Burimas viena korta

Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą. Kiekvieną kartą apsilankius šiame puslapyje taro kortų kaladė išmaišoma, o korta atverčiama atsitiktine tvarka. Panorėjus kortų kaladę galite permaišyti ir versti taro kortą iš naujo. Siūlome išbandyti ir trijų taro kortų burimą.

Penkių monetų taro korta

Penkių monetų taro korta pranašauja sunkumus ir nesaugumą. Ji gali reikšti vienatvę, ligą, skurdą ar praradimą. Artimiausioje ateityje galimai prarasti kažką svarbaus, tai gali būti reikšminga finansų dalis ar brangus daiktas. Sveikatos pablogėjimas taip pat tikėtinas.

Gali atrodyti, kad nelaimės tiesiog persekioja jus, kad esate prakeiktas ir to lengvai atsikratyti nepavyks. Tačiau ko reiktų imtis, tai pergalvoti, kokių skolų turite, kokių darbų nepadarėte ir kuo skubiau imtis šių neužbaigtų reikalų, antraip labai greitai jie taps didesne našta nei jūs galvojate.

Santykių reikaluose ši korta taip pat nieko gero nepranašauja. Greičiausiai antroji jūsų pusė nejaučia tokių pat šiltų jausmų kaip jūs.

Skirtingai nei tiesiai iškritusi penkių monetų taro korta, atvirkščiai iškritusi gali reikšti gerus dalykus. Ji reiškia, kad blogiausia jau praeityje ir galite tikėtis gerų pasikeitimų artimiausioje ateityje. Tiesa pasikeitimai neateis jie per vieną naktį, jie užtruks, kaip ir jūs kol atsistosite po sunkumų tvirtai ant kojų. Tai gali būti susiję su finansine padėtimi, turtu, verslu, sveikata ar santykiais. Jeigu sunkiai sirgote, tai pagaliau sveikata pradės taisytis, jeigu turėjote finansinių sunkumų, artinasi turtingesni laikai ir tt.

Išmaišyti kortas
Atversti visas kortas