3 kortų būrimas

3 kortų būrime prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą. Kiekvieną kartą apsilankius šiame puslapyje taro kortų kaladė yra išmaišoma ir atsitiktine tvarka parenkamos trys taro kortos. Panorėjus kortų kaladę galite permaišyti ir versti jas iš naujo. Siūlome išbandyti ir būrimą viena korta.

3 kortų būrimas

nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų penki taro korta

Penkių skeptrų taro korta

Kaip galime matyti iš skeptrų penkiaakės taro kortos paveikslėlio, ši korta parodo konfliktus. Tai gali būti bręstantys ar jau vykstantys konfliktai. Galbūt bendraujant nėra įsiklausoma į kitą žmogų, neišklausoma jo nuomonė, nėra ieškoma kompromisų. Kortoje vaizduojami penki vyrai atspindi žmones, kurie neišklauso kito žmogaus nuomonės. Jie nori būti išgirsti, tačiau nenori klausyti, ir todėl kyla konfliktai.
Spręsti šią problemą galima taip: imtis iniciatyvos ir parodyti, kad žmonės išsakys savo nuomonę ir išklausys kitą, tik jei kalbės po vieną. Taip jūs nurodysite problemą ir ją išspręsite. Visi bus laimingi.

Skeptrų penkiaakė nurodo konkurenciją jums neįprastoje sferoje. Mokykloje ar darbe sutinkame žmones, kurie pasižymi panašiais gabumais kaip ir mes. Todėl atsiranda konkurencija, pavydas, godumas. Ši korta parodo, kad turite suprasti, kad ši konkurencija – tai būdas tobulėti. Kitiems žmonėms neturėtumėte jausti pagiežos. Bendraudami su kitais žmonėmis turėtumėte būti mandagus.
Skeptrų penkiaakė atskleidžia, kad dabar susiduriate su problemomis ir neprašote kitų žmonių pagalbos. Gali būti, kad susiduriate su keliomis problemomis, kurioms turite rasti atitinkamus sprendimus.

Atvirkščiai iškritusi Skeptrų penkiaakė parodo, kad esate įpratęs vengti konfliktų. Kartais tai yra gerai, tačiau kartais – konfliktų vengimas gali tapti būsimų problemų priežastimi. Kita vertus, korta parodo, kad jau išsprendėte visas problemas ir neturite dėl ko nerimauti.

nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų karaliaus taro korta

Skeptrų Karaliaus taro korta

Teisingai iškritusios Skeptrų karaliaus kortos reikšmė – tyra energija. Skirtingai nuo kitų kaladės kortų, ši korta nėra susijusi su ilgu idėjų ir planų kūrimu. Jei šiam karaliui kilo kokia nors idėja, niekas nesutrukdys jam jos įgyvendinti. Skeptrų karalius – labai gabus lyderis. Kai karalius išsikelia kokį nors tikslą, jis daro viską, kad tikslas taptų realybe.
Skeptrų karalius parodo įvairius iššūkius. Spręsdamas problemas, jis gauna gerą adrenalino dozę.

Neigiama savybė, kurią parodo korta – arogancija. Siekdamas tikslo, gali būti gana agresyvus. Karalius visada paklaus „ar nereikia pagalbos?“ net ir tada, jei jo pagalbos iš tiesų niekam nereikia.
Atvirkščiai iškritusi korta parodo asmenybę, kuri nuolat skuba ir priima skubotus sprendimus. Kartais toks žmogus gali būti įkyrus, arogantiškas, mėgstantis dominuoti. Nors jis nesiekia, kad kiti jam paklustų, tačiau nori būti geresnis už kitus žmones. Siekimas dominuoti – tai viena iš jo charakterio savybių, kuri gali erzinti kitus žmones.

Atvirkščiai iškritusi korta atspindi blogiausias, ugnies stichijai būdingas savybes – savanaudiškumą ir negailestingumą. Karaliaus kortos atspindimas žmogus gali pradėti manipuliuoti jumis ir tai darys tiek, kiek jam būsite reikalingas. Ši korta atspindi karaliaus stipriąsias ir silpnąsias puses, o jo įvaizdis gali padėti jums geriau pažinti savo asmenybę.

nemokamas burimas taro kortomis
imperatorienės taro korta

Imperatorienės taro korta

Imperatorienės korta susijusi su visų mūsų moteriškąja puse. Moteriškumą šiuo atveju reiktų suprasti kaip vaisingumą, saviraišką, kūrybiškumą ir visą to puoselėjimą. Ji kviečia atkreipti dėmesį į jautresnę savo asmenybės pusę, suprasti save ir būti laimingesniems. Imperatorienės korta yra kaip simbolis, kad privalome rūpintis savimi ir būti geresni sau.

Moterims kartais ši korta gali pranašauti nėštumą tokiu atveju, greta iškritusios kortos turėtų sufleruoti labiau, ar tai tikrai susiję su nėštumu ar tiesiog su žmogaus kūrybiškumu ir saviraiška. Ji taip pat gali reikšti ir naujos idėjos, verslo ar projekto jūsų gyvenime gimimą. Tokiu atveju priklausomai nuo šalia esančių kitų kortų galite susidaryti gerą įspūdį, kaip jūsų idėjai sektųsi, jeigu visgi ryžtumėtės ją įgyvendinti. Visumoje tai ši korta drąsina imtis dalykų apie kuriuos jau kuris laikas galvojate.

Atvirkščiai iškritusi imperatorienės korta dažniausiai reiškia, kad jūs praradote sau būdingą ryžtą ir pasitikėjimą savimi dėl to, kad pradeda gyventi ne savo, o kitų žmonių gyvenimus. Galimas daiktas, kad ignoruojate savo poreikius, svajones ir mintis, dažnu atveju juos tiesiog keičia kitų žmonių norų ir poreikių tenkinimas.

Korta taip pat gali reikši, jog gyvenime esate per daug priklausomi nuo kitų žmonių, tai gali būti ženklas, kad privalote savo gyvenimą suimti į savo rankas, daryti sprendimus patys. Turite atsikratyti tos įtakos ir susigražinti jums priklausantį gyvenimą bei kontrolę. Stenkitės pradėti nuo mažiausių dalykų ir auginkite pasitikėjimą savimi.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas

Patiko būrimas? Paspauskite „Patinka” mygtuką. Tai ne tik įvertins mano darbą, bet ir prisidės prie tolimesnio svetainės tobulinimo.

Lankytojų atsiliepimai

Atsakymų į “3 kortų būrimas”: 20
 1. Ajerinė avataras
  Ajerinė

  Geriau ir būti negali.Būsena atitinka 100 proc.

 2. Danguole avataras
  Danguole

  Man labai patiko ir man paliko geriau.

 3. Linija avataras
  Linija

  Labai tiksliai ačiū

 4. Jurgita avataras
  Jurgita

  Taikliai iškrete kortos

 5. Egle avataras
  Egle

  Labai ačiu uz nemokamus burimus ir daug kas atitiko tikiuosi ir atitiks toliau

 6. Egle avataras
  Egle

  Tikrai patiko

 7. Virginija Bartkeviciene avataras
  Virginija Bartkeviciene

  Ačiū, labai patiko,….

 8. Liuda avataras

  Patiko,vienas iš tiksliausiai apibūdina esama situacija🙂

 9. Aliona avataras
  Aliona

  Į dešimtuką 😉

 10. antanas avataras
  antanas

  neblogai

 11. Daiva avataras
  Daiva

  Patiko. Nes paskutiniu metu ir klioviausi intuicija.

 12. Antanas avataras

  neblogai man patiko

 13. Rasa avataras
  Rasa

  Kiek buriuos, tinka. Taikliai

 14. Joti avataras
  Joti

  Atversta korta Mago. O komentaruose komentuoja 5 tauri7 korta. Blogai veikia programa.
  Tvarkykite

 15. vanda avataras
  vanda

  Nežinau kaip, bet trijų kortų nemokomas burimas man parodo kažkokią tiesos dalį, burčiaus ir mokomai, bet nemoku prisijungti….Turėjau draugę, kuri nuimdavo visas psichologines problemas, dabar nebeturiu. paskambinkit man. telef.862020242, kaip matot, aš savo duomenų nebijau atskleisti…

 16. Minde avataras
  Minde

  Wauuuuu geras patiko tiksliu tiksliause

 17. Saulius avataras
  Saulius

  Ganėtinai taikliqi viską apibūdino, net nustebau.

 18. Irena avataras
  Irena

  Buvo labai idomu ir smalsu išbandyti taro kortų būrima. Tiesa pasakius nesitikėjau nieko, bet savo nuostabai gavau labai teisingų įžvalgų. Vienintelė turbūt bėda tame, kad sunku susivaldyti ir nesiburti iškarto antrą ir net trečią kartą 🙂 Rekomenduočiau visiems pasinaudoti autoriu rekomendacija ir nesiburti vienu metu daug kartų, geriau ateiti kitą dieną, ką ir planuoju padaryti artimiausiu metu. Sėkmės visiems!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *