Būrimas viena korta

Sveiki, Jūs randatės vienos kortos būrimo puslapyje. Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą. Kiekvieną kartą apsilankius šiame puslapyje taro kortų kaladė išmaišoma, o korta atverčiama atsitiktine tvarka. Panorėjus kortų kaladę galite permaišyti ir versti taro kortą iš naujo, tačiau labai rekomenduojame tą pačią dieną nekartoti to paties burimo viena taro korta, verčiau apsilankykite čia kitą dieną, tokiu būdų turėsite daugiau laiko įsigilinti į tai, ka Jums išbūrė taro kortą pirmuoju vertimu. Taip pat siūlome išbandyti ir trijų taro kortų būrimą.

nemokamas burimas taro kortomis
Šventiko taro korta

Šventiko taro korta

Iškritusi šventiko korta būrime simbolizuoja norą sekti nusistovėjusiomis normomis, gyvenimiškomis nesikeičiančiomis taisyklėmis. Greičiausiai jūs esate ganėtinai konservatyvus ir stabilią nuomonę turintis žmogus, dėl to į įvairius naujus dalykus gyvenime žiūrite atsargiai, nepriimate jų iškarto.

Šventiko korta sufleruoja, kad jums geriausia yra sekti nusistovėjusiomis socialinėmis normomis ir tradicijomis. Taro kortų skaityme, ši korta dažniausiai būna glaudžiai susijusi su kokia nors institucija ir jos skleidžiamomis vertybėmis. Tai ženklas, kad jums reikia priimti jau nusistovėjusias taisykles ir naudotis jomis.

Atvirkščiai iškritusi šventiko korta sufleruoja, kad greičiausiai jus esate varžomas ir ribojimas kaip asmenybė institucijų, organizacijų ar tiesiog žmonių taisyklių bei normų, ko pasekoje natūralu jog jaučiatės praradę savo gyvenimo kontrolę. Jūs maištaujate, trokštate išsilaisvinti ir judėti į prieki, augti kaip asmenybė ir kontroliuoti savo gyvenimą taip kaip jums atrodo geriausia.

Apversta korta dažniausiai reiškia, kad siekdamas gerovės, jūs keliate klausimus nusistovėjusioms normoms ir priešinatės joms nes tikite, jog taip elgtis yra ne tik teisinga, bet ir būtina.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas

Patiko būrimas? Paspauskite „Patinka” mygtuką. Tai ne tik įvertins mano darbą, bet ir prisidės prie tolimesnio svetainės tobulinimo.

Lankytojų atsiliepimai

Atsakymų į “Būrimas viena korta”: 11
 1. nijolė avataras
  nijolė

  Atrodo… pasaulio … sitacijos visų panašios, kad tie atsakymai turi logikos ir nemusikalba…

 2. nijolė avataras
  nijolė

  kažkokiuo būdu atsako sąmoningai, tinka situacijai, net keista…

 3. Viktorija avataras
  Viktorija

  Patiko
  Tik kur tas mygtukas -patiko. savo kompe nematau

 4. Edita avataras
  Edita

  Labai tinka.pasitikrinimui.aačiū

 5. Edita avataras
  Edita

  Labai patiko.

 6. Sadute avataras
  Sadute

  Laba ar tai sutapimas kad sustojo laikas.Tai yra nešiojamas išmanusis laikrodis ir asmeninis telefono ties 19,43val. Neilgai tik 5sekundem. Veliau viskas stojo i savo vežes.

 7. DIANA avataras
  DIANA

  Tiksliai pataikyta,ačiū.

 8. Ernestas avataras
  Ernestas

  Labas vakaras,
  Gal žinote būrėja, kuri galėtų per nuotolini išpranašauti, kas manęs kaukia netolimoje ateityje nemokamai, nes dabar neturi iš bus pinigų

  1. Burimas avataras
   Burimas

   Sveiki,

   Nemokamai, bijau, kad išburs jus tik šioje svetainėje. Galite pabandyti ir būrimą trimis kortomis – https://nemokamasburimas.lt/triju-kortu-burimas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *