Mėnulio taro korta

Mėnulio taro korta

Atsivertę Mėnulio kortą, matome vis tolyn ir tolyn vingiuojantį kelią. Kiekvienoje tako pusėje stovi vilkas ir šuo, kurie simbolizuoja mūsų gyvūninę prigimtį – vienas iš gyvūnų yra civilizuotas, o kitas – laukinis ir žiaurus. Vėžys išropoja iš to paties tvenkinio, iš kurio prasideda kelias. Tolumoje galime matyti du bokštus, kurie iš abiejų pusių supa centrinį taką ir primena apie šioje kortoje pastebimus sudvejinimus. Šioje kortoje, atrodo, kad viskas yra kartojama, lyg būtų užsimenama apie dvi galimybes.Eidami taku, mes lyg esame ties plona riba tarp sąmonės ir pasąmonės, tarp šuns simbolizuojamos kultūrinės civilizacijos, ir laukinių jėgų, kurias atspindi vilko paveikslas. Priešingose pusėse esantys bokštai vaizduoja gėrio ir blogio jėgas, o bokštų išvaizdos panašumas gali užsiminti apie sunkumus, kuriuos mes patiriame atskirdami gėrio ir blogio jėgas.Teisingai iškritusi mėnulio korta

Viena vertus, Mėnulio korta – kūrybinio stoiškumo simbolis. Nakties tamsoje jūs pasirenkate gerai nepažįstamą taką, kuriame tyko pavojai. Jūs esate tas vėžys, kuris ropoja kortoje vaizduojamu taku. Ši korta parodo, kad visada turėtumėte pasikliauti intuicija.

Dabar ar ateityje, turėtumėte saugotis situacijų, kurios keltų nerimą ar baimę. Ši korta įspėja jus nepasiduoti vidiniams trikdžiams ir saviapgaulei. Reikėtų pamiršti šiuos gilius išgyvenimus ir baimes, paleisti negatyvią energiją ir paversti ją į kai ką naudinga.

Kita Mėnulio kortos reikšmė – iliuzijos buvimas. Netrukus gali išaiškėti už iliuzijos slypinti tiesa. Turite ieškoti kažko, kas dar neatrasta.

Atvirkščiai iškritusi mėnulio korta

Atvirkščiai iškritusi Mėnulio korta gali parodyti, kad jūsų gyvenime esančią sumaištį ir nelaimę – jūs norite tobulėti, tačiau nežinote, kaip tai geriausia daryti.Turite kovoti su vidiniu nerimu ir baimėmis, ir turite įveikti juos, nes jie neleidžia jums tobulėti. Tai laikas patikėti savimi ir judėti į priekį.

Atvirkščiai iškritusi korta parodo, kad gyvenime jaučiate arba jau kovojote su sumaištimi, liūdesiu ir savi-apgaule.Gali būti, kad jūs klaidingai suprantate savo jausmus, tačiau po truputį pradedate geriau juos suprasti.

Kita Mėnulio kortos reikšmė yra ta, kad tamsiosios jėgos, kurios sukelia sumaištį, pradeda sklaidytis. Jūs pradėjote tvarkytis su savo baimėmis ir sumaištimi. Kas beatsitiktų, negatyvi energija, su kuria jūs susidūrėte, ima lėtai sklaidytis. Kai įžvelgsite įvairių dalykų teigiamas puses, jums šiek tiek palengvės.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

intuicija, iliuzija, nesamoningumas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Nesusipratimas, baimė, klaidinga interpretacija

Stichija

Vanduo

Astrologija

Žuvys


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Įrašo “Mėnulio taro korta” komentarų : 1
  1. Ingrid avataras

    Super paaiškinimas 💯

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *