Taurių karaliaus taro korta

Taurių karaliaus taro korta
Taurių Karaliaus taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Taurių karaliaus korta – viena iš galingiausių kortų visame Taurių mostyje. Ji reiškia kūrybiškumą, emocijas, pasąmonę. Taipogi, korta atskleidžia žmogų, kuris, pirmiausia, rūpinasi kitais, o tik tada savimi. Jis jautrus, įsiklauso ir supranta kitus žmones, geba duoti tinkamą patarimą.

Jūs gebate kontroliuoti savo emocijas ir puikiai pažįstate save. Kartais kylantys iššūkiai gali išmušti jus iš vėžių. Tokioje situacijoje turėtumėte išlikti ramus ir nepulti į paniką. Pradėkite stebėti savo elgesį įvairiose situacijose.

Taurių karalius simbolizuoja vyresnio amžiaus vyrą. Jis prisiima atsakomybę už savo veiksmus ir puikiai pažįsta save.



Taurių karaliaus korta parodo, kad stengiatės išlaikyti harmoniją grupėje. Jūs – geras, jautrus lyderis, kuris rūpinasi ne tik savo, bet ir kitų žmonių interesais, poreikiais. Pastaroji korta parodo, kad gebate tvarkytis su negatyviomis emocijomis.

Meilė

Taurių karaliaus korta parodo, kad esate nuovokus ir jautrus. Iškilus problemoms, imate ir sprendžiate jas, o ne kaltinate kitus žmones. Vertinate šeimą. Stresinėje situacijoje neprarandate šalto proto, išliekate ramus ir netuščiažodžiaujate, iškart ieškote sprendimų. Ši korta – tai ženklas, kad meilėje turėtumėte vadovautis intuicija ir logika. Santykiuose elkitės išmintingai, užjauskite ir supraskite kitą. Tada jūsų meilė neblės.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Kortos atskleidžiamos neigiamos savybės – nepastovumas, manipuliavimas kitų žmonių emocijomis.

Įtemptose situacijose rūpinatės tik savo interesais ir elgiatės neišmintingai. Esate veidmainis: su vienais žmonėmis – draugiškas, o kitiems – atsukate nugarą. Mokate naudotis situacija: padarote taip, kaip jums yra geriausia, jums nerūpi kiti žmonės.

Tokia charakterio savybė gali būti būdinga tiek jums, tiek kitam žmogui. Mokate bendrauti ir kontroliuoti savo emocijas. Jei pabendravę su kitu žmogumi jaučiate, kad jis gali būti jums naudingas, imate juo manipuliuoti ir jį kontroliuoti. Korta gali parodyti keršto siekimą.

Meilė

Kortoje vaizduojamas karalius yra nepastovus, jam nerūpi šalia esantys žmonės, jis nežino, kas teisinga, o kas – ne. Geba manipuliuoti, savanaudis. Galbūt sutiksite žmogų, kuris sieks jus suvilioti ar pasinaudoti jumis. Taurių karaliaus korta parodo romantiniuose santykiuose esantį savanaudiškumą. Santykius palaiko tik viena pusė.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Įrašo “Taurių karaliaus taro korta” komentarų : 1
  1. IUIHJN avataras
    IUIHJN

    JUS SUMAISETE KORTAS, CIA NE TAURIU RITERIS O TAURIU KARALIUS APRASYME

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *