Taurių keturakės taro korta

Taurių keturi taro korta
Keturių taurių taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Taurių keturakė – drąsos ar motyvacijos nebuvimas ir nepasitenkinimas gyvenimu. Esamoje situacijoje nematote išeities. Gyvenimas stovi vietoj ir jūsų niekas nebedžiugina. Nepriklausomai nuo oro, dienos įvykių, esate apatiškas. Turėtumėte peržiūrėti savo vertybes ir ką nors keisti. Problemos sprendimas yra tiesiai prieš jūsų akis, tačiau dėl savo užsispyrimo, jūs jo nematote. Taurių keturakė korta – interesų paieška ir realizavimas. Gyvenimas trumpas.


Meilė

Jei šiuo metu neturite antrosios pusės, Taurių keturakė parodo monotoniją, rutiną, dažniausiai atsirandančią po nutrūkusių santykių, ar siekiant apsaugoti save nuo praeityje patirto skausmo. Nepastebite pasitaikančių galimybių. Jei turite antrąją pusę, jūsų santykiai monotoniški. Tarp jūsų nebeliko aistros, jūsų santykiai panašūs į kambariokų ar draugų santykius, o ne mylimųjų. Kartais reikia ieškoti ir nebijoti eksperimentuoti. Jei abu partneriai nedės pastangų, santykiai nutrūks.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Jei teisingai iškritusi korta – apatija ir galimybių praleidimas, tai atvirkščiai iškritusi korta – naujo gyvenimo etapo pradžia.

Dabar galite pradėti pastebėti gyvenimo grožį.

Kurkite naujas idėjas, sutikite naujų žmonių ir aplankykite naujas vietas. Esate ambicingi ir per daug ginate savo įsitikinimus, todėl nepastebite pasitaikančių galimybių.

Meilė

Atvirkščiai iškritusi korta parodo laikotarpį, kai norite šiek pabūti vienas ir pamąstyti. Kuriate naujus santykius ir geriau suprantate jų naudą. Jei neseniai išsiskyrėte su mylimu žmogumi ir atsigaunate po skyrybų, dabar pats metas palikti visas praeities negandas ir judėti tolyn, Gyvenimas tęsiasi. Džiaukitės ateities teikiamomis galimybėmis. Turite aiškiai suprasti, ko norite ir kas esate, tada ateityje jūsų laukia visai kitokie santykiai, nei yra dabar.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *