Taurių karalienės taro korta

Taurių karalienės taro korta
Taurių Karalienės taro korta

Teisingai iškritusi tarto korta

Taurių karalienė pasižymi moteriškomis charakterio savybėmis – užuojauta, rūpinimuisi kitais, švelnumu. Jai lengva užmegzti naujus santykius, ji žavi kitus savo atvirumu ir sąžiningumu. Korta parodo, kad šiuo metu sulaukiate pagalbos iš aplinkinių. Gyvenime – moters figūra.

Pagrindinė figūra pasižymi labai stipria intuicija. Stipresne intuicija pasižymi tik Didžioji dvasininkė. Taurių karalienės korta – atrasite savyje kažką naujo. Ši korta – vidinio balso simbolis. Prieš padėdami kitiems, turite pagalvoti apie savo emocinę sveikatą. Išmokite mylėti save.Taurių karalienė atspindi jūsų santykius su kitais žmonėmis. Esate žmogus, kuriuo kiti gali pasitikėti, išsipasakoti. Patarkite kitiems ir palaikykite juos.

Paprastai, Taurių karalienė pasikliauna intuicija. Ji gyvena paskendusi svajonėse, todėl kartais yra neracionali. Problemų sprendimus reiktų priimti klausantis širdies balso.

Meilė

Taurių karalienė turi daug pasekėjų, kuriuos žavi jos išmintis, parama, nuoširdumas. Jei kam reikia peties išsiverkti arba išsikalbėti, karalienė visada užjaus, išklausys ir paguos. Jei tarp jūsų artimųjų tarpe nėra žmogaus, pasižyminčio panašiomis charakterio savybėmis, tada karalienės vaidmenį atliksite jūs. Turėtumėte saugotis prielipų. Svarbu jausti saiką, mat emocinė pagalba – tai emocinis darbas. Neišvarginkite savęs. Pasikliaukite intuicija. Žmonės, klausantys širdies balso, patiria stipresnę meilę.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Atvirkščiai iškritusi Taurių karalienės korta parodo, kad kartais galite būti isteriški. Negalite išreikšti savo tikrųjų emocijų ir jas laikote savyje. Tačiau taip tik kenkiate sau. Jau greitai pasieksite kritinį tašką, kai nebegalėsite emocijų kaupti savyje. Patiriate didžiulį stresą, su kuriuo jau nebegalite kovoti.

Per daug svajojate. Turėtumėte sustoti ir pagalvoti, ar tikrai galite pasitikėti savo emocijomis. Esate per daug emocionalus ir negalite kontroliuoti savo jausmų. Apmąstykite, ar tos svajonės realios ir gali būti įgyvendintos. Pasistenkite būti emociškai stabilesnis.

Meilė

Ar tik jūs palaikote santykius ir stengiatės dėl jų? Atvirkščiai iškritusi Taurių karalienės korta tai ir parodo. Kartais jaučiatės kaip tėtis ar mama, o ne mylimasis/-oji. Taip neturi būti – abi pusės turi stengtis palaikyti santykius. Šiuo metu jaučiate stresą, įtampą. Jūs arba jūsų antroji pusė labai lengvai įsižeidžia ar supyksta, todėl niekada nežinote, kada vėl susipyksite.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *