Bokšto taro korta

Bokšto taro korta
Bokšto taro korta

Bokšto korta vaizduoja kalno viršūnėje pastatytą aukštą bokštą. Žaibas trenkia į bokštą ir bokštas užsidega. Liepsnos kyla iš langų ir apimti nevilties žmonės šokinėja pro bokšto langus. Galbūt žmonės simbolizuoja tas pačias grandinėmis surakintas figūras, kurias matėme Velnio kortoje. Jie nori pabėgti nuo suirutės ir pražūties. Bokštas simbolizuoja ambicijas, kurios yra sukurtos susidarius klaidingas prielaidas. Bokštas turi būti sunaikintas, tam, kad būtų išvaloma viskas, kas yra sena, galėtume priimti kažką naujo. Ši korta gali apsireikštitiesos ar įkvėpimo akimirkomis.


Teisingai iškritusi bokšto korta

Bokšto korta vaizduoja pačius radikaliausius ir svarbiausius pokyčius.  Taip yra todėl, nes pati korta atrodo bauginančiai. Tačiau, tai nebūtinai turi būti kai kas, kas yra baisu ar grėsminga. Todėl ši korta praneša apie esminius ar radikalius pokyčius.

Atvejai, kuriuos žymi Bokšto korta, nebūtinai turi būti baisūs, pavyzdžiui, nelaimės ar didelė netektis. Pokyčiai – tai normali gyvenimo dalis, kurią kiekvienas iš mūsų turime priimti. Tačiau kartais jie gali bauginti, o tai reiškia, kad turime palikti visus įsitikinimus praeityje. Seni metodai yra nebeveiksmingi, taigi turite atrasti naujus įsitikinimus, vertybes, kurie galėtų pakeisti senuosius įsitikinimus ar vertybes.

Būkite pozityvus, tai jums skirtas laikas gyvenimą papildyti naujais pokyčiais, galinčiais pasitarnauti ateityje.

Darbe jūsų laukia neišvengiamas ginčas. Jūs turite kontroliuoti ir stebėti savo pyktį. Venkite sakyti tai, kas gali įskaudinti kitus žmones. Kalbant apie jūsų meilės gyvenimą, jūsų romantiniai santykiai artėja link pabaigos. Priimkite tai kaip įspėjimą – jei tikrai vertinate savo santykius, tuomet jums metas stengtis jų nesugadinti ar atvirai kalbėtis su antrąja puse ir išsiaiškinti visus kilusius nesutarimus. Kalbant apie finansus, bokšto korta nurodo, kad atlikdami transakcijas turite jaustis užtikrintai.

Atvirkščiai iškritusi bokšto korta

Kai Bokšto korta jums iškrenta atvirkščia puse, vadinasi, jūs jaučiate, kad artėja kažkokia krizė ir iš visų jėgų stengiatės jos išvengti. Galbūt dar nesuvokiate, kad šie žlugimai gali padėti susidoroti su priklausomybe nuo to, kas netikra. Bokštas yra pastatytas ant netvirtų pamatų, taigi jis privalo sugriūti. Nors sunaikinimas bus skausmingas, tačiau vėliau jis atneš ramybę. Tapsite nepriklausomas. Tai nėra kokie nors drastiški ar slegiantys pokyčiai, tai laikas įgyti pasitikėjimo savimi.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Nelaimė, staigus sujudimas, pakirstas išdidumas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Išvengta nelaimė, atidėta nelaimė, kančios baimė

Stichija

Ugnis

Astrologija

Marsas


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *