Taro kortų pliusas

Kardų Pažo taro korta

Kardų pažas visada viskam pasiruošęs ir nenustygstantis vietoje personažas kurio galvoje sukasi begalės naujų idėjų. Ji smalsi, visada klausinėjanti aštrialiežuvė. Dėka šių savybių ji visada atranda progų pasinerti į karštas diskusijas ar debatus.
Kaip naujienų skleidėja ji nėra labai objektyvi, deja, bet kartais jos išsakytos mintys, paskalos ar susitarimai bus atskleisti tik jei jie sutaps su jos nuomone.
Ši korta taip gali reikšti, kad jus labai skubate ir kimbate į betkokį projektą ar idėja gerai visko neapmąstę. Jūs visada labai užsivedę ir nekantraudami dalinatės idėjų įgyvendinimo progresu. Iškritusi ši korta reiškia, kad turite bendrauti ir dalintis tiek savo tiek kitų idėjomis jeigu manote, kad jos vertos ne tik jūsų bet ir aplinkinių dėmesio. Tik taip išsigryninsite kiek išties vertos jos ir ar tikrai verta investuoti tiek laiko ir jėgų į jas.

Atvirkščiai iškritusi kardų pažo korta išryškina visas negatyvias jos savybės kurios neretai tampa net pavojingomis. Apdovanota aštriu protu ir liežuviu, ji gali pradėti tai naudoti išskirtinai tik asmeniniais tikslais ir pradėti manipuliuoti žmonėmis. Jos iškalba ir minčių aštrumas tampa skaudžiu ginklu.
Kita reikšmė būtų tuščiažodžiavimas ir tuščių pažadų dalinimas. Stenkitės savo žodžius pagrįsti ir nežadėti to ko negalite įgyvendinti antraip ilgainiui tai labai pakenks jūsų reputacijai.

Keturių kardų taro korta

Keturių kardų taro korta tai atokvėpio ir atsitraukimo korta. Poilsio ir ramybės reikia dėl per ilgai užsitęsusių vidinių ir išorinių kovų. Nors jausmas, kad netrukus nutiks kažkas blogo niekur ir nedings, privalote atsitraukti, nusiraminti, permąstyti savo veiksmus ir svarbiausia – atsikvėpti atsiribojant nuo dabartinės savo aplinkos ar situacijos kaip įmanoma labiau. Susidėliokite aiškius prioritetus, tai leis jums į kovą grįžti stipresniems ir labiau motyvuotiems.
Gyvenimiškos problemos po problemos jus baigia galutinai išvarginti ir ši korta sufleruoja, kad atėjo laikas įgauti naujų jėgų prieš pasitinkant naujus iššūkius. Metas skirti sau daugiau dėmesio.

Nors teisingai iškritusios kortos reikšmė susijusi su poilsiu ir atsistatymu, atvirkščiai iškritusi keturių kardų taro korta reiškia neramumus ir nenuilstamumą. Jūsų širdis trokšta ramybės ir poilsio, tačiau jūsų smegenys pernelyg susikoncentravusios į atsakomybes ir pareigas. Nuo jūsų gal ir priklauso kitų žmonių gerovė, bet jei ir toliau nekreipsite dėmesio į savo poreikius, tai pradės atsispindėti jūsų sveikatoje.
Galite ir toliau kovoti, tačiau turite suprasti, kad nesaikingas saves alinimas bus pastebimas ir darbų rezultatuose, jūsų efektyvumas neabejotinai mažės ko pasekoje turėsite skirti dar daugiau laiko ir pastangų tikslams pasiekti. Šį papildoma laiką galėtumėte ir turėtumėte skirti poilsiui.

Kvailio taro korta

Kvailio korta taro kortų kaladėje yra pažymėta numeriu 0. Šis numeris kortų kaladėje sietinas su neribotu potencialu ir galimybėmis. Įsivaizduokite jį kaip naują popieriaus lapą. Kvailys – naivumo ir tyrumo simbolis – kurio artėjanti kelionė formuos jo charakterį.
Iškritusi kvailio korta paprastai reiškia naujų dalykų ar kelionių pradžią, lydima optimizmo ir laisvės jausmo, suvaržyto realaus gyvenimo fone. Jis kiekvieną naują dieną pasitinka kaip nuotykį kupina naujų galimybių ir potyrių, jis į viską žvelgia gan lengvabūdiškai ir kartais vaikiškai todėl jo niekad nekankina nežinomybės baimė laukianti ateityje.
Kvailio korta taip pat gali būti ženklas imtis iniciatyvos ir nebijoti keisti gyvenime nusistovėjusiu dalykų ar įpročių. Jis įkvepia būti drąsesniems, žadina smalsumą ir siunčia žinią, kad kiekviena nauja diena yra ne tik naujų galimybių pradžia, bet ir galimybė keisti, bei atrasti savo gyvenimuose kažką naujo.

Iškritusi atvirkščiai kvailio korta paprastai simbolizuoja negatyvią kvailio pusę. Tai gali reikšti, kad jūs tiesiogine to žodžio prasme elgiatės kaip kvailys ignoruodamas visus iš to išplaukiančius nemalonius padarinius. Kaip ir kortoje pavaizduotas jaunuolis, jūs neįsivaizduojate į kokią pavojingą situaciją save statote.
Taip iškritusi korta sufleruoja, kad gyvenate šia akimirka nekreipdami dėmesio į tai kas jūsų laukia ateityje. Taip pat gali būti ženklas, kad jums vertėtų atidžiau atkreipti dėmesį į savo aplinką, labai gali būti, kad kažkas piktybiškai naudojasi tokiu jūsų netoliaregiškumu, kai kurie dalykai gali išties būti per geri, kad būtų tiesa. Kaip simbolis kortoje tam yra pasirinktas šuo kuris bando atkreipti kvailio dėmesį.

Velnio taro korta

Iškritusi velnio korta simbolizuoja tai, kad jaučiate gyvenimo pilnatvės trūkumą. Jaučiatės įkalinti ir tušti. Galimai tai susiję su materialaus pasaulio puse. Kitaip tariant esate daiktų ir pinigų įkaitai kurie pastaruoju metu nebeatneša tiek džiaugsmo ir prasmės gyvenime kaip kad ankščiau. Su laiku ateina suvokimas, kad dalykai kuriu jums išties trūksta yra ne materialūs.
Priklausomumas nuo daiktu ar medžiagų taip pat gali būti priežastis dėl ko jaučiatės tokie bejėgiai prieš savo impulsyvumą ir sveiką protą.

Atvirkščiai iškritusi velnio korta dažnai reiškia asmenybės susivokimo akimirką, kai žmogus pradeda pilnai suvokti savo priklausomybes, jų priežastis ir padarinius. Tai jokiu būdu nereiškia, kad blogosiomis ydomis pavyks lengvai atsikratyti, todėl turite būti pasiruošę skausmingoms permainoms, kurios yra būtinos tikrojo savęs paieškose. Privalote skirti daugiau laiko savianalizei, susidaryti sąrašą dalykų kuriais turite atsikratyti ir imtis ryžtingų veiksmų, antraip rizikuojate strigti tokioje būsenoje ilgam.

Šešių kardų taro korta

Šešių kardų taro korta reiškia, kad artėja pereinamasis laikotarpis, kuris nebus labai malonus. Sprendimai kuriuos turėsite priimti bus susiję su praeityje padarytomis klaidomis, kurios dabar jus verčia atsikratyti naštos, kad pagaliau galėtumėte judėti į priekį. Etapas nors ir nemalonus, bet būtinas ir žadantis gerus esminius pokyčius jūsų gyvenime.

Gyvenime taip jau kartais nutinka, kad vienintelis būdas sutvarkyti problemą, yra palikti/pamiršti ją ir koncentruotis į ateities planus. Tame nėra nieko blogo ar gėdingo, tiesiog kartais nieko nebedaryti su problematinėmis gyveniškomis situacijomis/projektais/žmonėmis yra geriau nei bandyti jas kažkaip taisyti.

Čia privalu žinoti, kad atsikratyti problemomis negana, turite suvokti kaip patekote į dabartinę situaciją ir kruopščiai suplanuoti savo ateities planus, kaip jų imsitės ir kada įgyvendinsite.

Atvirkščiai iškritusi šešių kardų taro korta sufleruoja, kad jūs jau kuris laikas stengiatės gyventi naują gyvenimą atsikratę balasto, tačiau kaip ir buvo galima tikėtis, susiduriate su sunkumais, ko ir buvo galima tikėtis. Karts nuo karto grįžtate prie praeities. Kartais dėl to, kad ne viskas liko išspręsta, kartais dėl to, kad abejojate savo sprendimais.

Kita kortos reikšmė ta, kad jūs priešinatės atėjusioms permainoms. Jaučiatės lyg jūs kažkas spaustų vienaip ar kitaip elgtis. Šiuo atvėju privalote atsiriboti nuo emocionalių sprendimų, įsigilinkite į permainas ir jų nešamom naudom. Kartais likimas praeityje atneša daugiau nepatogumų nei pačios permainos.

Fortūnos rato taro korta

Fortūnos rato korta simbolizuoja tai, kad gyvenimas susideda iš gerų ir blogų akimirkų kurių ciklo mes negalime visiškai kontroliuoti. Visi mes, karaliai ir juokdariai susiduriame su gyvenimo cikliškumu ir nei vienas neturime absoliučios galios prieš likimą. Gyvenimą aplankius geriems laikams, pasistenkite džiaugtis ir išnaudoti tas dienas tiek kiek įmanoma, nes tai truks tikrai ne amžinai ir geras dienas pakeis blogos. Taip pat žinokite, kad atėjus blogam etapui, jis neužsibus ir ji pakeis geresni laikai.

Ši korta paprastai simbolizuoja dalykus kurių negalime kontroliuoti, taip kaip negalime kontroliuoti gamtos sezoniškumo, ryto saulėtekių ir vakaro saulėlydžių, jie tiesiog vyksta, kaip ir daugelis mus supančių aplinkybių. Svarbu suvokti ir nepamiršti, kad ratas niekada nesustoja.

Atvirkščiai iškritusi fortūnos rato korta reiškia, kad pastaruoju metu jus lydėjo nesėkmės. Tačiau korta sako ir tai, kad nesėkmės jus lydi ne dėl jūsų pačių kaltės, greičiausiai, kad jūs nieko dėl to padaryti negalite, todėl savęs dėl kažko kaltinti nereikėtų. Kaip besisukantis ratas, jūsų sėkmingi ir nesėkmingi gyvenimo etapai nuolatos keičia viena kitą, šiuo metu, jūs esate apačioje, tačiau greitai viskas apsikeis ir ratas pasisuks dar kartą link geresnių jūsų dienų.

Taip iškritusi korta gali reikšti, kad atėjo metas paleisti dalykus kuriuos manote kontroliuojantys. Laikydamiesi jų, skaudinate ne tik save, bet ir kitus. Kartais tiesiog būtina susitaikyti su neišvengiamybe ir išmokti sau atleisti. Privalote išmokti judėti toliau, išmokta tokia pamoka gali sąlygoti tai, kad ratas vėl pasisuks link geresnių laikų.

Septynių monetų taro korta

Septynių monetų taro korta susijusi su investicijomis ir pastangomis. Iškritusi ši korta sufleruoja, kad dabar puikus metas investuoti į save. Skirtas laikas ir sistemingas darbas neliks nepastebėtas ir greitai pradės nešti vaisius.

Kita kortos reikšmė gali būti – bijojimas suklysti. Šiuo atveju privalote suprasti, kad klaidos yra būtinos, jos paspartina mokymosi procesą, žiūrėkite į jas kaip į pamokas, o ne klaidas. Jeigu kažkuris projektas prie kurio dirbate jau ilgą laiką vis dar neneša planuotų vaisių, nemeskite visko, atsitraukite, pažiūrėkite į viską iš šalies, permastykite, galimai kils naujų idėjų kaip priversti viską veikti taip kaip jūs norite.

Atvirkščiai iškritusi septynių monetų taro korta sufleruoja, kad grąža kurios tikėjotės gauti iš savo pastangų, realybėje kiek mažesnė ar net visai ne tokia. Kas gerai šiuo atveju, tai, kad turite puikia progą įvertinti gaunamą naudą ir perskirstyti prioritetinius projektus. Tai galioja jūsų profesinei bei asmeninei gyvenimo pusei, kadangi santykiai neretai reikalauja net daugiau investicijų nei verslai, todėl stabtelkit ir permastykite ar tikrai judate tinkama linkme.

Šešių skeptrų taro korta

Skeptrų šešiaakės taro kortos reikšmė – viešas pripažinimas, pergalė, sėkmė. Jūs įgyvendinote užsibrėžtus tikslus, pelnėte visuotinį pripažinimą ir pasiekėte puikių rezultatų. Galbūt sulaukėte pelnyto atlygio ar pelnėte visuotinį pripažinimą.

Ši korta parodo, kad savo stipriųjų pusių ir talento dėka, gyvenime pasiekėte išties puikių rezultatų. Nesiblaškėte ir siekėte užsibrėžtų tikslų.
Tačiau yra ir šiokių tokių minusų. Pavyzdžiui – egoizmas, arogancija. Galite pradėti galvoti, kad jūs esate geriausias, o kiti žmonės yra prastesni už jus.

Atvirkščiai iškritusi korta parodo, kad šiuo metu abejojate savo gabumais ir galimybėmis. Apie save mąstote gana negatyviai ir manote, kad kitiems žmonėms tik trukdote. Tai parodo pasitikėjimo savimi ir motyvacijos trūkumą. Jums reikia kitų žmonių emocinio palaikymo ir pripažinimo.

Saulės taro korta

Saulės taro korta simbolizuoja sėkmę, gausą ir visokeriopą gerovę. Kaip ir pati saulė, taip ir ši korta suteikia stiprybės ir gyvybės visiems kuriems pasiseka pabūti jos spinduliuose.
Dėka jūsų pačių pilnatvės jausmo, aplinkiniai šalia jūsų taip pat jaučiasi laimingesni ir įkvėpti. Jūsų skleidžiama šviesa ir gera energija traukia juos kaip augalus saulė. Jūsų pasiekimai ir patirtys įkvepia ir juos būti geresniais žmonėmis.
Ši korta rodo, kad pagaliau jūs jaučiatės pasitikintis savo jėgomis. Nebijodami imtis iššūkių, didžiąją dalį jų jūs įgyvendinate, o tai kaskart vis labiau ir labiau sustiprina pasitikėjimą savimi. Su kiekvienu nauju pasiekimu jūsų gyvenimas akivaizdžiai gerėja ir pilnėja teigiamomis emocijomis.

Atvirkščiai iškritusi saulės korta sufleruoja, kad jums sunku įžvelgti gerus dalykus tam tikruose dalykuose ar situacijose. Toks įspūdis, kad šiuo metu debesys užstoją jums saulės šviesą ir šilumą būtina jūsų gerai savijautai. Tai kenkia pasitikėjimui savimi, ko pasekoje tai atsiliepia jums būdingam optimizmui ir entuziazmui.
Kitą vertus, atvirkščiai iškritusi korta gali sufleruoti, kad jūsų lūkesčiai gali būti tiesiog nerealūs, o tikslai neįgyvendinami. Į tai būtina atsižvelgti jeigu ir toliau norite augti ir sulaukti tokio pat pasisekimo kaip iki šiol.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas