Nuosaikumo Taro korta

Saikingumo taro korta
Saikingumo taro korta

Ant nuosaikumo kortos pavaizduotas neaiškios lyties sparnuotas angelas, rodantis abiejų lyčių pusiausvyrą. Į vandenį įmerkta angelo pėda – pasąmonė, o ant sausos žemės padėta pėda – materialus pasaulis. Ant angelo rūbo nupieštas kvadratas su viduje įbrėžtu trikampiu – realios žemės ir šventosios trejybės sąjungos simbolisAngelas laiko dvi taures taip, kad jis galėtų sumaišyti vandenis, kurie vaizduoja super-protą ir pasąmonę. Tarp taurių teka vanduo, kas simbolizuoja sąjungą ir begalybę.

Ši korta simbolizuoja pusiausvyrą, idealią harmoniją, susidarančią tada, kai dvilypiai dalykai susilieja. Patarimas – prieš pradėdami kai ką naujo, surinkite kuo daugiau informacijos.Teisingai iškritusi nuosaikumo korta

Net ir jausdami nerimą ar didžiulį stresą, viduje turite išlikti ramus. Jūs esate toks žmogus, kuris neleidžia įvairiems menkniekiams trikdyti jūsų ir tai leidžia jums tobulėti bet kurioje srityje, kurią tik siekiate pažinti. Nuosaikumo taro korta reiškia nuosaikumą ir pusiausvyrą ir didžiulę kantrybę. Ši korta taip pat reiškia, kad bet kokioje situacijoje turėtų būti vengiama kraštutinumų.

Nuosaikumo korta parodo, kad turite aiškią viziją ir tikslus. Tai didelės išminties, svarbios gyvenimo kelionėje, požymis. Tai atspindi, kad jūs esate ramūs dėl to, ką darote ir viskas rutuliojasi, taip kaip ir turėtų rutuliotis. Nuosaikumo korta parodo, kad gebate prisitaikyti ir dirbti darnoje su bendruomene, kolegomis ir artimaisiais. Jūsų ramybė visais klausimais suteikia jiems paguodą ir palengvėjimą.

Nuosaikumo korta taip pat gali parodyti, kada ateis metas vertinti ir iš naujo patikrinti pasirinktus prioritetus. Tai padės jums sukurti pusiausvyrą tarp jūsų išorinio ir vidinio aš.Galiausiai, jūs suprasite, kad jūsų veiksmai yra prasmingi ir reikšmingi, ir, kad negalite gyventi tik susikoncentravęs tik ties savo išoriniu ar vidiniu aš.

Atvirkščiai iškritusi nuosaikumo korta

Atvirkščiai iškritusi Nuosaikumo korta parodo, kas sukuria disbalansą, dėl kurio patiriate stresą ir nerimą. Tikroji Nuosaikumo kortos reikšmė gali būti išskaityta pasitelkiant kitas kortas, ir taip išsiaiškinant, kas kelia disbalansą. Atvirkščiai iškritusi Nuosaikumo korta gali įspėti – jei eisite tam tikru keliu, jūs būsite neramus ir nejausite saiko.

Atvirkščiai iškritusi Nuosaikumo korta gali parodyti ir ilgalaikio plano ar vizijos nebuvimą. Todėl jums sunku išsikelti tikslus ir suprasti, ką turite daryti.

Jūs turite apmąstyti ir pagalvoti, ką reikia keisti. Nuolankumo korta primena mums, kad visi dalykai yra geri, jei jie yra vartojami saikingai, ir, kad turime tikrinti, kada pusiausvyra yra pažeidžiama.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Kantrumas, kompromisas, tiesos paieška

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Kraštutinumai, disbalancas, nesaikingumas

Stichija

Ugnis

Astrologija

Šaulys


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *