Monetų septynakės taro korta

Monetų septyni taro korta
Septynių monetų taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Septynių monetų taro korta susijusi su investicijomis ir pastangomis. Iškritusi ši korta sufleruoja, kad dabar puikus metas investuoti į save. Skirtas laikas ir sistemingas darbas neliks nepastebėtas ir greitai pradės nešti vaisius.
Kita kortos reikšmė gali būti – bijojimas suklysti. Šiuo atveju privalote suprasti, kad klaidos yra būtinos, jos paspartina mokymosi procesą, žiūrėkite į jas kaip į pamokas, o ne klaidas. Jeigu kažkuris projektas prie kurio dirbate jau ilgą laiką vis dar neneša planuotų vaisių, nemeskite visko, atsitraukite, pažiūrėkite į viską iš šalies, permastykite, galimai kils naujų idėjų kaip priversti viską veikti taip kaip jūs norite.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Atvirkščiai iškritusi septynių monetų taro korta sufleruoja, kad grąža kurios tikėjotės gauti iš savo pastangų, realybėje kiek mažesnė ar net visai ne tokia. Kas gerai šiuo atveju, tai, kad turite puikia progą įvertinti gaunamą naudą ir perskirstyti prioritetinius projektus. Tai galioja jūsų profesinei bei asmeninei gyvenimo pusei, kadangi santykiai neretai reikalauja net daugiau investicijų nei verslai, todėl stabtelkit ir permastykite ar tikrai judate tinkama linkme.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *