Fortūnos rato korta

Fortūnos rato taro korta
Fortūnos rato taro korta

Fortūnos rato korta yra viena iš simboliškiausių kortų visoje kaladėje ir pilna ženklų, kurių kiekvienas turi savo prasmę. Kortos centre yra pavaizduotas didelis ratas, apipintas ezoterine simbolika. Ratą supa skirtingos būtybės – angelas, erelis, bulius ir liūtas. Jos yra susijusios su keturiais fiksuotais zodiako ženklais – liūtu, jaučiu, skorpionu ir vandeniu. Šie keturi gyvūnai taip pat atstovauja ir keturis evangelikus krikščionybės tradicijoje, dėl ko, matyt, jie visi yra papuošti sparnais.

Knygos, kurias laiko kiekviena iš būtybių, simbolizuoja torą, kuri perduoda išmintį ir supratimą apie save. Gyvatė reiškia patekimą į materialų pasaulį. Ant paties rato sukasi sfinksas, sėdintis ant rato viršaus ir  atrodantis arba kaip velnias, arba kaip iš apačios kylantis Anubis. Šios dvi Egipto figūros simbolizuoja tiek dievų ir karalių išmintį (sfinkso atveju), tiek požeminį pasaulį (Anubis). Jie amžinai sukasi rate ir užsimena apie tai, kad kai vienas kyla, kitas leidžiasi žemyn.Teisingai iškritusi fortūnos rato korta

Fortūnos ratas amžinai sukasi, lyg pranešdamas, kad gyvenimą sudaro ir geri, ir blogi laikai, ir kad ciklas yra tai, ko negalime kontroliuoti. Šis ciklas galioja tiek karaliams, tiek darbininkams ir niekas pasaulyje negali pabėgti nuo likimo. Patirdami geras akimirkas, mėgaukitės jomis, nes ateitis gali nuvilti.  Tai galioja ir priešingoje situacijoje – jei jūsų gyvenime dabar yra sunkus metas, tuoj viskas ims gerėti.

Čia suveikia aukštesnės jėgos, kurių negali kontroliuoti žmogus. Tai tos pačios jėgos, kurios valdo metų laikų pasikeitimą, saulės patekėjimą ir nusileidimą, vadovauja sėkmei ir žmonių likimams. Kur saulė nusileis taip pat nežinoma, kaip ir tikimybė, kad pajusite, kad esate rato viršuje arba apačioje. Tik atsiminkite, kad ir kokios bus pasekmės, jos netruks ilgai, nes ratas visada sukasi.

Atvirkščiai iškritusi fortūnos rato korta

Rato kortai iškritus atvirkščia puse reiškia, kad jums dabar nesiseka.  Ši korta parodo, kad tai lemia veiksniai, kurių negalite kontroliuoti. Kaip ir ratas, taip ir mūsų sėkmė bei likimai visą laiką keičiasi, ir kartais būna tokių laikotarpių, kai mus lydi nesėkmės. Laimei, ratas vėl apsisuks ir viskas vėl bus gerai.

Ko jūs neturėtumėte daryti, tai manyti, kad viskas yra jūsų rankose. Galbūt šiuo metu jūs turite išmokti susitaikyti.  Yra dalykų, kurių žmogaus valia ir veiksmais nepakeisi. Kai mes neleidžiame įvykiams tekėti sava tėkme, tai tik dar labiau kenčiame, imame kaltinti save dėl veiksmų, kuriuos atlikę negalėjote pakeisti situacijos. Susitaikydami, mes išmokstame atleisti sau, judėti į priekį, ir suprantame, kad šis susitaikymas leidžia ratui suktis ir pradėti naują ciklą.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Pasikeitimai, cikliškumas, likimas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Nesekmė, kontrolės praradimas

Stichija

Ugnis

Astrologija

Jupiteris


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *