Mirties taro korta

Mirties taro korta
Mirties taro korta

Čia mes matome ant balto žirgo jojančią Mirtį, kuri laiko juodą vėliavą su baltu raštu. Mirtis yra pavaizduota kaip gyvas skeletas, kaulai yra vienintelė po mirties išlikusi žmogaus dalis. Šis raitelis dėvi šarvus, kurie padaro jį nenugalimą – taip įspėjant, kad niekas negali sunaikinti mirties. Baltas žirgas, ant kurio joja Mirtis, simbolizuoja tyrumą. Po žirgu, visos žmonių klasės – karalius ir skurdžius – guli purve, kas reiškia, kad Mirtis nepaiso klasės, rasės, lyties.Teisingai iškritusi mirties korta

Mirties korta yra viena iš labiausiai bijomų kortų Taro kaladėje ir yra labai klaidingai suprantama. Dėl kortos galios daugelis žmonių vengia minėti šią kortą. Dažniausiai, kortos pavadinimą žmonės ištaria paraidžiui. Tačiau, tikroji Mirties kortoje slypinti reikšmė yra viena iš pozityviausių reikšmių visoje kortų kaladėje.

Mirties korta perspėja, kad vienas didelis jūsų gyvenimo etapas baigiasi ir prasideda kitas gyvenimo etapas. Jūs turite uždaryti vienas duris ir tada atsivers kitos durys. Turite palikti už savęs praeitį ir sukaupti visą energiją naujiems pokyčiams.

Kita kortos reikšmė – ateityje laukiantis didelis iššūkis, pereinamasis laikotarpis ar pokyčiai. Turite pamiršti visa, kas sena, nes nežinote, kas jūsų laukia ateityje. Net jei ir bijote, jūs turėtumėte priimti pokyčius, nes jūs atidarote naujas duris gyvenime laukiantiems įvykiams.

Mirties korta reiškia, kad turite atsikratyti to, kas yra sena ar nenaudinga. Tai yra svarbi jūsų gyvenimo dalis, taigi mokymasis nenustoti judėti į priekį yra viena geriausių pamokų, kurių mus moko Mirties korta.

Atvirkščiai iškritusi mirties korta

Atvirkščiai iškritusi Mirties korta taip pat kalba apie pokyčius, kuriems priešinotės. Galbūt nenorite pamiršti praeities negandų ar nesate tikras dėl pokyčių, kuriuos turite padaryti norėdami judėti toliau. Priešinimasis pokyčiams ar praeities vaikymasis gali neleisti jums tobulėti ateityje ir privers jus jaustis lyg kalėjime. Jūs turėtumėte skirti šiek tiek laiko, kad įvertintumėte būdus, kuriais siekėte pokyčių gyvenime. Galbūt suprasite, kad nežinomybės baimė neleido jums priimti svarbių pokyčių. Net jei ir bijote, turite tikėti, kad žengiate teisingus žingsnius ir judate toliau. Gyvenimas tęsiasi, taigi vaikydamiesi praeities tik gailėsitės. Mirties korta – tai nėra apgailestavimų korta, ypač jei paisote jos perspėjimų.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Ciklo pabaiga, nauja pradžia, pasikeitimai

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Stagnacija, pokyčių baimė, praeities vaikymasis

Stichija

Vanduo

Astrologija

Skorpionas


Paskelbta

sukūrė

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *