Kvailio taro korta

Kvailio taro korta
Kvailio taro korta

Kvailys simbolizuoja jaunatvišką jauno žmogaus ėjimą nepažintu gyvenimo keliu. Jis daro savo pirmuosius žingsnius nešinas tik mažu ryšulėliu, kupinas optimizmo ir susijaudinimo, nenutuokdamas kas jo laukia kelyje kuriame neabejotinai teks priimti toli gražu ne vieną svarbų sprendimą kuris įtakos jo tolimesnę kelionę. Užteks vieno žingsnelio netinkama kryptim ir kvailys gali atsidurti prarajoje, ties kuria jis stovi. Pastaroji šiuo metu jo nei kiek negąsdina, nes kvailio kelionė dar tik prasidėjo, visi galimi pasirinkimai jam atviri ir lygūs. Šuo šalia jo bando atkreipti naivaus keliauninko dėmesį ir įspėti apie skardį esantį po kojomis kuris gali užbaigti keliauninko kelionę ir svajones greičiau nei jis įsivaizduoja. Kvailio korta yra viena svarbiausiu visoje Taro kortų kaladėje, dažniausiai reprezentuoja naują pradžią ir atitinkamai kažkokio etapo jūsų gyvenime pabaigą. Gyvenimo sritį kurios laukia pasikeitimai sufleruoja šalia iškritusios kortos, taip pat pranašauja artėjančias įvairias gyvenimiškas situacijas kuriose teks priimti kartais ir labai nelengvus sprendimus. Rekomenduojame į iškritusią kvailio kortą visada reaguoti posityviai ir optimistiškai.Praeitis

Jūsų mąstymas praeityje priiminėjant rizikingus sprendimus neretai gyvenime atnešdavo naudos. Tinkamai tuo pasinaudojus ateityje galite susilaukti dar didesnės sėkmės.

Dabartis

Šiuo metu jūs įžengiate į naują gyvenimo etapą, ko pasekoje jus blaško įvairialypiai jausmai kuriems suvokti reikia laiko, tačiau rizikingus sprendimus reikia tinkamai pasverti ir priimti jau dabar.

Ateitis

Siekdami visokeriopo pasisekimo, šansui pasitaikius, privalote būti pasiruošę atsisakyti savo senų įpročių, o nekantraujantiems ir trokštantiems sėkmės jau šiandiena ir dabar, reikia pagalvoti apie įsisenėjusių įpročių keitimą.

Taip / Ne situacijos interpretacija

Kvailio korta intuityviai gali labiau sietis su kvailumu ir neišmanymu, tačiau taip nėra, ji simbolizuoja naują etapą ir nuotyki, ji yra persmelkta optimizmu susijusiu su jūsų tolimesniais veiksmais kuriuos įtakoja įvairios gyvenimiškos sąsajos. Jeigu manote, kad jūsų gyvenime artėja svarbūs pasikeitimai, tai atsakymas yra – Taip.

Taisyklingai iškritusios kortos reikšmė

Kvailio korta pažymėta skaičiumi 0 kas šiuo atvėjų labai simboliškai susiję su nauja pradžia, tuščiu popieriaus lapu ir neišsemiamom naujom galimybėm kurios materializuosis ir rašys naują gyvenimo istoriją jo naujos kelionės eigoje.

Iš esmės iškritusi kvailio korta reiškia naują etapą kuriam būdingas neretai vaikiškas entuziazmas ir optimizmas. Jis praktiškai įkūnija požiūrį, kad gyvenime yra nesuskaičiuojamas kiekis ranka pasiekiamų naujų galimybių kuriomis tereikia išdrįsti pasinaudoti. Jis gyvena paprastą gyvenimą, be rūpesčių ir rytojaus nežinomybės baimės.

Ši korta taip pat gali būti suprantama kaip ženklas gyvenime imtis ryžtingų veiksmų, nebijoti rizikuoti, naudotis pasitaikiusiomis naujomis progomis, o rytojaus nežinomybę priimti kaip laukiantį nuotykį.

Atvirkščiai iškritusios kortos reikšmė

Iškritusi taro korta atvirkščiai kaip taisyklė visada simbolizuoja neigimą kvailio charakterio pusę kuri neretai susijusi su neatsakingumu, trumparegiškumu ir impulsyviškumu. Turėtumėte atkreipti dėmesį į savo veiksmus kiek atidžiau, galimai nenorėdami patys to pripažinti, jūs ištiesų elgiatės kaip tikras kvailys, ko pasekoje galite net nepastebėti, kaip atsiduriate ne itin maloniose ar net pavojingose situacijose.

Apversta kvailio korta yra kaip šuo pavaizduotas joje, jo tikslas yra pažadinti jus ir įspėti, kad būtumėte budresni ir atsakingesni, kad negyventumėte tik šia diena, nes aplinkiniai gali pasinaudoti proga ir išnaudoti jūsų trumparegiškumą savo tikslams.

Astrologija

Planeta – Uranas

Stichija

Oras

Taisyklingai iškritusios kortos gairės

Optimizmas, laisvė, nauji etapai

Atvirkščiai iškritusios kortos gairės

Neapgalvotumas, impulsyvumas, neatsargumas


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *