Trijų kortų būrimas


3 kortų būrime prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą. Kiekvieną kartą apsilankius šiame puslapyje taro kortų kaladė yra išmaišoma ir atsitiktine tvarka parenkamos trys taro kortos. Panorėjus kortų kaladę galite permaišyti ir versti jas iš naujo. Siūlome išbandyti ir būrimą viena korta.
Taurių Karaliaus taro korta

Taurių karaliaus korta – viena iš galingiausių kortų visame Taurių mostyje. Ji reiškia kūrybiškumą, emocijas, pasąmonę. Taipogi, korta atskleidžia žmogų, kuris, pirmiausia, rūpinasi kitais, o tik tada savimi. Jis jautrus, įsiklauso ir supranta kitus žmones, geba duoti tinkamą patarimą.
Jūs gebate kontroliuoti savo emocijas ir puikiai pažįstate save. Kartais kylantys iššūkiai gali išmušti jus iš vėžių. Tokioje situacijoje turėtumėte išlikti ramus ir nepulti į paniką. Pradėkite stebėti savo elgesį įvairiose situacijose.
Taurių karalius simbolizuoja vyresnio amžiaus vyrą. Jis prisiima atsakomybę už savo veiksmus ir puikiai pažįsta save.

Taurių karaliaus korta parodo, kad stengiatės išlaikyti harmoniją grupėje. Jūs – geras, jautrus lyderis, kuris rūpinasi ne tik savo, bet ir kitų žmonių interesais, poreikiais. Pastaroji korta parodo, kad gebate tvarkytis su negatyviomis emocijomis.

Kortos atskleidžiamos neigiamos savybės – nepastovumas, manipuliavimas kitų žmonių emocijomis.
Įtemptose situacijose rūpinatės tik savo interesais ir elgiatės neišmintingai. Esate veidmainis: su vienais žmonėmis – draugiškas, o kitiems – atsukate nugarą. Mokate naudotis situacija: padarote taip, kaip jums yra geriausia, jums nerūpi kiti žmonės.
Tokia charakterio savybė gali būti būdinga tiek jums, tiek kitam žmogui. Mokate bendrauti ir kontroliuoti savo emocijas. Jei pabendravę su kitu žmogumi jaučiate, kad jis gali būti jums naudingas, imate juo manipuliuoti ir jį kontroliuoti. Korta gali parodyti keršto siekimą.

Fortūnos rato taro korta

Fortūnos rato korta simbolizuoja tai, kad gyvenimas susideda iš gerų ir blogų akimirkų kurių ciklo mes negalime visiškai kontroliuoti. Visi mes, karaliai ir juokdariai susiduriame su gyvenimo cikliškumu ir nei vienas neturime absoliučios galios prieš likimą. Gyvenimą aplankius geriems laikams, pasistenkite džiaugtis ir išnaudoti tas dienas tiek kiek įmanoma, nes tai truks tikrai ne amžinai ir geras dienas pakeis blogos. Taip pat žinokite, kad atėjus blogam etapui, jis neužsibus ir ji pakeis geresni laikai.

Ši korta paprastai simbolizuoja dalykus kurių negalime kontroliuoti, taip kaip negalime kontroliuoti gamtos sezoniškumo, ryto saulėtekių ir vakaro saulėlydžių, jie tiesiog vyksta, kaip ir daugelis mus supančių aplinkybių. Svarbu suvokti ir nepamiršti, kad ratas niekada nesustoja.

Atvirkščiai iškritusi fortūnos rato korta reiškia, kad pastaruoju metu jus lydėjo nesėkmės. Tačiau korta sako ir tai, kad nesėkmės jus lydi ne dėl jūsų pačių kaltės, greičiausiai, kad jūs nieko dėl to padaryti negalite, todėl savęs dėl kažko kaltinti nereikėtų. Kaip besisukantis ratas, jūsų sėkmingi ir nesėkmingi gyvenimo etapai nuolatos keičia viena kitą, šiuo metu, jūs esate apačioje, tačiau greitai viskas apsikeis ir ratas pasisuks dar kartą link geresnių jūsų dienų.

Taip iškritusi korta gali reikšti, kad atėjo metas paleisti dalykus kuriuos manote kontroliuojantys. Laikydamiesi jų, skaudinate ne tik save, bet ir kitus. Kartais tiesiog būtina susitaikyti su neišvengiamybe ir išmokti sau atleisti. Privalote išmokti judėti toliau, išmokta tokia pamoka gali sąlygoti tai, kad ratas vėl pasisuks link geresnių laikų.

Dešimties monetų taro korta

Dešimties monetų taro korta susijusi su pastovumu ir pasitenkinimu. Išesmės ji bando pasakyti tai, kad kad ir ką darote savo gyvenime, laikykitės šios krypties, dirbkite nuosekliai ir reguliariai, nebandykite nukirsti kampų ir vieną dieną būsite apdovanoti, visas jūsų sunkus darbas atsipirks su kaupu. Pakeliui neišvengiamai susidursite su tokiomis akimirkomis kai jausitės neįvertinti ar nesuprasti, norėsite mesti tai ką pradėjote, tačiau šiuo atvėju privalote žiūrėti toliau į ateitį, pamatyti visą paveikslą ir suprasit, kad tai tik viena iš daugelių neišvengiamų duobių pakeliui link tikslo. Tikslas gali būti šeima, vaikai, karjera ar mokslai

Dešimties monetų taro korta taip pat glaudžiai susijusi su finansine sėkme ir stabilumu, todėl sprendimai susiję su finansais šiuo metu jums yra ypač palankūs. Tiesiog būkite protingi, vertinkite rizikas atsakingai, tai jokiais būdais nereiškia, kad turėtumėte pastatyti savo visas santaupas ant ruletės stalo.

Atvirkščiai iškritusi dešimties monetų taro korta gali būti artėjančio finansinio nestabilumo ženklas. Galimai šiai dienai nieko panašaus nejaučiate, bet privalote būti atsargūs, prieš priimant reikšmingus finansinius sprendimus ar įsipareigojimus rekomenduojama skirti papildomo laiko išsamiam rizikų vertinimui. Neskubėkite ir pasistenkite kurį laiką nerizikuoti.

Kita reikšmė gali būti staigi santykių pabaiga, santuokos iširimas. Tačiau ne viskas dar prarasta, jei kalbėsitės ir ieškosite sprendimų, galimai juos ir rasite.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas

Patiko būrimas? Paspauskite „Patinka“ mygtuką. Tai ne tik įvertins mano darbą, bet ir prisidės prie tolimesnio svetainės tobulinimo.
Atsakymai į “Trijų kortų būrimas”: 7

  1. Atversta korta Mago. O komentaruose komentuoja 5 tauri7 korta. Blogai veikia programa.
    Tvarkykite

  2. Nežinau kaip, bet trijų kortų nemokomas burimas man parodo kažkokią tiesos dalį, burčiaus ir mokomai, bet nemoku prisijungti….Turėjau draugę, kuri nuimdavo visas psichologines problemas, dabar nebeturiu. paskambinkit man. telef.862020242, kaip matot, aš savo duomenų nebijau atskleisti…

  3. Buvo labai idomu ir smalsu išbandyti taro kortų būrima. Tiesa pasakius nesitikėjau nieko, bet savo nuostabai gavau labai teisingų įžvalgų. Vienintelė turbūt bėda tame, kad sunku susivaldyti ir nesiburti iškarto antrą ir net trečią kartą 🙂 Rekomenduočiau visiems pasinaudoti autoriu rekomendacija ir nesiburti vienu metu daug kartų, geriau ateiti kitą dieną, ką ir planuoju padaryti artimiausiu metu. Sėkmės visiems!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.