Skeptrų dviakės taro korta

Korta reiškia atradimus. Jūs esate kaip drugelis, kuris išlenda iš kokono ir pradeda tyrinėti pasaulį.

Skeptrų du taro korta

Dviejų skeptrų taro korta

Teisingai iškritusi korta 

Skeptrų dviakė – planavimas ir progresija. Jau išsikėlėte tam tikrą uždavinį, taigi idėją pavertėte planu. Planą reikia vykdyti. Tai reiškia, kad sukūrę planą, turite apgalvoti ir kaip tą planą vykdysite.

Korta reiškia atradimus. Jūs esate kaip drugelis, kuris išlenda iš kokono ir pradeda tyrinėti pasaulį. Nors palikti kokoną yra sunku, tačiau Skeptrų dviakė skatina jus nepasiduoti ir stengtis.

Ši korta reiškia, kad pirmiausia jūs išsikeliate tam tikrus siekius ir tik tada pradedate juos vykdyti. Kitaip tariant, praeityje dėjote visas pastangas, kad būtumėte tuo, kuo esate dabar, o šiandien jūs keliate naujus ilgalaikius tikslus.

Viena iš Skeptrų dviakės kortos reikšmių – sprendimų priėmimas. Arba jūs liekate kokone ir jums užtenka turimų žinių, arba paliekate kokoną, tyrinėjate, tobulėjate ir rizikuojate.

Atvirkščiai iškritusi korta 

Atvirkščiai iškritusi Skeptrų dviakės taro korta parodo, kad jums reikia išsikelti ilgalaikius tikslus. Norėdami išsikelti tikslą, pirmiausia, išsiaiškinkite, kas jums yra svarbu. Vėliau, pagalvokite, kaip galėtumėte įgyvendinti užsibrėžtą tikslą.

Korta parodo, kad kurdami ateities planus praleidote kažką svarbaus. Viena iš priežasčių, kodėl jums nepavyksta pasiekti užsibrėžto tikslo – netinkamas planavimas.

Per didelis pasitikėjimas savimi ar kantrybės trūkumas taip pat gali tapti priežastimis, kodėl jums nepavyksta pasiekti tikslo.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Planavimas, sprendimų priėmimas, saugios vietos palikims

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Pokyčių baimė, saugus žaidimas, blogas planavimas

Stichija

Ugnis

Astrologija

Jautis, šaulys, liūtas

SVARBU!!!

Tekstas kurį skaitote šiuo metu akivaizdu jog nėra parašytas labai sklandžiai ir gražiai, todėl jis reguliariai tobulinamas asmeninėmis jėgomis.

Norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto skaitomesniais ir gražesniais kortų aiškinimo tekstais prašome susisiekti taro@nemokamasburimas.lt

Komentarai

Prisijunk prie diskusijos

Galite naudoti HTML ir kitus HTML atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>