Mago taro korta

Mago taro korta
Mago taro korta

Burtininko korta kaip nekuri kita iš taro kaladės pilna simbolizmo. Ji vaizduoja žmogų viena ranka rodantį į dangų, kita į žemę lyg sakytų – kaip viršuje taip ir apačioje ar kaip žemėje taip ir danguje. Ant stalo guli visos taro simbolikos, kurios atspindi visus pagrindinius elementus, ty žemė, orą, vandenį ir ugnį, o begalybės ženklas virš burtininko galvos kalba apie neišsemiamas geros valios kūrybos galimybes.

Taisyklingai iškritusios kortos reikšmė

Burtininkas yra žmogiškos valios atstovas. Apjungdamas visų pagrindinių elementų galią ir vidinį kvailio potencialą jis įkūnija žmogų kupina troškimų. Sakydamas kaip danguje taip ir žemėje, ar kaip viršuje taip ir apačioje, jis simboliškai perteikia mintį, kad tai tik vienas kito reflekcija. Žvelgiant giliau, galime suprasti, kad žmogaus mintys yra jo supančio pasaulio atspindys. Kurkite save, investuokite savo laiką ir troškimus į save, ir pasaulis seks iš paskos.

Iškritusi burtininko taro korta, tai ženklas, kad atėjo laikas atsigręžti į save, savo troškimus ir vidinį potencialą. Tai yra ženklas neslopinti savo troškimų sporto, karjeros, meilės ir kitose srityse. Dabar yra tas laikas, kai turite naudotis pasitaikiusiomis progomis ir tapti geresnėmis versijomis savęs paties. Turite pasirinkti ko norite ir tie pasirinkimai artimiausioje ateityje gali materializuotis į didelius gyvenimo pasikeitimus.Atvirkščiai iškritusios kortos reikšmė

Atvirkščiai iškritusi taro kaladės burtininko korta reiškia, kad atėjo metas pokyčiams. Taip kaip taisyklingai iškritusi burtininko korta yra valios jėgos simbolis, atvirkščiai iškritusi yra iliuzijos pranašas, jo įgūdžiai, naudojami atitraukti dėmesį ir manipuliuoti siekiant savanaudiškų tikslų. Iškritusi taip taro korta gali reikšti, kad jūsų aplinkoje yra veidmainių žmonių, kurių tikrieji tikslai ir lūkesčiai jūsų atžvilgiu gali labai nustebinti blogąja prasme.

Turite gerai pagalvoti, nes tokia korta gali atspindėti ir jūsų pačių emocinę būseną, o ne visai kitą žmogų, tiesiog gali būti, kad tas žmogus esate jūs. Jei jus užvaldė nevaldomos aistros ar didelės galios, galite nepastebėti, kaip priimate lemtingus, skaudžias pasekmes lydinčius, sprendimus.

Astrologija

Planeta – Merkurijus

Stichija

Oras

Taisyklingai iškritusios kortos gairės

Valios jėga, troškimai, kūryba

Atvirkščiai iškritusios kortos gairės

Apgavystė, manipuliacija, iliuzija


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *