Būrimas viena korta

Sveiki, Jūs randatės vienos kortos būrimo puslapyje. Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą. Kiekvieną kartą apsilankius šiame puslapyje taro kortų kaladė išmaišoma, o korta atverčiama atsitiktine tvarka. Panorėjus kortų kaladę galite permaišyti ir versti taro kortą iš naujo, tačiau labai rekomenduojame tą pačią dieną nekartoti to paties burimo viena taro korta, verčiau apsilankykite čia kitą dieną, tokiu būdų turėsite daugiau laiko įsigilinti į tai, ka Jums išbūrė taro kortą pirmuoju vertimu. Taip pat siūlome išbandyti ir trijų taro kortų būrimą.


Dviejų skeptrų taro korta

Skeptrų dviakė – planavimas ir progresija. Jau išsikėlėte tam tikrą uždavinį, taigi idėją pavertėte planu. Planą reikia vykdyti. Tai reiškia, kad sukūrę planą, turite apgalvoti ir kaip tą planą vykdysite.

Korta reiškia atradimus. Jūs esate kaip drugelis, kuris išlenda iš kokono ir pradeda tyrinėti pasaulį. Nors palikti kokoną yra sunku, tačiau skeptrų dviakė skatina jus nepasiduoti ir stengtis.
Ši korta reiškia, kad pirmiausia jūs išsikeliate tam tikrus siekius ir tik tada pradedate juos vykdyti. Kitaip tariant, praeityje dėjote visas pastangas, kad būtumėte tuo, kuo esate dabar, o šiandien jūs keliate naujus ilgalaikius tikslus.
Viena iš skeptrų dviakės kortos reikšmių – sprendimų priėmimas. Arba jūs liekate kokone ir jums užtenka turimų žinių, arba paliekate kokoną, tyrinėjate, tobulėjate ir rizikuojate.

Atvirkščiai iškritusi korta
Atvirkščiai iškritusi Skeptrų dviakės taro korta parodo, kad jums reikia išsikelti ilgalaikius tikslus. Norėdami išsikelti tikslą, pirmiausia, išsiaiškinkite, kas jums yra svarbu. Vėliau, pagalvokite, kaip galėtumėte įgyvendinti užsibrėžtą tikslą.

Korta parodo, kad kurdami ateities planus praleidote kažką svarbaus. Viena iš priežasčių, kodėl jums nepavyksta pasiekti užsibrėžto tikslo – netinkamas planavimas.

Per didelis pasitikėjimas savimi ar kantrybės trūkumas taip pat gali tapti priežastimis, kodėl jums nepavyksta pasiekti tikslo.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas

Patiko būrimas? Paspauskite „Patinka” mygtuką. Tai ne tik įvertins mano darbą, bet ir prisidės prie tolimesnio svetainės tobulinimo.Komentarai

Atsakymai į “Būrimas viena korta”: 7

 1. Edita avataras
  Edita

  Labai tinka.pasitikrinimui.aačiū

 2. Edita avataras
  Edita

  Labai patiko.

 3. Sadute avataras
  Sadute

  Laba ar tai sutapimas kad sustojo laikas.Tai yra nešiojamas išmanusis laikrodis ir asmeninis telefono ties 19,43val. Neilgai tik 5sekundem. Veliau viskas stojo i savo vežes.

 4. DIANA avataras
  DIANA

  Tiksliai pataikyta,ačiū.

 5. Ernestas avataras
  Ernestas

  Labas vakaras,
  Gal žinote būrėja, kuri galėtų per nuotolini išpranašauti, kas manęs kaukia netolimoje ateityje nemokamai, nes dabar neturi iš bus pinigų

  1. Burimas avataras
   Burimas

   Sveiki,

   Nemokamai, bijau, kad išburs jus tik šioje svetainėje. Galite pabandyti ir būrimą trimis kortomis – https://nemokamasburimas.lt/triju-kortu-burimas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *