Atsiskyrėlio taro korta

Atsiskyrėlio taro korta
Atsiskyrėlio taro korta

Atsiskyrėlio taro korta vaizduoja senolį, kuris vienoje iš rankų laiko žibintą, o kitoje – lazdą. Korta simbolizuoja dvasingumą, išmintį bei patirtį. Žibintas simbolizuoją patirtį ir žinias, kurios labai praverčia keliaujant, bet kokiu tamsiu gyvenimo keliu, o lazda, kurią jis laiko, simbolizuoja autoritetą, galią ir stabilumą.

Teisingai iškritusi atsiskyrelio korta

Atsiskyrėlis siekia vidinės išminties. Vienišas klajoklis naktiniame kelyje siekia atrasti vidinį balsą. Norėdamas jį išgirsti, klajoklis atsiskiria nuo minios, kurios balsai ir troškimai gali užgožti jo paties balsą ir troškimus.

Šiuo metu galvojate, kad turite būti vieni. Niekada nebijokite likti vieni ir skirti laiko apmąstymams, nes tai gali padėti jums išvalyti protą nuo įvairaus chaoso, kurį atneša kasdieninis gyvenimas. Atsiskyrėlio korta taip pat gali rodyti, kad stengiatės imtis veiksmų, kurie derėtų su jūsų vidiniu aš. Turbūt jūs ieškote vidinio balso, kuris patartų, kas yra teisinga, ir kokius tolimesnius žingsnius žengti.

Atsiskyrėlio korta nurodo ir tai, kad jūsų gyvenime pasirodys žmogus, tapsiantis jūsų patarėju.


Atvirkščiai iškritusi atsiskyrelio korta

Kai korta yra iškritusi atvirkščia puse, tai reiškia, kad tiesiog norite būti vienas. Tame nėra nieko blogo. Tačiau, tikėtina, kad jūsų atsiskyrimas pakenks tiek jums, tiek kitiems. Nors Atsiskyrėlis išsikelia kilnius tikslus ir ieško vidinės tiesos, tačiau jo dvasinis kelias yra pilnas pavojų.  Kaip ir vyras, pasiklydęs savo svajonėse, taip ir atsiskyrėlis gali suprasti, kad yra užsidaręs vidiniame pasaulyje, vienišas, įkalintas ir netikras. Turite jausti, kiek galite būti atviras artimam žmogui. Atvirkščiai iškritusi atsiskyrėlio korta parodo, kad jūs pasiruošęs išsiaiškinti, kas jums kelia nerimą. Turite ieškoti ir užduoti tokį klausimą, kuris leis kitiems žmonėms suprasti susiklosčiusias aplinkybes.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Drąsa, susikaupimas, atjauta, pasitikėjimas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Abejonė, nepasitikėjimas, silpnumas

Stichija

Žemė

Astrologija

Mergelė


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *