Kardų penkiaakės taro korta

Kardų penki taro korta
Penkių kardų taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Penkių kardų taro korta simbolizuoja konfliktą ar nesutarimą kas lydi link įtemptų ir priešiškų santykių. Nepaisant to, jog esate įsitikinę savo tiesa, konfliktuodami ilgainiui galite pridaryti daugiau žalos nei naudos. Laimėti maži mūšiai gali privesti iki didelių pralaimėjimų. Gali iširti santykiai su mylimaisiais, galite prarasti draugus ar atsiriboti nuo šeimos narių. Būti tiesiog teisiam nesigilinant į kitų žmonių nuomonę, iš kur tą nuomonė atsiradusi ir kodėl ji jiems svarbi, paslaugos nei vienai iš pusių tikrai nepadarys.
Turite apsispręsti, kas jums yra svarbiau? Būti teisiam ar siekti bendro vienas kito supratimo? O tai neišvengiamai veda link šiokio tokio konflikto su pačiu savimi.

Korta taip pat simbolizuoja negatyvias ambicijas. Per daug jų nekreipiant dėmesio į aplinkinius, į gerą niekad neišeina. Išesmės tai ženklas atkreipti dėmesį į savo ego, ar nėra jis pernelyg išsikerojęs ir ar tikrai jis jums ir jūsų aplinkai atneša naudos.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Atvirkščiai iškritusi penkių kardų taro korta paprastai reiškia, kad jūs jau pavargote nuo įtampos, nesutarimų ir kovų, jūs norite tiesiog viską pamiršti, atleisti ir gyventi ramiai. Principų rodymas šiuo atveju nieko gero jau nebeatneš, atvirkščiai, tik dar labiau vargins ir sekins.

Kita taip iškritusios kortos reikšmė yra ta, kad besitęsiantis konfliktas pradeda netekti jokios prasmės. Kasdien darosi vis aiškiau, jog šioje kovoje laimėtojų nebus. Todėl turite apsispręsti, kokie jūsų prioritetai, tikslai ir ką šioje situacijoje daryti toliau, nes darosi akivaizdu, jog taip tęsti nebegalite.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *