Kardų dviakės taro korta

Kardų du taro korta
Dviejų kardų taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Dviejų kardų taro korta simbolizuoja aklavietę. Dvi tokios pat stiprios, tačiau priešiškos jėgos susirėmė ir nepanašu, jog kuri nors artimiausiu metu nugalės, kas blogiausia, tai kad nei viena nei kita jums neatrodo labai patraukli, kas pasirinkimą prie kurios pusės prisijungti daro dar sudėtingesnį. Aišku tik tai, kad pasirinkimas turi būti priimtas, antraip strigsite toje pačioje vietoje ilgam.
Ši korta dar dažnai siejama su partneryste ir balansu. Ji komunikuoja svarbą išlaikyti sveiką balansą viskame, ar tai būtų verslas, draugystė ar romantiški santykiai. Todėl problemų su kuriomis neišvengiamai susiduriate nerekomenduojama nei ignoruoti nei atidėti. Turite apie jas kalbėti ir spręsti, antraip ilgainiui sveikas balansas liks tik gražiu prisiminimu dužusių verslų, draugysčių ar santykių fone.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Atvirkščiai iškritusi dviejų kardų taro korta simbolizuoja visišką aklavietę. Ji gali būti išorinė ar vidinė, tuo tarpu jūs esate tas žmogus kuris privalo nuspręsti, kuria linkme viskas pasisuks. Sprendimai gali būti sunkūs ir nemalonūs, spaudimas su kuriuo susiduriate taip pat situacijos nei kiek nepagerina, tačiau sprendimą priimti vistiek reikia net jei tektu rinktis iš dviejų blogų dalykų.

Priėmus sprendimą bus lengviau. Galėsite susikoncentruoti į problemas kurios laukia ir jas išsisprendus judėti į priekį.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *