Pakaruoklio taro korta

Pakaruoklio taro korta
Pakaruoklio taro korta

Šioje kortoje vaizduojamas vyras, kuris yra pakabintas aukštyn kojomis ir jis kabo pėdomis nuo gyvybės medžio. Šis medis yra įsišaknijęs giliai į požeminį pasaulį ir laiko dangaus aukštybes. Tikima, kad pakaruoklis įsitaisęs čia savo laisva valia. Mes tuo tikime nes matome romų pakaruoklio veidą. Jo dešinė pėda yra pririšta prie medžio šakos, bet jo kairė pėda yra laisvut laisvutėlė. Tą pačią akimirką, jis laiko abi rankas už nugaros taip, lyg jos suformuotų atvirkščią trikampį. Jo dėvimos raudonos kelnės – tai žmogaus fizinis kūnas ir aistros, o mėlyna spalva, kuria nudažyti jo marškiniai – ramios emocijos, raudonos ir mėlynos kombinacija dažniausiai matoma šventųjų aprangoje. Jo intelektą simbolizuoja geltoni batai, plaukai ir aureolė.Teisingai iškritusi pakaruoklio korta

Pakaruoklis supranta, kad aukojasi tam, kad galėtų judėti pirmyn – nesvarbu, ar ši auka – tai atgaila už praeities nuodėmes, ar veiksmas, parodantis, ką reikėtų daryti ateityje.  Jo padėtis aukštyn kojom gali vaizduoti ir dvasiniu keliu einančių žmonių jausmus, mat jie į pasaulį žvelgia kitaip. Kažkur yra kiti žmonės, kurie nesupranta poreikio aukotis, tačiau jūsų požiūris skiriasi. Jums – tai natūrali veiksmų seka, nes jūs einate keliu vienas.

Pakaruoklio korta atspindi tam tikrą poreikį atidėti tam tikrus veiksmus ir parodo, kad šiuo metu esate neapsisprendęs. Tai reiškia, kad atidedate būtinus veiksmus ar sprendimus, net jei dabar yra tinkamiausias laikas veikti. Tiesą sakant, bus geriausia, jei atidėsite tam tikrus veiksmus tam, kad įsitikintumėte, ar turite pakankamai laiko pagalvoti ir nepriimtumėte kritinių sprendimų. 

Ši korta reiškia atidėliojimą ir laukimą. Jei norite, kad jums pasisektų, turite laukti. Turėkite omenyje, kad imtis veiksmų ne visada yra geriausias sprendimas ir, tam tikrais atvejais, susilaikymas nuo kažkokių veiksmų gali atnešti jums tiek pat, ar net daugiau, naudos.

Atvirkščiai iškritusi pakaruoklio korta

Atvirkščiai iškritusi Pakaruoklio korta parodo labai ypatingą laikotarpį, kai aukojate dalį laiko, tačiau už tai nieko negaunate. Galėjote pajausti, lyg tam tikri dalykai tiesiog stovi vietoje. Net jei ir kažkam skiriate visas pastangas ir dėmesį, viskas vyksta ne taip, kaip turėtų vykti. 

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Pasiaukojimas, paleidimas, kankinio mirtis

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Pasiaukojimo baimė, strigimas

Stichija

Vanduo

Astrologija

Neptūnas


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *