Taurių dviakės taro korta

Taurių du taro korta
Dviejų taurių taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Taurių dviakė – meilė, tvirti, laimingi ir harmoningi santykiai, galimai net santuoka.

Darbas – aplinkiniai ims labiau jus vertinti. Jei šiuo metu ieškote darbo, tada korta žada sėkmę. Meilė – įsipareigojimas, harmoningi santykiai. Tačiau tai nereiškia, kad dabar nebereikia stengtis išlaikyti santykių. Korta parodo tikrą meilę ir prisirišimą.

Finansai – teisingumas, stabilumas. Jūsų finansinė padėtis yra stabili ir turite pakankamai pinigų. Sveikata – žmonės, turintys sveikatos problemų, turėtų kreiptis į specialistą, su kuriuo gerai jaučiasi ir kuriuo pasitiki. Dvasingumas – turėtumėte žavėti ir mylėti kitus.


Meilė

Korta rodo simpatiją ir susitikinėjimą, naujų santykių, partnerystės pradžią ir harmoniją. Santykiai bus naudingi abiems pusės, vienas partneris motyvuoja kitą partnerį stengtis dėl geresnės ateities. Jei šiuo metu su kuo nors susitikinėjate, su tuo žmogumi lengviau randate bendrą kalbą, santykiai harmoningi. Šiuo metu, galite tapti nebloga komanda. Abu žinokite vienas kito stipriąsias puses. Kiekvienas darykite tai, ką mokate geriausiai. Taurių dviakė – dirbdami kartu, jūs ir jūsų partneris stiprina pasitikėjimą savimi.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Anksčiau, partneriai buvo kaip komanda ir abu stengėsi dėl santykių. Tačiau dabar vienas iš jų tapo savanaudiškas, atsiranda nesantaika, santykiai nebėra tokie šilti, kokie buvo prieš tai. Dažnai partneriai pykstasi vienas su kitu.

Galite ginčytis net dėl smulkmenų. Nebegalite atvirai kalbėtis apie problemas, todėl dar labiau pykstatės.

Atsiverkite antrai pusei, galbūt problemos sprendimas yra visai čia pat.

Meilė

Jei skaityme yra atvirkščiai iškritusi taurių dviakė, tai parodo, kad santykiuose yra kažkas blogai. Vienas iš partnerių tampa visiškai priklausomas nuo kito, jis nebegali tobulinti savo stipriųjų pusių ir talentų. Vienas stengiasi dėl santykių, o kitas tik naudojasi. Jei šiuo metu su kuo nors susitikinėjate, įsitikinkite, ar skiriate sau ir partneriui pakankamai asmeninės erdvės. Juk jūs du atskiri žmonės, turintys savo pomėgius, pažįstamų ratą, poreikius. Nesistenkite būti panašus į partnerį, išlikite toks, koks esate. Korta parodo desperatišką meilę.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *