Skeptrų penkiaakės taro korta

Skeptrų penki taro korta
Penkių skeptrų taro korta

Teisingai iškritusi korta

Kaip galime matyti iš Skeptrų penkiaakės taro kortos paveikslėlio, ši korta parodo konfliktus. Tai gali būti bręstantys ar jau vykstantys konfliktai. Galbūt bendraujant nėra įsiklausoma į kitą žmogų, neišklausoma jo nuomonė, nėra ieškoma kompromisų. Kortoje vaizduojami penki vyrai atspindi žmones, kurie neišklauso kito žmogaus nuomonės. Jie nori būti išgirsti, tačiau nenori klausyti, ir todėl kyla konfliktai.

Spręsti šią problemą galima taip: imtis iniciatyvos ir parodyti, kad žmonės išsakys savo nuomonę ir išklausys kitą, tik jei kalbės po vieną. Taip jūs nurodysite problemą ir ją išspręsite. Visi bus laimingi.

Skeptrų penkiaakė nurodo konkurenciją jums neįprastoje sferoje. Mokykloje ar darbe sutinkame žmones, kurie pasižymi panašiais gabumais kaip ir mes. Todėl atsiranda konkurencija, pavydas, godumas. Ši korta parodo, kad turite suprasti, kad ši konkurencija – tai būdas tobulėti. Kitiems žmonėms neturėtumėte jausti pagiežos.  Bendraudami su kitais žmonėmis turėtumėte būti mandagus.

Skeptrų penkiaakė atskleidžia, kad dabar susiduriate su problemomis ir neprašote kitų žmonių pagalbos. Gali būti, kad susiduriate su keliomis problemomis, kurioms turite rasti atitinkamus sprendimus. Atvirkščiai iškritusi korta

Atvirkščiai iškritusi Skeptrų penkiaakė parodo, kad esate įpratęs vengti konfliktų.  Kartais tai yra gerai, tačiau kartais – konfliktų vengimas gali tapti būsimų problemų priežastimi.  Kita vertus, korta parodo, kad jau išsprendėte visas problemas ir neturite dėl ko nerimauti.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Konkuravimas, konfliktas, priešiškumas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Skirtumų gerbimas, konfliktų vengimas

Stichija

Ugnis

Astrologija

Jautis, šaulys, liūtas


Paskelbta

sukūrė

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *