Būrimas viena korta

Sveiki, Jūs randatės vienos kortos būrimo puslapyje. Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą. Kiekvieną kartą apsilankius šiame puslapyje taro kortų kaladė išmaišoma, o korta atverčiama atsitiktine tvarka. Panorėjus kortų kaladę galite permaišyti ir versti taro kortą iš naujo, tačiau labai rekomenduojame tą pačią dieną nekartoti to paties burimo viena taro korta, verčiau apsilankykite čia kitą dieną, tokiu būdų turėsite daugiau laiko įsigilinti į tai, ka Jums išbūrė taro kortą pirmuoju vertimu. Taip pat siūlome išbandyti ir trijų taro kortų būrimą.

nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų dešimt taro korta

Dešimties Skeptrų taro korta

Korta parodo, kad visi sunkumai jau praeityje. Nors sėkmės paieškos kainavo jums daug jėgų, laiko ir kitų resursų, tačiau dabar visos kliūtys įveiktos. Jūsų sunkus darbas pradeda duoti vaisių. Esate visko pertekęs ir nematote aplink esančio skurdo ir kančios.

Nors viskas skamba nuostabiai, tačiau iš kitos pusės jūs turite labai daug atsakomybių. Dabar sprendžiate ne tik savo, bet ir draugų bei šeimos problemas, taigi susiduriate su naujais iššūkiais. Jums tenka nemažai atsakomybių, kurias privalote vykdyti. Verslas klesti, tačiau turite būti budrus. Vienintelė problema yra ta, kad jei negebėsite išsikelti prioritetų ir spręsti tik svarbiausių problemų, turimi įsipareigojimai, šeimos problemos jums taps per didele našta.
Ši korta parodo, kad pajutę sėkmę, esate linkęs prisiimti per daug atsakomybių. Susiduriate su naujais iššūkiais – pradedate rūpintis tėvais, sukuriate šeimą, žvalgotės į kitus žmones, ir galvojate, kad jiems gyvenime sekasi geriau nei jums. Jums tai tampa našta, nes suprantate, kad nepakankamai vykdote turimas pareigas. Pagrindinė kortos žinutė – svarbu jausti ribas, kurti prioritetus ir suprasti, kad neįmanoma išspręsti visų pasaulio problemų. Kai ko būtina atsisakyti, o kai ką – perleisti kitiems žmonėms.

Atvirkščiai iškritusi Skeptrų dešimtakės korta parodo, kad jūsų gyvenime yra per daug to, kas nereikalinga. Apsižvalgykite ir pamatysite, kas jums kelia nerimą. Atsikratykite visų šių dalykų – juk esate laisva, blaiviai mąstanti asmenybė, kuri žino, ką daro. Neverta švaistyti laiko tam, kas nepraturtintų jūsų gyvenimo.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas

Patiko būrimas? Paspauskite „Patinka” mygtuką. Tai ne tik įvertins mano darbą, bet ir prisidės prie tolimesnio svetainės tobulinimo.

Lankytojų atsiliepimai

Atsakymai į “Būrimas viena korta”: 7
 1. Edita avataras
  Edita

  Labai tinka.pasitikrinimui.aačiū

 2. Edita avataras
  Edita

  Labai patiko.

 3. Sadute avataras
  Sadute

  Laba ar tai sutapimas kad sustojo laikas.Tai yra nešiojamas išmanusis laikrodis ir asmeninis telefono ties 19,43val. Neilgai tik 5sekundem. Veliau viskas stojo i savo vežes.

 4. DIANA avataras
  DIANA

  Tiksliai pataikyta,ačiū.

 5. Ernestas avataras
  Ernestas

  Labas vakaras,
  Gal žinote būrėja, kuri galėtų per nuotolini išpranašauti, kas manęs kaukia netolimoje ateityje nemokamai, nes dabar neturi iš bus pinigų

  1. Burimas avataras
   Burimas

   Sveiki,

   Nemokamai, bijau, kad išburs jus tik šioje svetainėje. Galite pabandyti ir būrimą trimis kortomis – https://nemokamasburimas.lt/triju-kortu-burimas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *