Imperatoriaus taro korta

Imperatoriaus taro korta
Imperatoriaus taro korta

Imperatoriaus taro kortoje gali būti matomas valdovas, sėdintis ant sosto, papuošto keturių avinų, simbolizuojančių Avino zodiako ženklą, galvomis. Vienoje rankoje valdovas laiko skeptrą, kuris simbolizuoja jo valdžią ir jo teisę valdyti, o kitoje – jis laiko rutulį su kryžiumi, kuris simbolizuoja jo valdomą karalystę. Ilga imperatoriaus barzda simbolizuoja jo didžiulę patirtį; bėgant laikui jis išmoko, ką reiškia valdyti, įrodyti galią ir autoritetą, tarti galutinį žodį jo žmonių labui.

Už jo esantys nederlingi kalnai parodo jo ryžtą, jo siekius pasiekti didesnių aukštumų ir tobulinti valdymo sugebėjimus. Skirtingai nei imperatorienė, kurios gražiai krintantys laukai yra pilni maitinančios malonės, imperatorius valdo pasitelkdamas ištvermę, stiprybę ir jėgą.Teisingai iškritusi imperatoriaus korta

Kalbant apie Imperatoriaus kortą, jos reikšmė yra susijusi su kontrole. Šioje kortoje tai reiškia autoritetą, įstatymus, organizaciją ir tėviškumą. Imperatorius vaizduoja strategą, kuris kuria planus ir turi juos permatyti. Jis yra vyriškų principų simbolis – tėvas, kuris sukuria struktūrą, taisykles, sistemas, perteikia žinias. Jei Imperatorienė trokšta sukurti laimę, tai Imperatorius trokšta didinti garbę ir discipliną. Jis valdo kieta ranka ir labiau už viską seka karūnos pašaukimu. Nors jis ir valdovas, tačiau jis supranta, kad valdyti reiškia ir tarnauti – jis elgiasi racionaliai ir atsižvelgia į tai, kas yra geriausia karalystei.

Jo korta reiškia galimybę augti užsibrėžiant tikslus sau. Tai vaizduoja sėkmingą ateitį, mat jūs siekiate tikslo taip, kaip ir imperatorius – metodiškai ir strategiškai.

Jo korta taip pat gali reikšti, kad esate atsakingas už kai ką svarbaus. Tai galbūt padėtis darbe ar bet kokioje kitoje institucijoje ar organizacijoje, kuriose reikalingi įsakymai ir aiškus protas. Jums taip pat gali tekti atsidurti Imperatoriaus vietoje ir pasitelkti jo išmintį norint suteikti projektui aiškumo.

Atvirkščiai iškritusi imperatoriaus korta

Atvirkščiai iškritusi Imperatoriaus korta simbolizuoja piktnaudžiavimą autoritarine galia. Jūsų socialiniame gyvenime tai gali pasireikšti gudrumu, atėmus valdžią iš tėvo ar egoisto partnerio. Karjeroje, piktnaudžiavimas valdžia gali pasireikšti, kai pasinaudojate aukštesnes pareigas užimančio žmogaus galia. Tai vaizduoja žmogų, kuris nori kontroliuoti jūsų veiksmus ir verčia jus jaustis bejėgiu. Gali būti, kad jūs esate lyg silpnas valdovas, kuris rengia planą, tam, kad išvengtų jam pavestų užduočių. Galbūt jūs trokštate karjeros, kurioje nebūtų tiek daug taisyklių ir apribojimų.

Savitvardos trūkumą ir nesugebėjimą valdyti situacijos vaizduoja pats Imperatorius. Kai jo korta yra atvirkščioje padėtyje, jo sukurtos taisyklės, struktūros ir sistemos tampa neveiksmingos. Jo siekis įkvėpti tauresnius principus jo karalystėje virto negailestingumu, tironija ir griežtumu. Jis siekia dominuoti, pamiršta pasižadėjimą daryti tai, kas geriausia jo žmonėms, bijo prarasti valdžią ir taip sukelia tik dar didesnes kančias.

Kai jo korta yra atvirkščioje padėtyje, jo sukurtos taisyklės, struktūros ir sistemos jau nebeveikia, korta tiesiog šaukte šaukia apie savitvardos trūkumą ir nesugebėjimą valdyti situacijos. Jo siekis daryti gerą savo karalystėje virto neįgalumu, tironija ir nepagrįstu griežtumu. Jo noras valdyti, pasmerkė jo aplinką kentėti.

Teisingai iškritusios kortos gairės:

Autoritetas, valdžia, tėvystė

Atvirkščiai iškritusios kortos gairės:

Tironija, šaltumas, savanaudiškumas

Stichija

Ugnis

Astrologija

Avinas


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *