Trijų kortų burimas

Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą. Kiekvieną kartą apsilankius šiame puslapyje taro kortų kaladė yra išmaišoma ir atsitiktine tvarka parenkamos trys taro kortos. Panorėjus kortų kaladę galite permaišyti ir versti jas iš naujo. Siūlome išbandyti ir būrimą viena korta.

 

Dešimties kardų taro korta

Kardų dešimt pranašauja bėdas. Artinasi tas metas, kai jos užklups nelauktai, galimai net su išdavystės prieskoniu. Ši korta tai priminimas, kad kad ir kaip besistengtumėm, visko kontroliuoti gyvenime visvien nepavyks. Jei pradės atrodyti, kad viskas krenta iš rankų ir kad nieko negalite padaryti, kad tai pakeistumėte, greičiausiai būsite teisus, tačiau nereikia pradėti savęs gailėti. Gyvenime visada pasitaiko tamsių etapų, paleiskite tai ko nebegalite susigrąžinti ir susifokusuokite į tai kas jūsų laukia ateityje. Geras pavyzdys būtų skyrybos su mylimu žmogumi. Beabejo tai labai skausmingas etapas, tačiau tuo pačiu ir išlaisvinantis bei atveriantis naujas galimybes. Atsimušę į dugną galite pasinaudoti juo ir atsispirti arba palūžti ir likti jame.
Kardų dešimt simbolizuoja metaforą kuri baigiasi tragedija. Kardai taro kortose susiję su intelektu ir logika, tačiau neapdairus ginklo naudojimas situacijose kuriose galbūt jo išvis net nereikia gali baigtis visiška destrukcija. Kardas kaip ir aštrus protas yra ginklas kuri lydi didis potencialas tiek gėrio tiek naikinimo lygmenyse ir dabar yra tas metas, kai aštraus ir blaivaus proto jums prireiks labiausiai.

Atvirkščiai iškritusi kardų dešimt taro korta reiškia tik vieną – skaudžią pabaigą. Būdo išvengti ar atidėti nepalankią baigti tiesiog nėra. Pajusite, kad atsimušėte į dugną ir leistis žemyn tiesiog nebėra kur. Dabar viskas jūsų rankose, tik savo pastangomis galite išlipi iš duobės, tad naudokitės visomis pasitaikiusiomis galimybėmis ir jums pavyks.

Taurių Pažo taro korta

Viena iš svarbiausių Taurių pažo reikšmių – atvirumas naujoms idėjoms, staiga aplankęs įkvėpimas. Eksperimentuokite, darykite tai, kas jums kelia įkvėpimą ir pamatysite – ateityje atsivers puikios galimybės. Jei jaučiate polinkį muzikai ar dailei, pirmyn – pradėkite groti ar piešti.

Pakliuvę į sudėtingą situaciją, greičiausiai nustojote siekti savo svajonių. Taurių pažas ragina jus pažiūrėti į problemą kitu kampu. Korta simbolizuoja užsispyrimą, kurio dėka įgyvendinsite visas svajones. Klausykite vidinio balso ir tikėkite, kad viskas įmanoma, tik reikia norėti.
Jei bijote parodyti savo tikruosius jausmus, dabar pats metas išdrįsti. Turite būti ir kūrybiškas, ir emocionalus. Dažniausiai žmonės nerodo emocijų, nes bijo apsijuokti prieš kitus ar saugo savo ego. Taurių Pažas – naujas saviraiškos būdas.

Atvirkščiai iškritusi
Korta parodo, kad šiuo metu jums trūksta kūrybiškumo. Galbūt jums kyla įdomių idėjų, bet jas įgyvendinate dėl materialinių, o ne dvasinių paskatų. Kūrybiškumo nejaučiate todėl, kad esamas projektas jums nekelia džiaugsmo. Jausitės kūrybiški tik tada, kai idėjas įgyvendinsite su malonumu.

Kita kortos reikšmė – susirūpinęs žmogus. Jis bijo akistatos su realybe – galbūt dabar jį kankina finansinės problemos, liga ar kt. Jis nesprendžia šių problemų, o bando pabėgti nuo jų, dažniausiai, vartodamas alkoholį ar narkotikus. Galbūt šiuo metu jūs arba jūsų artimieji negali priimti savęs tokio, koks yra.

Taurių pažas – įkvėpimo trūkumas, žema savivertė. Ką turite padaryti, kad jūsų mylimieji suprastų, kad šiame pasaulyje yra vienintelis ir nepakartojamas?

Nuosprendžio taro korta

Nuosprendžio korta susijusi su momentu, kai mes atsigręžiame į save ir įvertiname save, savo veiksmus, poelgius. Suprasdami ir įvertinę savo veiksmus suvokiame ir kokie žmonės ištiesų esame bei kokiu keliu einame. Ši korta pranašauja, kad artėjate prie to momento, kai privalėsite atsigręžti į save.
Nuosprendžio korta taip pat gali reikšti, kad esate tokiame gyvenimo etape kuriame pradedate aiškiau suvokti, kas per žmogus esate ir ką turite keisti, norėdami būti geresnė savo paties versija. Tai gali būti labai maži pokyčiai, tačiau gali būti ir labai dideli, darantys įtaka ne tik jums asmeniškai, bet ir aplinkiniams.
Ši korta primena mums, kad visi mūsų veiksmai įtakoja mus kaip asmenybes visą mūsų gyvenimą. Ji primena, kad vienas sprendimas gali visiškai pakeisti jūsų gyvenimo tėkmę į gerą ar blogą pusę. Taip pat primena, kad dalies sprendimų jau nebepakeisite, todėl gyventi praeitimi neverta, turite susikoncentruoti į ateitį, ir su išmoktomis pamokomis judėti į rytojų.

Atvirkščiai iškritusi nuosprendžio korta gali reikši, kad jūs per dažnai savimi abejojate ir per stipriai kartais save teisiate, ko pasekoje neišnaudojate visų gyvenimo padovanotų galimybių. Su kiekviena prarasta galimybė atsiliekate nuo savo planų vis labiau. Tai ženklas, kad turite būti ryžtingesni ir labiau pasitikintys savimi.
Taip iškritusi korta gali reikšti jog atėjo tas metas, kai privalote sustoti, skirti laiko sau, įsigilinti į tai kur judate, ko siekiate ir ar tai ką darote yra tikrai tai ko trokštate. Galbūt esate per daug kritiškas sau, ir tai žlugdo jūsų potencialą. Turite suprasti, kad klaidos kurias padarėme praeityje tėra pamokos kurios padeda ateityje būti visokeriopai geresniems. Negyvenkite praeitimi, darykite klaidas, mokykitės ir judėkite į priekį.

Išmaišyti kortas
Atversti visas kortas