Šventiko taro korta

Šventiko taro korta
Šventiko taro korta

Taro korta vaizduoja religinį personažą, sėdintį bažnyčiai būdingoje aplinkoje. Jo dėvimi bažnytiniai apdarai simbolizuoja tris skirtingus pasaulius. Pakelta dešinė ranka reiškia palaiminimą. Kitoje rankoje jis laiko trigubą kryžių, kuris paprastai yra siejamas su Popiežiumi. Tikima, kad kiekvienas iš kryžiaus strypų simbolizuoja Dievą Tėvą, Dievą Sūnų ir Šventąją Dvasią. Žemiau šio religinio personažo sėdi du patarnautojai, kurie simbolizuoja šventų žinių perdavimą ordine. Dėka šių patarnautojų, korta gali vaizduoti ir siekį gauti žinias ir švietimą. Ši korta yra valdoma Jaučio zodiako ženklo.

Kai kuriose taro kortų kaladėse ši korta dar yra žinoma kaip Dvasininko ar Popiežiaus korta. Ši korta yra naudojama kaip vyriškasis, kitos kortos žinomos kaip Vyriausiosios žynės kortos atitikmuo.

Teisingai iškritusi šventiko taro korta

Iškritusi Šventiko kortą burime simbolizuoja jūsų siekima sekti nusistovėjusiu, patikrintu gyvenimo keliu. Ieškodami stabilumo jūs ieškote gyvenimo mokytojo, arba kaip tik siekiate pasidalinti savo turimomis žiniomis norėdami padėti kitiems ieškantiems gyvenimiškos išminties. Jums nėra svetimas tradicijų puoselėjimas ir jų laikymasis. Jeigu jaučiate, kad turite kuo pasidalinti su kitais, prieš pradedant būtinai įsitikinkite, kad tai kuo norite pasidalinti yra išties svarbu.

Kalbant apie pačią taro kortą, ji taip pat gali simbolizuoti įvairias institucijas ir jų pagrindines vertybes. Tai ženklas, kuris rodo, kad jums reikia prisitaikyti prie jau esančių nusistovėjusių taisyklių ir tradicijų.Atvirkščiai iškritusi šventiko taro korta

Jeigu šventiko korta iškrito atvirkščiai, tai gali reikšti, kad taisyklės ir nusistovėjusios normos jus verčia jaustis suvaržytam ar net įkalintam. Greičiausiai, kad jaučiatės praradę savo gyvenimo kontrolę ir laisvę ko pasekoje maištaujate, elgtiatės neapgalvotai, nepaisydami moralės ir gero elgesio tono. Jus kamuoja nuolatinis trokškimas išsilaisvinti iš įsigalėjusių taisyklių gniaužtų, deja tai nevisada išeina jums į naudą.

Atvirkščiai iškritusios Šventiko kortos reikšmė daugiausiai yra susijusi su abejojimu tam tikromis tradicijomis ir įsitikinimu, kad tai, ką darote, šiuo metu yra teisinga.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Tradicijos, paklusnumas, nuolankumas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Maištingumas, lengvabūdiškumas, ekscentriškumas

Stichija

Žemė

Astrologija

Jautis


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *