Monetų šešiaakės taro korta

Monetų šeši taro korta
Šešių monetų taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Šešių monetų taro korta įprastai reiškia, kad nors visada norisi turėti daugiau, dabartinėje jūsų sąskaitoje yra pakankamai pinigų pragyvenimui be streso. Ši korta taip pat susijusi su aukojimu ir labdara, todėl jeigu jaučiate, jog jūsų išlaidų ir pajamų balansas teigiamas, apsvarstykite dalies lėšų paaukojimą vargstantiems. Jeigu visgi finansinė jūsų padėtis vargingesnė, tikėkitės pagalbos kuri turėtų padėti atsistoti kojų. Nebūkite išdidūs, priimkite pagalbą, ateityje galėsite ją grąžinti arba padėti panašaus likimo nuskriaustiems.Atvirkščiai iškritusi taro korta

Atvirkščiai iškritusi šešių monetų taro korta gali reikšti, kad labdara ar pagalba kuria kažkam teikiate, greičiausiai bus vienpusė. Tas pats galioja ir skolintiems pinigams, gali būti, kad jų nebeatgausite. Jeigu neturite tvirto finansinio pagrindo, skolinti pinigų šiuo metu nepatartina.

Taip iškritusi korta taip pat gali bandyti priminti jums apie negrąžintas skolas, kurios artimiausioje ateityje gali sukelti didelių problemų. Investicijos į naujus projektus ar verslus šiuo metu taip pat nepatartinos, galimai prarasite didele savo resursų dalį.

Paskutinioji reikšmė susijusi su savanaudiška labdara. Jeigu aukojate siekdami išskirtinai naudos tik sau, geriau to nedarykite. Nei dabar nei kada nors vėliau.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *