Taurių devynakės taro korta

Taurių devyni taro korta
Devynių taurių taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Devynių taurių korta – malonumai, mėgavimasis. Praeityje jūsų gyvenimas priminė amerikietiškuosius kalnelius, buvo labai nepastovus, tačiau dabar jis turėtų tapti pastovesnis. Praeityje, atsitikus kokioms nors nesėkmėms, žemė slydo iš po kojų, buvo sunku džiaugtis gyvenimu ir išsikelti kokį nors tikslą. Turėjote išeiti už komforto zonos ribų. Dabar galite mėgautis pasiektais rezultatais. Prasideda naujas jūsų gyvenimo etapas.

Ši korta – norų korta. Viskas, ko trokštate ima pildytis.

Darbas – laukia pokyčiai, kurie jus pradžiugins. Jei kažko labai trokštate, metas atiduoti visas jėgas ir siekti svajonės. Meilė – jūsų romantiniai santykiai peraugs į kitą lygmenį – susižadėsite, susituoksite ar pan. Jei šiuo metu jūs neturite antrosios pusės, metas kuo daugiau bendrauti su kitais žmonėmis ir megzti naujus santykius.

Finansai – pasieksite trokštamą finansinę padėtį. Sveikata – jums atliktų tyrimų rezultatai bus teigiami. Pakeisite kai kuriuos su sveikata susijusius įpročius, kurie jums bus tik į naudą.


Meilė

Kortos žinutė – vertinkite tai, ką turite. Svajonės pildosi. Galite švęsti. Jei šiuo metu neturite antrosios pusės, ją surasite vakarėlio ar kito susibūrimo metu. Neplanuokite ir nekurkite ateities tikslų, o tiesiog mėgaukitės gyvenimu. Nerūpestingumas – tai viena iš savybių, kuria žavėsite kitus žmones. Jei šiuo metu esate įsipareigojęs, kartu su antrąją puse patirsite daug džiaugsmingų akimirkų, sustiprinsite tarpusavio santykius.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Šiuo metu turėtumėte pamąstyti apie tai, ko norite iš gyvenimo. Ši korta gali parodyti, kad šiuo metu ieškote naujų pojūčių.

Sunkiai dirbote, kad pasiektumėte tai, ką turite dabar, tačiau iki visiškos pilnatvės dar kažko trūksta. Iš pažiūros gali atrodyti, kad per daug puikuojatės nuveiktais darbais, pasiekimais, norite gauti dėmesio ir kitų žmonių pripažinimą.

Taurių devynakė korta parodo, kad šiuo metu turėtumėte liautis taip didžiuotis savo pasiekimais ir labiau rūpintis gyvenimo kokybe. Vertinkite santykius su šeima, draugais, aplinkiniais.

Meilė

Nors aplinkiniams atrodote kaip tobula pora, tačiau jaučiate, kad visvien kažko trūksta. Galbūt jūsų ir jūsų antrosios pusės santykiai nėra tokie artimi, kokie norėtumėte, kad būtų. Nesigraužkite, o daugiau kalbėkitės apie tai su savo antrąją puse. Kartais santykiai mums tampa didžiausia vertybe, o visos kitos vertybės, hobiai lieka nuošalyje. Kad ir kokie nuostabūs būtų santykiai, gyvenimas jais neapsiriboja – turime ir toliau puoselėti asmeninius interesus, domėtis, atrasti, nes kitu atveju mūsų laukia nusivylimas.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *