Monetų tūzo taro korta

Monetų tūzas taro korta
Monetų Tūzo taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Kaip ir visi tūzai, taip ir monetų tūzas pranašauja naujas pradžias ir naujus gyvenimo etapus. Kadangi monetos pagrinde susijusios su materialia gyvenimo dalimi, ši korta gali pranašauti naujas karjeros galimybes, naują sveikos gyvensenos etapą ar kitokias patirtis. Kad ir kas tai bebūtų, monetų tūzas sufleruoja, kad ši nauja pradžia turės pasisekimą.
Ką turite žinoti, tai kad pasitaikiusios ir išnaudotos galimybės formuos visą tolimesnį jūsų gyvenimą. Nebijokite leistis į nuotykius, kurti naujus dalykus, pažinti naujus žmones ir veiklas.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Atvirkščiai iškritusi monetų tūzo korta gali reikšti, kad pasitaikiusios naujos galimybės nepriklausomai nuo srities gali tik atrodyti gražiai. Realiai šie nauji gyvenimo projektai su laiku pasirodys neverti dėmesio arba tiesiog reikalaus gerokai daugiau jūsų resursų nei iš pačių pradžių planavote. Taip iškritusi korta gali reikšti ir tai, kad rizikuojate praleisti reikšminga šansą pakeisti savo gyvenimą.

Kita reikšmė gali būti – artėjantys finansiniai sunkumai. Šiuo metu nerekomenduojama imtis didesniu finansinių projektų ir kitokių rizikų. Prieš priimant reikšmingesnius sprendimus būtina pasikonsultuoti su savo srities specialistais. Nesivadovaukite nuojautomis ar emocijomis, nes šansas, kad jos jus paklaidins yra didelis.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *