Privatumo politika

Komentarų skiltis

Rašydami komentarą svetainėje yra išsaugoma jūsų parašyta žinutė, vardas, kurį įrašėte ir el. pašto adresas, kurį nurodėte, tačiau viešai rodomas tik komentaras ir vardas. Užšifruotas jūsų el. paštas gali būti perduodamas Gravatar sistemai, jei naudojatės jų paslauga, kad prie visų jūsų komentarų rodytų jūsų pasirinktą sistemoje saugomą piktogramą.

„Cookies” arba slapukai

Svetainė naudoja šiuos slapukus, kad nusiųsti informaciją jūsų naršyklei apie jūsų pasirinkimus, įvestus duomenis jūsų patogumui, kad pavyzdžiui kitąsyk automatiškai užpildytų ar pasiūlytų kartą jau vestą informaciją. Slapukai saugomi jūsų naršyklėje ir turi galiojimo terminą po kurio juos išsitrina. Juos galite išsitrinti ir patys bet kuriuo metu arba nustatyti jog apskritai jų nesaugotų.

Svetainėje naudojami lankytojų informaciją renkantys Google produktai

Svetainėje naudojami tokie Google produktai kaip Google Analytics kurio paskirtis yra stebėti svetainės lankomumo statistiką ir Google AdSense – rodantis individualizuotą reklamą. Šios sistemos renka duomenis apie lankytojus tam, kad galėtų efektyviai teikti numatytas paslaugas. Sužinoti kokią informaciją ir kokiais tikslais renka „Google“ bei kaip ją naudoja, taip pat sužinoti kaip duoti ar atšaukti leidimus naudoti jūsų informaciją ir teikti paslaugas galite šiuo adresu: https://policies.google.com/technologies/partner-sites.