Kardų tūzo taro korta

Kardų tūzas taro korta
Kardų Tūzo taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Kaip ir su visais tūzais, kardų tūzas pranašauja esminį ir reikšmingą proveržį. Simboliškai, aštriais ašmenimis, kardų tūzas prasiskina kelia nežinomybėje iki tiesos. Jeigu turite įdėjų ar projektų dabar yra tas metas, kai turėtumėte jų imtis. Ši korta tai galimybių pranašas.
Ji taip pat gali reikšti tą metą, kai privalote pasakyti tiesą. Svarbu nedaryti skubotų ar neapgalvotų sprendimų, tačiau jei turite užspaudę savyje dalykų kuriuos norėjote, bet taip ir neišsakėte, dabar yra tas laikas kai turėtumėte tą padaryti.

Kita kortos reikšmė yra tiesiog priminimas, jog kaip kardas turintis dvipusius ašmenis, gali būti naudojamas tiek geriems tikslams tiek destrukcijai, taip ir jūs, savo išmonę, patirtimi ir siekiais galite kurti gerus dalykus arba sėti destrukciją aplink save.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Atvirkščiai iškritusi kardų tūzo korta paprastai reiškia, kad esate pasimetę ir labai chaotiški. Dabar tikrai nėra geras laikas priimdinėti sprendimus, ypač svarbius, nes šansai, kad pridarysite klaidų yra labai dideli.

Šiuo metu jums rekomenduojama neskubėti, viską daryti mažais etapais siekiant savo tikslų. Tuo pačiu skiriant daugiau laiko sau ir savo minčių, tikslų ir jų įgyvendinimo kelių išgryninimui. Impulsyvumas šiuo metu jums garantuoja mažų mažiausiai gerokai lėtesnį progresą. Verta apsvarstyti ir kreipimąsi pagalbos ar patarimo.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *