Skeptrų karalienės taro korta

Karalienė drąsi, individualistė, ir kartais, egoistiška. Karalienė yra pilna pozityvumo, atspindi žmogų, kuris pasiruošęs visada būti šalia jūsų ir jus ginti.  

Skeptrų karalienės taro korta

Skeptrų Karalienės taro korta

Teisingai iškritusi korta

Skeptrų karalienės korta vaizduoja labai susikaupusį ir aistra liepsnojantį žmogų. Karalienė drąsi, individualistė, ir kartais, egoistiška. Karalienė yra pilna pozityvumo, atspindi žmogų, kuris pasiruošęs visada būti šalia jūsų ir jus ginti.  

Darbas – Skeptrų karalienės korta parodo, kad jūs ruošiatės daug ką pasiekti per trumpą laiką. Jei ieškote darbo, ši korta reiškia, kad jūsų karjeroje labai svarbi bus moteris.  Karjeroje viskas klostysis gana gerai.

Meilė – Skeptrų Karalienė siunčia daug pozityvios energijos. Tikėtina, kad ieškantys meilės, greitai sutiks savo antrąją pusę.

Finansai – jūs greitai išleisite didelį kiekį pinigų. Rekomenduojame visada stebėti savo išlaidas.

Sveikata ir dvasingumas – Skeptrų karalienė parodo, kad jūs trokštate dvasiškai tobulėti ir ieškote gyvenimo prasmės.

Atvirkščiai iškritusi korta

Skeptrų karalienės korta – tai vaisingumas, jausmai, emocijos. Galbūt dabar kažkam reikia jūsų pagalbos. Darbas – susidursite su kliūtimis, kurios neleidžia jums tobulėti. Koncentruokitės į darbą, o ne iškilusias kliūtis. Ši korta skatina išlikti racionaliems, o iškilus problemoms – nepasimesti.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Drąsa, pasišventimas, džiaugsmas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Savanaudiškumas, pavydas, nesaugumas

Stichija

Ugnis

Astrologija

Jautis, šaulys, liūtas

SVARBU!!!

Tekstas kurį skaitote šiuo metu akivaizdu jog nėra parašytas labai sklandžiai ir gražiai, todėl jis reguliariai tobulinamas asmeninėmis jėgomis.

Norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto skaitomesniais ir gražesniais kortų aiškinimo tekstais prašome susisiekti taro@nemokamasburimas.lt

Komentarai

Prisijunk prie diskusijos

Galite naudoti HTML ir kitus HTML atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>