Taurių aštuonakės taro korta

Taurių aštuoni taro korta
Aštuonių taurių taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Taurių aštuonakė korta – pokyčiai.. Kaip vikšras turi mirti, kad virstų drugeliu, taip ir mūsų gyvenimas kartas nuo karto turi keistis. Jei pavargote nuo kankinančios rutinos, turėtumėte leistis į kelionę, kuri padės pakeisti požiūrį į gyvenimą.

Korta rodo, kad jūs esate nepatenkintas dabartine padėtimi ir norite siekti kažko daugiau. Galbūt pamąstėte apie esamas galimybes. Eksperimentuokite.

Dažnai korta parodo žmogaus nuovargį nuo materialių dalykų ir polinkį dvasiniams dalykams. Tiesiog būkite laimingi, nes pokyčiai ateina tada, kai jų mums labiausiai reikia.


Meilė

Apmąstykite, ar jus tikrai tenkina esami santykiai? Taurių aštuonakė parodo, kad jūs turėtumėte gerai apie tai pamąstyti. Ar įsivaizduojate savo partnerį kaip žmogų, su kuriuo galėtumėte praleisti visą likusį gyvenimą? Ar jūsų partneris skatina jus tobulėti? O gal jus kankina vienatvės baimė, ir ji yra pagrindinė santykių priežastis? Pastaruoju atveju – tai nesąžininga jūsų ir jūsų partnerio atžvilgiu. Sukaupkite visą drąsą, atsakykite į klausimus ir atsisveikinkite su praeitimi.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Atvirkščiai iškritusi Taurių aštuonakės korta – nežinome, ko siekiame ir trokštame.

Gyvenime neišsikeliate jokių tikslų ir tiesiog tekate pasroviui, neturite jokio plano. Jau seniai kai kurie dalykai jums nebeteikia džiaugsmo ar malonumo ir jūs tiesiog plaukiate pasroviui. Bijote palikti komforto zoną.

Kai kurie žmonės niekaip negali apsispręsti tarp dviejų svarbių sprendimų. Pavyzdžiui, tokie žmonės trokšta pokyčių, stengiasi dėl geresnės ateities, tačiau bijo aukotis, rizikuoti. Turime būti drąsūs ir tikėti, kad nusipelnėme gyventi geriau.

Meilė

Korta parodo, kad esate įsikibę senų santykių, ir nors jaučiate, kad turite juos nutraukti, vis atidėliojate. Turėtumėte arba stengtis sutvirtinti santykius, arba juos nutraukti. Nors ir sunku palikti tai, kas jau sukurta, gaila kitam žmogui skirto laiko bei energijos, tačiau kartais sprendimas nutraukti santykius yra pats išmintingiausias. Noras nutraukti santykius praneša apie greitą santykių pabaigą. Apmąstykite, ką turėtumėte daryti toliau ir surašykite ant popieriaus lapo visus dalykus, kurie jus skatina toliau likti su kitu žmogumi.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *