Monetų penkiaakės taro korta

Monetų penki taro korta
Penkių monetų taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Penkių monetų taro korta pranašauja sunkumus ir nesaugumą. Ji gali reikšti vienatvę, ligą, skurdą ar praradimą. Artimiausioje ateityje galimai prarasti kažką svarbaus, tai gali būti reikšminga finansų dalis ar brangus daiktas. Sveikatos pablogėjimas taip pat tikėtinas.
Gali atrodyti, kad nelaimės tiesiog persekioja jus, kad esate prakeiktas ir to lengvai atsikratyti nepavyks. Tačiau ko reiktų imtis, tai pergalvoti, kokių skolų turite, kokių darbų nepadarėte ir kuo skubiau imtis šių neužbaigtų reikalų, antraip labai greitai jie taps didesne našta nei jūs galvojate.

Santykių reikaluose ši korta taip pat nieko gero nepranašauja. Greičiausiai antroji jūsų pusė nejaučia tokių pat šiltų jausmų kaip jūs.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Skirtingai nei tiesiai iškritusi penkių monetų taro korta, atvirkščiai iškritusi gali reikšti gerus dalykus. Ji reiškia, kad blogiausia jau praeityje ir galite tikėtis gerų pasikeitimų artimiausioje ateityje. Tiesa pasikeitimai neateis jie per vieną naktį, jie užtruks, kaip ir jūs kol atsistosite po sunkumų tvirtai ant kojų. Tai gali būti susiję su finansine padėtimi, turtu, verslu, sveikata ar santykiais. Jeigu sunkiai sirgote, tai pagaliau sveikata pradės taisytis, jeigu turėjote finansinių sunkumų, artinasi turtingesni laikai ir tt.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *