Saulės taro korta

Saulės taro korta
Saulės taro korta

Saulės korta reiškia optimizmą ir pasitenkinimą.  Ši korta iliustruoja aušrą, ateinančią po tamsiausios nakties. Saulė – visos, mūsų planetoje esančios, gyvybės šaltinis ir gyvybės energijos simbolis. Kortos pirmajame plane vaizduojamas džiaugsmingai žaidžiantis vaikas. Simbolizuodamas mūsų nekaltumą, jis vaizduoja laimę, kuri užlieja, kai liekame vienui vieni su savimi. Vaikas yra nuogas, reiškia, jis neturi ką slėpti. Korta atspindi ir vaikišką nekaltumą ir visišką tyrumą. Tai yra pabrėžiama pasitelkiant žirgo, ant kurio joja vaikas, įvaizdį. Čia, žirgas – jėgos bei taurumo simbolis.


Teisingai iškritusi saulės korta

Saulės korta – tai sėkmė, gausybė, spindėjimas. Kaip ir saulė, ši korta suteikia stiprybės ir gyvybingumo visiems, kuriems pasiseka pajusti jos spindulius. Jūs patiriate labai daug džiaugsmo ir laimės. Jausdami asmeninį pasitenkinimą, kitiems žmonėms suteiksite įkvėpimo ir džiaugsmo. Žmones pritraukiate tuo, kad į jų gyvenimą įnešate šilumos ir grožio. Dabar jums yra toks metas, kai savo savybėmis ir pasiekimais galite dalintis su kitais žmonėmis.  Būdami šalia jūsų, žmonės, kuriems jūs rūpite, jaučia meilę ir prisirišimą.

Korta rodo, kad dabar jaučiate nusipelnytą kitų žmonių pasitikėjimą jumis. Šiuo metu gyvenimas klostosi labai gerai, o pasiekus užsibrėžtus tikslus, jus užplūsta geros emocijos. Saulė – tai viena iš Taro kortų, teikiančių geras emocijas ir pasitenkinimą.

Atvirkščiai iškritusi saulės korta

Atvirkščiai iškritusi Saulės korta parodo, kad šiuo metu jums sunku pažvelgti į kai kurias situacijas iš teigiamos pusės. Šiuo metu galite jausti, kad kažkokios atsiradusios kliūtys neleidžią tobulėti ir dėl to prarandate optimizmą ir entuziazmą.

Kita vertus, atvirkščiai iškritusi Saulės korta gali parodo jūsų nerealistiškumą. Ji simbolizuoja, kad į kai kurias situacijas žvelgiate per daug optimistiškai. Norėdami įsitikinti, ar judate tinkama linkme, turite atsižvelgti į tai, ir tada jus lydės sėkmė. 

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Laimė, sekmė, šventimas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Negatyvumas, liūdesys, depresija

Stichija

Ugnis

Astrologija

Saulė


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *