Skeptrų šešiakės taro korta

Skeptrų šešiaakės taro kortos reikšmė – viešas pripažinimas, pergalė, sėkmė. Jūs įgyvendinote užsibrėžtus tikslus, pelnėte visuotinį pripažinimą ir pasiekėte puikių rezultatų.

Skeptrų šeši taro korta

Šešių skeptrų taro korta

Teisingai iškritusi korta

Skeptrų šešiaakės taro kortos reikšmė – viešas pripažinimas, pergalė, sėkmė. Jūs įgyvendinote užsibrėžtus tikslus, pelnėte visuotinį pripažinimą ir pasiekėte puikių rezultatų. Galbūt sulaukėte pelnyto atlygio ar pelnėte visuotinį pripažinimą.

Ši korta parodo, kad savo stipriųjų pusių ir talento dėka, gyvenime pasiekėte išties puikių rezultatų. Nesiblaškėte ir siekėte užsibrėžtų tikslų.

Tačiau yra ir šiokių tokių minusų. Pavyzdžiui – egoizmas, arogancija. Galite pradėti galvoti, kad jūs esate geriausias, o kiti žmonės yra prastesni už jus.

Atvirkščiai iškritusi korta

Atvirkščiai iškritusi korta parodo, kad šiuo metu abejojate savo gabumais ir galimybėmis.  Apie save mąstote gana negatyviai ir manote, kad kitiems žmonėms tik trukdote. Tai parodo pasitikėjimo savimi ir motyvacijos trūkumą. Jums reikia kitų žmonių emocinio palaikymo ir pripažinimo.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Laimėjimai, sekmė, viešas pripažinimas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Perdėtas išdidumas, nepripažinimas, bausmė

Stichija

Ugnis

Astrologija

Jautis, šaulys, liūtas

SVARBU!!!

Tekstas kurį skaitote šiuo metu akivaizdu jog nėra parašytas labai sklandžiai ir gražiai, todėl jis reguliariai tobulinamas asmeninėmis jėgomis.

Norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto skaitomesniais ir gražesniais kortų aiškinimo tekstais prašome susisiekti taro@nemokamasburimas.lt

Komentarai

Prisijunk prie diskusijos

Galite naudoti HTML ir kitus HTML atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>