Monetų aštuonakės taro korta

Aštuonių monetų taro korta reiškia, kad dabar tas metas kai turite susikaupti atsiduoti darbui.

Monetų aštuoni taro korta

Aštuonių monetų taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Aštuonių monetų taro korta reiškia, kad dabar tas metas kai turite susikaupti atsiduoti darbui. Tai nereiškia, kad iki šiol darėte kažką blogai, tiesiog dabar turite būti geriausios savo paties versijos profesinėje ir asmeninėje srityje. Nesvarbu kokio sunkumo darbai laukia, tiesiog imkitės jų, dabar yra tas metas kai turite ir galite juos padaryti. Darbų atneštų vaisių ilgai laukti nereikės.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Atvirkščiai iškritusi aštuonių monetų taro korta įprastai reiškia panašius dalykus kaip ir taisyklingai iškritusi korta, tik darbai kuriuos ji pranašauja ir rekomenduoja imtis greičiausiai bus gerokai sudėtingesni ir reikalaus daugiau jūsų resursų nei manote. Šiuo atveju svarbu neatsisakyti deleguotų užduočių ar asmeninių planų. Jūsų pastangos ir ryžtas bus įvertintas ir apdovanotas.

Santykiuose ši korta gali pranašauti tai, kad nei viena iš pusiu nėra pasiruošusi prisiimti savo atsakomybės dalies siekiant darnių, abipusiai naudingų santykių.

SVARBU!!!

Tekstas kurį skaitote šiuo metu akivaizdu jog nėra parašytas labai sklandžiai ir gražiai, todėl jis reguliariai tobulinamas asmeninėmis jėgomis.

 

Norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto skaitomesniais ir gražesniais kortų aiškinimo tekstais prašome susisiekti taro@nemokamasburimas.lt

Komentarai

Prisijunk prie diskusijos