Trijų kortų būrimas

Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą. Kiekvieną kartą apsilankius šiame puslapyje taro kortų kaladė yra išmaišoma ir atsitiktine tvarka parenkamos trys taro kortos. Panorėjus kortų kaladę galite permaišyti ir versti jas iš naujo. Siūlome išbandyti ir būrimą viena korta.

Devynių skeptrų taro korta

Skeptrų devynakės korta – vilties simbolis. Net ir susidurdami su daugybe problemų, neturite prarasti vilties ir harmonijos. Skeptrų devynakės korta simbolizuoja žmogų, kuris gyvenime susidūrė su daugybe išbandymų ir juos įveikė tik užsispyrimo ir valios dėka. Aštuoni statūs skeptrai kortoje – laimėtos kovos. Nepaisant jų, norėdami pasiekti užsibrėžtą tikslą, ateityje susidursite su iššūkiais. Ši korta – tai vilties ir padrąsinimo simbolis. Korta praneša, kad turite drąsiai stoti prieš likimo mestus išbandymus, nes tik šie išbandymai jums užtikrins sėkmę ateityje.   

Skeptrų devynakės taro korta parodo išdavystę ir nepasitikėjimą kitais žmonėmis. Galbūt daug kartų esate pakliuvę į beviltišką situaciją. Svarbiausia – nebijoti ir tikėti, kad viskas pasikeis. Artimiausioje ateityje sutiksite žmogų arba jums atsitiks kažkas, kas privers kitaip pažvelgti į praeities sunkumus.Todėl nebijosite priimti rizikingus sprendimus, kurie kartais gali nustebinti.

Skeptrų devynakė korta vaizduoja žmogų, kuris nėra linkęs rizikuoti ar priimti ilgalaikius sprendimus. Jis yra nepasitikintis savimi ir atsiribojęs nuo visuomenės. Galbūt bijote, kad nepajėgsite įveikti ateityje laukiančių iššūkių, todėl stengiatės jų išvengti.

Tačiau, jei vengsite iššūkių, negalėsite tobulėti. Būkite drąsus, tačiau nepriimkite sprendimų, kurie gali atnešti skaudžias pasekmes ateityje.
Skeptrų devynakės taro korta – didelė baimė, mentalitetas. Neįveikę šios baimės, negalėsite judėti toliau.

Keturių kardų taro korta

Keturių kardų taro korta tai atokvėpio ir atsitraukimo korta. Poilsio ir ramybės reikia dėl per ilgai užsitęsusių vidinių ir išorinių kovų. Nors jausmas, kad netrukus nutiks kažkas blogo niekur ir nedings, privalote atsitraukti, nusiraminti, permąstyti savo veiksmus ir svarbiausia – atsikvėpti atsiribojant nuo dabartinės savo aplinkos ar situacijos kaip įmanoma labiau. Susidėliokite aiškius prioritetus, tai leis jums į kovą grįžti stipresniems ir labiau motyvuotiems.
Gyvenimiškos problemos po problemos jus baigia galutinai išvarginti ir ši korta sufleruoja, kad atėjo laikas įgauti naujų jėgų prieš pasitinkant naujus iššūkius. Metas skirti sau daugiau dėmesio.

Nors teisingai iškritusios kortos reikšmė susijusi su poilsiu ir atsistatymu, atvirkščiai iškritusi keturių kardų taro korta reiškia neramumus ir nenuilstamumą. Jūsų širdis trokšta ramybės ir poilsio, tačiau jūsų smegenys pernelyg susikoncentravusios į atsakomybes ir pareigas. Nuo jūsų gal ir priklauso kitų žmonių gerovė, bet jei ir toliau nekreipsite dėmesio į savo poreikius, tai pradės atsispindėti jūsų sveikatoje.
Galite ir toliau kovoti, tačiau turite suprasti, kad nesaikingas saves alinimas bus pastebimas ir darbų rezultatuose, jūsų efektyvumas neabejotinai mažės ko pasekoje turėsite skirti dar daugiau laiko ir pastangų tikslams pasiekti. Šį papildoma laiką galėtumėte ir turėtumėte skirti poilsiui.

Mirties taro korta

Mirties taro korta yra ta kurios visi nelaukia labiausiai ir kurią dažniausiai interpretuoja neteisingai. Ištiesų tai viena pozityviausių kortų visoje kaladėje.
Ši korta reiškia, kad tam tikras jūsų gyvenimo etapas pasibaigia ir naujasis netrukus prasidės. Viskas ką jums reikia padaryti, tai “užverti duris”, kad kitos galėtų atsidaryti. Turite pamiršti praeitį ir susikoncentruoti į ateitį.
Kita kortos reikšmė yra ta, kad šiuo metu jūs esate tam tikro gyvenimo etapo lūžio taške. Senasis jūs turi likti praeityje, kad naujasis, protingesnis ir geresnis galėtų galutinai įsigalėti jumyse. Žinoma, šį etapą tikriausiai lydi didelė nežinomybė ir galimai net baimė, tačiau privalote žinoti, kad visą tai išeis į gerą dėl ko ateityje labai džiaugsitės.
Mirties taro korta taip gali reikšti, kad privalote atisakyti nesveikų, toksiškų santykių su kitais žmonėmis. Jie jus stabdo ir verčia kentėti visiškai lygioje vietoje. Privalote jų atsisakyti, antraip liksite tokioje nesveikoje stagnacijoje dar ilgai.

Atvirkščiai iškritusi mirties taro korta reiškia, kad jūs priešinatės neišvengiamiems ir būtiniems pokyčiams. Galimai laikotės praeities arba tiesiog nežinote ko imtis, kad galėtumėte judėti į priekį. Vienaip ar kitaip, privalote skirti šiektiek laiko apmastymams, gali būti, kad įsiklausę į save pastebėsite kur ir kaip save ribojate ir tai gali padėti išjudėti iš mirties taško. Nors baimė ir nežinomybė niekur nedings, vistiek turite pasitikįti savimi ir tikėti, jog imatės teisingų veiksmų. Gyvenimas juda į priekį, privalote judėti ir jūs.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas

4 komentarai

  1. Nežinau kaip, bet trijų kortų nemokomas burimas man parodo kažkokią tiesos dalį, burčiaus ir mokomai, bet nemoku prisijungti….Turėjau draugę, kuri nuimdavo visas psichologines problemas, dabar nebeturiu. paskambinkit man. telef.862020242, kaip matot, aš savo duomenų nebijau atskleisti…

  2. Buvo labai idomu ir smalsu išbandyti taro kortų būrima. Tiesa pasakius nesitikėjau nieko, bet savo nuostabai gavau labai teisingų įžvalgų. Vienintelė turbūt bėda tame, kad sunku susivaldyti ir nesiburti iškarto antrą ir net trečią kartą 🙂 Rekomenduočiau visiems pasinaudoti autoriu rekomendacija ir nesiburti vienu metu daug kartų, geriau ateiti kitą dieną, ką ir planuoju padaryti artimiausiu metu. Sėkmės visiems!

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *