Skeptrų dviakės taro korta

Skeptrų du taro korta
Dviejų skeptrų taro korta

Teisingai iškritusi korta 

Skeptrų dviakė – planavimas ir progresija. Jau išsikėlėte tam tikrą uždavinį, taigi idėją pavertėte planu. Planą reikia vykdyti. Tai reiškia, kad sukūrę planą, turite apgalvoti ir kaip tą planą vykdysite.

Korta reiškia atradimus. Jūs esate kaip drugelis, kuris išlenda iš kokono ir pradeda tyrinėti pasaulį. Nors palikti kokoną yra sunku, tačiau Skeptrų dviakė skatina jus nepasiduoti ir stengtis.

Ši korta reiškia, kad pirmiausia jūs išsikeliate tam tikrus siekius ir tik tada pradedate juos vykdyti. Kitaip tariant, praeityje dėjote visas pastangas, kad būtumėte tuo, kuo esate dabar, o šiandien jūs keliate naujus ilgalaikius tikslus.

Viena iš Skeptrų dviakės kortos reikšmių – sprendimų priėmimas. Arba jūs liekate kokone ir jums užtenka turimų žinių, arba paliekate kokoną, tyrinėjate, tobulėjate ir rizikuojate.Atvirkščiai iškritusi korta 

Atvirkščiai iškritusi Skeptrų dviakės taro korta parodo, kad jums reikia išsikelti ilgalaikius tikslus. Norėdami išsikelti tikslą, pirmiausia, išsiaiškinkite, kas jums yra svarbu. Vėliau, pagalvokite, kaip galėtumėte įgyvendinti užsibrėžtą tikslą.

Korta parodo, kad kurdami ateities planus praleidote kažką svarbaus. Viena iš priežasčių, kodėl jums nepavyksta pasiekti užsibrėžto tikslo – netinkamas planavimas.

Per didelis pasitikėjimas savimi ar kantrybės trūkumas taip pat gali tapti priežastimis, kodėl jums nepavyksta pasiekti tikslo.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Planavimas, sprendimų priėmimas, saugios vietos palikims

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Pokyčių baimė, saugus žaidimas, blogas planavimas

Stichija

Ugnis

Astrologija

Jautis, šaulys, liūtas


Paskelbta

sukūrė

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *