Monetų dviakės taro korta

Monetų du taro korta
Dviejų monetų taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Dviejų monetų taro korta susijusi su balansu. Šiuo atveju su ganėtinai trapiu balansu kurį jums visgi pavyksta išlaikyti savo karjeros, finansų, santykių ar sveikatos srityse. Problema čia tame, kad kai gyvenimiškų sričių ant trapios balanso ribos daugėja, rizikuojate prarasti jas visas. Griūnanti viena sritis, kaip kortų namelis nusineš vieną po kitos ir kitas. Laviruoti tiesiog darysis per sunku ar net fiziškai nebeįmanoma, todėl privalote stiprinti kaip įmanoma greičiau tas vietas, kurios šiuo metu yra problemiškiausios.Atvirkščiai iškritusi taro korta

Atvirkščiai iškritusi dviejų monetų taro korta reiškia, kad apsiėmėte per daug darbų ar paeigų savo gyvenime. Mažu mažiausiai ko dabar jums reikia, tai poilsio norint atgauti jėgas. Jeigu jaučiate, kad nebesusitvarkot, ieškokite pagalbos antraip ilgainiui susikursite daugiau problemų nei gausite naudos iš visų dabar nudirbtų darbų.

Finansinėje srityje privalote išmokti gyventi pagal savo pajamas. Per didelis išlaidavimas ilgainiui gali virsti didele problema.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Įrašo “Monetų dviakės taro korta” komentarų : 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *