu visgi finansinė jūsų padėtis vargingesnė, tikėkitės pagalbos kuri turėtų padėti atsistoti kojų. Nebūkite išdidūs, priimkite pagalbą, ateityje galėsite ją grąžinti arba padėti panašaus likimo nuskriaustiems.

Atvirkščiai iškritusi šešių monetų taro korta gali reikšti, kad labdara ar pagalba kuria kažkam teikiate, greičiausiai bus vienpusė. Tas pats galioja ir skolintiems pinigams, gali būti, kad jų nebeatgausite. Jeigu neturite tvirto finansinio pagrindo, skolinti pinigų šiuo metu nepatartina.

Taip iškritusi korta taip pat gali bandyti priminti jums apie negrąžintas skolas, kurios artimiausioje ateityje gali sukelti didelių problemų. Investicijos į naujus projektus ar verslus šiuo metu taip pat nepatartinos, galimai prarasite didele savo resursų dalį.

Paskutinioji reikšmė susijusi su savanaudiška labdara. Jeigu aukojate siekdami išskirtinai naudos tik sau, geriau to nedarykite. Nei dabar nei kada nors vėliau.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas