Monetų karalienės taro korta

Paprastai tai reiškia, kad siekiant visapusiškos darnos būtina vadovautis protu ir jei tik įmanoma – kitų žmonių patirtimi, nedarant tų pačių klaidų.

Monetu karaliene taro korta

Monetų Karalienės taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Monetų karalienė susijusi ne tik su tvarka ir šiluma namuose, ji taip pat siejama ir su puikiai valdomu verslu. Paprastai tai reiškia, kad siekiant visapusiškos darnos būtina vadovautis protu ir jei tik įmanoma – kitų žmonių patirtimi, nedarant tų pačių klaidų. Jai taip pat būdingas savarankiškumas, todėl jei tik įmanoma, stenkitės pasikliauti savo jėgomis vis labiau ir dažniau.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Atvirkščiai iškritusi monetų karalienės taro korta simbolizuoja didelį ego, savanaudiškumą, pavydą ir susikoncentravimą į materialius dalykus. Dažnai tai perauga į apsileidimą kuris atsispindi ne tik žmogaus gyvenamojoje vietoje, bet ir pačiame žmoguje. Nesirūpinimas savo vidumi ir išore dažnai sąlygoja ir kitas, didesnes problemas.

Kita taip iškritusios kortos reikšmė sufleruoja apie galimai susijaukusius jūsų prioritetus ko pasekoje jaučiatės jog dažnai mėtotės, sunkiai susikaupiate ir rečiau tikslingai judate link savo ilgalaikių gyvenimo tikslų.

Išskirtiniais atvejais korta bando atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad kaikas jau pakankamai subrendęs ir gali pasirūpinti savimi. Jums reikia suprasti, kad negalite visą gyvenimą įtakoti savo brangių žmonių gyvenimų, privalote juos paleisti ir leisti jiems daryti savo sprendimus.

SVARBU!!!

Tekstas kurį skaitote šiuo metu akivaizdu jog nėra parašytas labai sklandžiai ir gražiai, todėl jis reguliariai tobulinamas asmeninėmis jėgomis.

 

Norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto skaitomesniais ir gražesniais kortų aiškinimo tekstais prašome susisiekti taro@nemokamasburimas.lt

Komentarai

Prisijunk prie diskusijos