Taurių pažo taro korta

Taurių pažo taro korta
Taurių Pažo taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Viena iš svarbiausių Taurių pažo reikšmių – atvirumas naujoms idėjoms, staiga aplankęs įkvėpimas. Eksperimentuokite, darykite tai, kas jums kelia įkvėpimą ir pamatysite – ateityje atsivers puikios galimybės. Jei jaučiate polinkį muzikai ar dailei, pirmyn – pradėkite groti ar piešti.

Pakliuvę į sudėtingą situaciją, greičiausiai nustojote siekti savo svajonių. Taurių pažas ragina jus pažiūrėti į problemą kitu kampu. Korta simbolizuoja užsispyrimą, kurio dėka įgyvendinsite visas svajones. Klausykite vidinio balso ir tikėkite, kad viskas įmanoma, tik reikia norėti.Jei bijote parodyti savo tikruosius jausmus, dabar pats metas išdrįsti. Turite būti ir kūrybiškas, ir emocionalus. Dažniausiai žmonės nerodo emocijų, nes bijo apsijuokti prieš kitus ar saugo savo ego. Taurių Pažas – naujas saviraiškos būdas.

Meilė

Asmuo – klausantis širdies balso, kūrybingas, emocionalus, naivus. Jūsų gyvenime laukia siurprizai, kurie jus maloniai nustebins. Jei šiuo metu esate įsipareigojęs, šiuo metu gali pamatyti tas antrosios pusės savybes, kurių nematėte anksčiau. Jūsų santykiai gali jus ir džiuginti, ir kelti baimę. Jei šiuo metu neturite antrosios pusės, į meilę ir potencialius partnerius galite žiūrėti pro rožinius akinius.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Korta parodo, kad šiuo metu jums trūksta kūrybiškumo. Galbūt jums kyla įdomių idėjų, bet jas įgyvendinate dėl materialinių, o ne dvasinių paskatų. Kūrybiškumo nejaučiate todėl, kad esamas projektas jums nekelia džiaugsmo. Jausitės kūrybiški tik tada, kai idėjas įgyvendinsite su malonumu.

Kita kortos reikšmė – susirūpinęs žmogus. Jis bijo akistatos su realybe – galbūt dabar jį kankina finansinės problemos, liga ar kt. Jis nesprendžia šių problemų, o bando pabėgti nuo jų, dažniausiai, vartodamas alkoholį ar narkotikus. Galbūt šiuo metu jūs arba jūsų artimieji negali priimti savęs tokio, koks yra.

Taurių pažas – įkvėpimo trūkumas, žema savivertė. Ką turite padaryti, kad jūsų mylimieji suprastų, kad šiame pasaulyje yra vienintelis ir nepakartojamas?

Meilė

Taurių pažo korta atspindi nedrąsų, neryžtingą ir kartais šiek tiek erzinantį žmogų. Galbūt tokiomis savybėmis pasižymi jūsų antroji pusė. Gal jam reikia šiek tiek švelnumo? Tokie žmonės gali parodyti savo tikrąjį veidą tik tada, jei šalia jūsų jausis saugiai ir pasitikės jumis. Tačiau kortos vaizduojamas žmogus gali būti elgtis kaip vaikas: greitai susierzinti, pradėti rėkti ir kt.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *