Būrimas viena korta

Sveiki, Jūs randatės vienos kortos būrimo puslapyje. Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą. Kiekvieną kartą apsilankius šiame puslapyje taro kortų kaladė išmaišoma, o korta atverčiama atsitiktine tvarka. Panorėjus kortų kaladę galite permaišyti ir versti taro kortą iš naujo, tačiau labai rekomenduojame tą pačią dieną nekartoti to paties burimo viena taro korta, verčiau apsilankykite čia kitą dieną, tokiu būdų turėsite daugiau laiko įsigilinti į tai, ka Jums išbūrė taro kortą pirmuoju vertimu. Taip pat siūlome išbandyti ir trijų taro kortų būrimą.Mėnulio taro korta

Mėnulio korta susijusi su iliuzija, vaizduote, nerimu, apgaule bei sumaištimi. Blankioje mėnulio šviesoje nesunku apsigauti, matyti dalykus kurių realybėje nėra, arba tiesiog nepastebėti to kas stovi prieš akis. Tai nakties korta, glaudžiai susijusi su mūsų sapnais kurie dažnai gali atskleisti ne tik tikruosius mūsų troškimus, bet ir baimes. Gali būti, kad dalį jūsų įsitikinimų dengia iliuzijos skraistė, kuriai dingus paaiškės visai kitos tiesos. Būkite atidūs ir pasiruošę.

Atvirkščiai iškritusi mėnulio korta gali reikšti, kad tamsesnė ir negatyvesnė mėnulio pusė turi įtakos jūsų dabartiniame gyvenime. Galimai jus lydi didesnis nei įprastai sumišimas ir gyvenimo džiaugsmo praradimas. Jaučiatės strigę ir nebežinote ko imtis, kad pajudėtumėte iš mirties taško, tačiau kaip ir dažniausiai, jums tereikia labiau savimi tikėti ir būti ryžtingesniam. Imtis dalykų nors jie ir nesiseka, ankščiau ar vėliau viskas pasisuks jūsų naudai.
Taip iškritusi korta gali simbolizuoti tamsos ir nežinomybės atneštą sumaišties pabaigą. Geriau supratę savo baimes ir nepasitikėjimo savimi priežastis pradėjote jaustis geriau ir tvirčiau. Tamsa pradeda sklaidytis, o jūs jaučiatės vis labiau išsilaisvinę iš nežinomybės, iliuzijos ir neužtikrintumo gniaužtų.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas

Patiko būrimas? Paspauskite „Patinka“ mygtuką. Tai ne tik įvertins mano darbą, bet ir prisidės prie tolimesnio svetainės tobulinimo.
4 komentarai

  1. Laba ar tai sutapimas kad sustojo laikas.Tai yra nešiojamas išmanusis laikrodis ir asmeninis telefono ties 19,43val. Neilgai tik 5sekundem. Veliau viskas stojo i savo vežes.

  2. Labas vakaras,
    Gal žinote būrėja, kuri galėtų per nuotolini išpranašauti, kas manęs kaukia netolimoje ateityje nemokamai, nes dabar neturi iš bus pinigų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.