Stiprybės taro korta

Jėgos taro korta
Jėgos taro korta

Šioje taro kortoje jūs galite įžvelgti moterį, kuri ramiai laiko suaugusio liūto nasrus. Nepaisant to, kad liūtas atrodo grėsmingas ir stiprus, moteris dominuoja jo atžvilgiu. Žaviausia yra tai, kaip grakščiai moteris valdo liūtą. Ji yra rami ir susikaupusi, kas simbolizuoja gebėjimą neprarasti kontrolės ir disciplinos užgriuvus didelei nelaimei.

Tai, kad ji laiko liūto nasrus parodo, kad ji yra drąsi. Tai, kaip ji valdo liūtą, nenaudodama jokio grubumo,  parodo jos meilę ir prisirišimą. Virš kalnų esantis mėlynas fonas reiškia stabilumą, o stabilumas suteikia ramybę.

Liūtas simbolizuoja drąsą, aistrą ir troškimus – jausmus, sudarantys didžiąją dalį žmogaus emocijų ir reikalingus išgyventi. Tačiau nekontroliuojami jie gali lemti mūsų pačių susinaikinimą.

Teisingai iškritusi stiprybės korta

Kai Jėgos korta iškrinta teisinga puse, tai reiškia, kad pavojaus ar sielvarto akimirkomis jūs pasižymite vidine stiprybe ir tvirtybe. Tai parodo, kad jūs gebate išlikti ramus ir stiprus, net ir tada, kai jus gyvenime užgriūna didelės bėdos. Taipogi, tai parodo, kad jūs esate gailiaširdis žmogus ir visada atrasite laiko kitiems žmonėms, net ir jei teks aukotis.

Jėgos korta parodo, kad esate labai kantrus žmogus, kuris gali įvykdyti viską, kas jam tik ateina į galvą. Jūs sugebate greitai atgauti jėgas ir nebijote išsakyti tai, ką galvojate. Ši korta taip pat parodo, kad esate gailiaširdis žmogus ir dėl šios savybės jūsų gyvenimas yra ir bus labai stabilus.Atvirkščiai iškritusi korta reiškia, kad jūs gyvenime labai pykstate (supyksite) arba ko nors labai bijote (bijosite). Ši korta parodo, kad jums trūksta vidinės stiprybės. Tai reiškia, kad galbūt patiriate baimę ar nepakankamai tikite tuo, ką darote. Tai gali reikšti, kad jūs užmiršote aistras ir gyvenimo džiaugsmą, laimę ir pasitenkinimą.

Atvirkščiai iškritusi Jėgos korta gali taip pat reikšti tai, kad kažkas, dėl daugelio priežasčių, patiria depresiją ir dėl to nebepatiria laimės.

Galiausiai, vienas žmogus dėl nelaimingumo ar depresijos gali užsisklęsti nuo visuomenės, mat gali jausti, kad jo liūdesį sukelia žmonės. Tai gali būti pavydas, ypač, kai aplink visi atrodo laimingi ir kažko siekiantys, o tas žmogus tik stovi vietoje. Ši korta parodo, kad turite išmokti įgyti pasitikėjimo, tam, kad vėl galėtumėte naudotis savo vidine stiprybe.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Drąsa, susikaupimas, atjauta, pasitikėjimas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Abejonė, nepasitikėjimas, silpnumas

Stichija

Ugnis

Astrologija

Liūtas


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *