Skeptrų karaliaus taro korta

Skeptrų karaliaus taro korta
Skeptrų Karaliaus taro korta

Teisingai iškritusi korta

Teisingai iškritusios Skeptrų karaliaus kortos reikšmė – tyra energija. Skirtingai nuo kitų kaladės kortų, ši korta nėra susijusi su ilgu idėjų ir planų kūrimu. Jei šiam karaliui kilo kokia nors idėja, niekas nesutrukdys jam jos įgyvendinti. Skeptrų karalius – labai gabus lyderis.  Kai karalius išsikelia kokį nors tikslą, jis daro viską, kad tikslas taptų realybe.

Skeptrų karalius parodo įvairius iššūkius. Spręsdamas problemas, jis gauna gerą adrenalino dozę.  Atvirkščiai iškritusi korta

Neigiama savybė, kurią parodo korta – arogancija. Siekdamas tikslo, gali būti gana agresyvus. Karalius visada paklaus „ar nereikia pagalbos?“ net ir tada, jei jo pagalbos iš tiesų niekam nereikia.

Atvirkščiai iškritusi korta parodo asmenybę, kuri nuolat skuba ir priima skubotus sprendimus. Kartais toks žmogus gali būti įkyrus, arogantiškas, mėgstantis dominuoti.  Nors jis nesiekia, kad kiti jam paklustų, tačiau nori būti geresnis už kitus žmones. Siekimas dominuoti – tai viena iš jo charakterio savybių, kuri gali erzinti kitus žmones.

Atvirkščiai iškritusi korta atspindi blogiausias, ugnies stichijai būdingas savybes – savanaudiškumą ir negailestingumą. Karaliaus kortos atspindimas žmogus gali pradėti manipuliuoti jumis ir tai darys tiek, kiek jam būsite reikalingas. Šikorta atspindi karaliaus stipriąsias ir silpnąsias puses, o jo įvaizdis gali padėti jums geriau pažinti savo asmenybę.  

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Lyderystė, viso paveikslo matymas, iššukių įveikimas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Impulsyvumas, neįgyvendinami lūkeščiai, nepakliusnumas

Stichija

Ugnis

Astrologija

Jautis, šaulys, liūtas


Paskelbta

sukūrė

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *