Mylimųjų taro korta

Įsimylėjėlių korta taro korta
Įsimylėjėlių korta taro korta

Viršuje esantis angelas saugo ir laimina Mylimųjų kortoje vaizduojamus vyrą ir moterį. Pora yra saugi ir laiminga savo namuose – Edeno soduose. Vaismedis ir už moters esanti gyvatė lyg nukreipia į tą istoriją, kuri pasakoja apie žmonijos puolimą į pagundą ir kūniškumo bei gašlumo karalystę. Čia pavaizduotas Rafaelis – oro angelas, kuris atstovauja to pačio elemento zodiako ženklą, kuris ir valdo šią kortą – Dvynius. Oras yra siejamas su protine veikla, o ypač bendravimu, kuris yra sveikų santykių pagrindas. Jo palaiminimas simbolizuoja harmoniją, dviejų priešingų kosminių jėgų uniją.

Teisingai iškritusi mylimųjų korta

Pirminė Mylimųjų kortos reikšmė – harmonija, patrauklumas ir tobulėjimas santykiuose. Kiekvieno iš mylimųjų jaučiamas pasitikėjimas ir vienybė suteikia tikėjimo ir stiprybės, ir galios. Jų sukurtas ryšys yra labai stiprus ir gali atrodyti, kad jie abu yra sujungti santuokoje ar juos sieja kiti artimi santykiai.

Kita mylimųjų kortos reikšmė – pasirinkimas tarp priešingų ir nesuderinamų dalykų. Tai gali būti dilema, kurią jums reikia kruopščiai apgalvoti ir priimti patį geriausią sprendimą.

Viena iš Mylimųjų kortos prasmių, taikoma vienišiems asmenims – tai asmeninio tikėjimo vystymas nepaisant visuomenės normų. Jūs turite išsiaiškinti, kas jums yra priimtina ir kokia bus jūsų gyvenimo filosofija. Jūs turite apsispręsti, kokie dalykai jums yra svarbūs gyvenime, ir kokie – ne. Jūs turite kaip tik įmanydamas būti teisingas sau ir tada jūs įgysite pasitikėjimo savimi ir būsite unikalus jus supantiems žmonėms.Atvirkščiai iškritusi mylimųjų korta

Atvirkščiai iškritusi Mylimųjų korta gali parodyti vidinius ir išorinius konfliktus, su kuriais susiduriate. Disharmonija gali apsunkinti jūsų kasdieninį gyvenimą ir todėl, santykiuose galite jausti spaudimą. Jūs turėtumėte pradėti galvoti apie tai, kodėl save teisiate, ir pradėti ką nors keisti ar paleisti. Šiuo metu jūs taip pat turėtumėte pamąstyti apie savo asmenines vertybes ir pažiūras, kad įsitikintumėte, kad jie tikrai dera su tuo, ko norite iš gyvenimo.

Kita galima kortos interpretacija – tai lūžis. Jūsų santykiuose gali nelikti pagrindo, kas sukurs disbalansą tarp jūsų ir jūsų antrosios pusės ar tų žmonių, kuriuos mylite. Paprastai kortoje vaizduojama sąjunga gali tapti vienpuse.

Atvirkščiai iškritusi Mylimųjų korta gali taip pat reikšti, kad jūs vengiate atsakomybės už savo pačių veiksmus. Galbūt jūs priėmėte sprendimą, trokšdami tuojau pat gauti atsaką, tačiau dabar dėl pasekmių jūs kaltinate kitus. Taigi, jums reikia pasitaisyti arba paleisti praeitį ir stengtis priimti geresnius sprendimus ateityje.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Partnerystė, sąjunga,

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Disharmonija, vienpusiškumas, disbalansas

Stichija

Oras

Astrologija

Dvyniai


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *