Skeptrų dešimtakės taro korta

Skeptrų dešimt taro korta
Dešimties Skeptrų taro korta

Teisingai iškritusi korta

Skeptrų dešimtakės taro korta parodo, kad visi sunkumai jau praeityje. Nors sėkmės paieškos kainavo jums daug jėgų, laiko ir kitų resursų, tačiau dabar visos kliūtys įveiktos. Jūsų sunkus darbas pradeda duoti vaisių. Esate visko pertekęs ir nematote aplink esančio skurdo ir kančios.

Nors viskas skamba nuostabiai, tačiau iš kitos pusės jūs turite labai daug atsakomybių.  Dabar sprendžiate ne tik savo, bet ir draugų bei šeimos problemas, taigi susiduriate su naujais iššūkiais. Jums tenka nemažai atsakomybių, kurias privalote vykdyti. Verslas klesti, tačiau turite būti budrus. Vienintelė problema yra ta, kad jei negebėsite išsikelti prioritetų ir spręsti tik svarbiausių problemų, turimi įsipareigojimai, šeimos problemos jums taps per didele našta.

Ši korta parodo, kad pajutę sėkmę, esate linkęs prisiimti per daug atsakomybių. Susiduriate su naujais iššūkiais – pradedate rūpintis tėvais, sukuriate šeimą, žvalgotės į kitus žmones, ir galvojate, kad jiems gyvenime sekasi geriau nei jums. Jums tai tampa našta, nes suprantate, kad nepakankamai vykdote turimas pareigas. Pagrindinė kortos žinutė – svarbu jausti ribas, kurti prioritetus ir suprasti, kad neįmanoma išspręsti visų pasaulio problemų. Kai ko būtina atsisakyti, o kai ką – perleisti kitiems žmonėms.


Atvirkščiai iškritusi korta

Atvirkščiai iškritusi Skeptrų dešimtakės korta parodo, kad jūsų gyvenime yra per daug to, kas nereikalinga. Apsižvalgykite ir pamatysite, kas jums kelia nerimą. Atsikratykite visų šių dalykų – juk esate laisva, blaiviai mąstanti asmenybė, kuri žino, ką daro. Neverta švaistyti laiko tam, kas nepraturtintų jūsų gyvenimo.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Pasiekimai, atsakomybė, pagrindinė mintis

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Stresas, negebėjimas deleguot, perdegimas

Stichija

Ugnis

Astrologija

Jautis, liūtas, šaulys


Paskelbta

sukūrė

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *