Kovos vežimo korta

Karo vežimo taro korta
Karo vežimo taro korta

Kovos vežimo korta vaizduoja figūrą, kuri sėdi vežime, varomame dviejų juodų ir dviejų baltų sfinksų. Figūra sėdi po mėlynu, baltomis žvaigždėmis papuoštu baldakimu. Ant jos pečių yra mėnulio pjautuvo ženklas, reiškiantis dvasinę jėgą, kuri jį veda. Ant jo galvos uždėta karūna, taip parodant jo nušvitimą ir tyrus ketinimus. Ant jo krūtinės yra išpieštas kvadratas, simbolizuojantis žemės elementą ir materialų pasaulį.

Sfinksai yra nuspalvinti juoda ir balta spalvomis, simbolizuojančiomis priešingas jėgas, kurias vežėjas turi išmokti valdyti. Dabar sfinksai atrodo ramūs, tačiau jei užsigeidžia judėti skirtingomis kryptimis, jie susipeša.  Vežėjo užduotis yra vesti šiuos sfinksus link tikslo, kurį žymi jo atstovaujamos kosminės jėgos. Kovos vežimo korta yra susijusi su Vėžio zodiako ženklu.Teisingai iškritusi kovos vežimo korta

Kovos vežimo korta – iššūkių įveikimas ir pergalės iškovojimas pasinaudojant turima galia. Šis tobulas valdymas ir pasitikėjimas leidžia vežėjui pasiekti pergalę bet kokioje situacijoje. Stiprybė ir valios jėga svarbios, norint įsitikinti, kad įveiktos visos kelyje buvusios kliūtys. Kovos vežimo korta praneša, kad siekdami užsibrėžtų tikslų, turite būti stiprūs.

Nepaisydami nieko, turite būti susikaupęs ir užtikrintai siekti savo tikslo. Jei nesate tikras kokiu nors vykdomu planu ar projektu, kovos vežimo korta nurodo, kad projektus ar planus turėtumėte vykdyti laikydamiesi tam tikros struktūros. Jei būsite drąsus, pasieksite užsibrėžtą tikslą.

Ieškodamas tikslo, kovos vežimo vadeliotojas gali elgtis taip, kaip niekada anksčiau –  galbūt konkurencija ir sėkmės troškimas išryškino agresyvesnę jo asmenybės dalį. Agresyvumas yra natūrali žmogiškos prigimties dalis, ir kovos vežimo korta jums primena, kad agresyvumas gali padėti valdyti situaciją, jei tai nesutrukdys jums eiti toliau.

Atvirkščiai iškritusi kovos vežimo korta

Atvirkščiai iškritusi Kovos vežimo korta gali padėti suprasti, kodėl kartais jaučiate agresiją ar valios trūkumą. Taip pat ji gali atskleisti, kad kartais esate nepakankamai susikaupęs ar kad jums trūksta motyvacijos ar krypties, ar kad per daug atkakliai siekiate savo tikslų. Pastaruoju atveju, kovos vežimo korta primena jums, kad jūs galite būti nugalėtoju tiek, kiek jums užteks drąsos tokiu būti. Paskutiniu atveju, jūs turėsite valdyti savo impulsus. Atvirkščiai iškritusi Kovos vežimo korta gali reikšti, kad jums reikia susitaikyti su tuo ir kad negalėsite visą laiką kontroliuoti.

Atvirkščiai iškritusi Kovos vežimo korta gali rodyti kontrolės ar krypties jūsų gyvenime trūkumą.  Jūsų gyvenimas yra pilnas kliūčių ir chaoso, o jūs neturite pakankamai stiprybės jiems įveikti. Jūs nesiimate jokių veiksmų šioms kliūtims ir chaosui įveikti, ir jūsų gyvenimas tampa chaotiškas. Turite susikaupti ir paimti vadeles į savo rankas.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Valia, kontrolė, aiški kryptis

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Valios trūkumas, kontrolės nebuvimas, agresija

Stichija

Vanduo

Astrologija

Vėžys


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *