Trijų kortų būrimas

Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą. Kiekvieną kartą apsilankius šiame puslapyje taro kortų kaladė yra išmaišoma ir atsitiktine tvarka parenkamos trys taro kortos. Panorėjus kortų kaladę galite permaišyti ir versti jas iš naujo. Siūlome išbandyti ir būrimą viena korta.

Monetų Karaliaus taro korta

Monetų karaliaus taro korta siejama su aprūpinimu, saugumu, rūpestingumu, atsakingumu ir patikimumu. Iškritusi ši korta dažniausiai reiškia sėkmę kuri neretai susijusi su jau įdėtu sunkiu jūsų darbu. Ji taip pat gali būti priminimas, kad siekdami ilgalaikių tikslų nesiblaškytume, liktume susikoncentravę, naudotume savo energiją bei resursus atsakingai.

Monetų karaliaus korta taip pat gali reikšti skaudžią, tačiau būtina ir teisingą kritiką. Sulaukę jos pasistenkite atsiriboti nuo emocijų, priimti ją ir įsisavinti, kad ateityje būtumėte visapusiškai geresniu žmogumi.

Finansiniuose reikaluose, ši korta yra bene pati geriausia, sulaukti jos reiškia sulaukti finansinio stabilumo.

Atvirkščiai iškritusi monetų karaliaus taro korta paprastai reiškia stabilumo praradimą. Prarastas jis gali būti dėl daugelio dalykų, nekantrumo, pernelyg didelio nuolaidumo ar nepamatuotos rizikos. Galbūt tiesiog kažkada nukirsti kampai dabar duoda apie save žinoti.
Kita reikšmė būtų ta, kad tai ką jūs siejate su pasisekimu ir laimę tėra paviršutiniški, dažniausiai materialūs daiktai neturintys savyje tikrosios vertės. Turite suvokti, kad tikrieji lobiai slypi ne daiktuose.
Korta taip pat gali pranašauti finansinius ar reputacijos nuostolius. Būkite itin budrūs.

Dviejų kardų taro korta

Dviejų kardų taro korta simbolizuoja aklavietę. Dvi tokios pat stiprios, tačiau priešiškos jėgos susirėmė ir nepanašu, jog kuri nors artimiausiu metu nugalės, kas blogiausia, tai kad nei viena nei kita jums neatrodo labai patraukli, kas pasirinkimą prie kurios pusės prisijungti daro dar sudėtingesnį. Aišku tik tai, kad pasirinkimas turi būti priimtas, antraip strigsite toje pačioje vietoje ilgam.

Ši korta dar dažnai siejama su partneryste ir balansu. Ji komunikuoja svarbą išlaikyti sveiką balansą viskame, ar tai būtų verslas, draugystė ar romantiški santykiai. Todėl problemų su kuriomis neišvengiamai susiduriate nerekomenduojama nei ignoruoti nei atidėti. Turite apie jas kalbėti ir spręsti, antraip ilgainiui sveikas balansas liks tik gražiu prisiminimu dužusių verslų, draugysčių ar santykių fone.

Atvirkščiai iškritusi dviejų kardų taro korta simbolizuoja visišką aklavietę. Ji gali būti išorinė ar vidinė, tuo tarpu jūs esate tas žmogus kuris privalo nuspręsti, kuria linkme viskas pasisuks. Sprendimai gali būti sunkūs ir nemalonūs, spaudimas su kuriuo susiduriate taip pat situacijos nei kiek nepagerina, tačiau sprendimą priimti vistiek reikia net jei tektu rinktis iš dviejų blogų dalykų.

Priėmus sprendimą bus lengviau. Galėsite susikoncentruoti į problemas kurios laukia ir jas išsisprendus judėti į priekį.

Dviejų monetų taro korta

Dviejų monetų taro korta susijusi su balansu. Šiuo atveju su ganėtinai trapiu balansu kurį jums visgi pavyksta išlaikyti savo karjeros, finansų, santykių ar sveikatos srityse. Problema čia tame, kad kai gyvenimiškų sričių ant trapios balanso ribos daugėja, rizikuojate prarasti jas visas. Griūnanti viena sritis, kaip kortų namelis nusineš vieną po kitos ir kitas. Laviruoti tiesiog darysis per sunku ar net fiziškai nebeįmanoma, todėl privalote stiprinti kaip įmanoma greičiau tas vietas, kurios šiuo metu yra problemiškiausios.

Atvirkščiai iškritusi dviejų monetų taro korta reiškia, kad apsiėmėte per daug darbų ar paeigų savo gyvenime. Mažu mažiausiai ko dabar jums reikia, tai poilsio norint atgauti jėgas. Jeigu jaučiate, kad nebesusitvarkot, ieškokite pagalbos antraip ilgainiui susikursite daugiau problemų nei gausite naudos iš visų dabar nudirbtų darbų.

Finansinėje srityje privalote išmokti gyventi pagal savo pajamas. Per didelis išlaidavimas ilgainiui gali virsti didele problema.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas

6 komentarai

  1. Atversta korta Mago. O komentaruose komentuoja 5 tauri7 korta. Blogai veikia programa.
    Tvarkykite

  2. Nežinau kaip, bet trijų kortų nemokomas burimas man parodo kažkokią tiesos dalį, burčiaus ir mokomai, bet nemoku prisijungti….Turėjau draugę, kuri nuimdavo visas psichologines problemas, dabar nebeturiu. paskambinkit man. telef.862020242, kaip matot, aš savo duomenų nebijau atskleisti…

  3. Buvo labai idomu ir smalsu išbandyti taro kortų būrima. Tiesa pasakius nesitikėjau nieko, bet savo nuostabai gavau labai teisingų įžvalgų. Vienintelė turbūt bėda tame, kad sunku susivaldyti ir nesiburti iškarto antrą ir net trečią kartą 🙂 Rekomenduočiau visiems pasinaudoti autoriu rekomendacija ir nesiburti vienu metu daug kartų, geriau ateiti kitą dieną, ką ir planuoju padaryti artimiausiu metu. Sėkmės visiems!

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *