Taurių penkiaakės taro korta

Taurių penki taro korta
Penkių taurių taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Taurių penkiaakė – nusivylimas. Situacija klostosi ne taip, kaip norėtumėte. Kai taip nutinka, jaučiatės nelaimingas. Negalite pamiršti praeities įvykių, graužiate save. Iš taurių bėgantis vanduo – praleistos galimybės. Šiuo metu susiduriate su emocinėmis, o ne finansinėmis ar materialiomis problemomis.

Korta parodo, kad jums sunku pamiršti praeitį. Nenorite mokytis iš praeities klaidų. Korta vaizduoja žmogų, kuris gyvena praeitimi.


Meilė

Šiuo metu liūdite. Išgyvenate santykių krizę. Supraskite, kad dar ne viskas prarasta. Galbūt dabar jaučiate, kad prarandate kitą žmogų, todėl turėtumėte pamąstyti, gal santykius dar galima išgelbėti. Viliatės dar išgelbėti santykius. Ar ginčydamiesi suvokėte, ką reiktų keisti santykiuose? Ar po ginčų daugiau kalbatės, ar tylite? Ar išsiskyrę su mylimu žmogumi, vėl galite būti savimi? Taurių penkiaakės korta atskleidžia, kad nors dabar sunkus metas, tačiau jūsų laukia šviesi ateitis.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Atvirkščiai iškritusi Taurių penkiaakės korta parodo, kad jau skausmas po nesėkmės po truputį rimsta ir jūs pagaliau pradeda suprasti gautas pamokas.

Patirta kančia jums suteikė stiprybės judėti toliau. Galite pradėti džiaugtis gyvenimu.

Meilė

Metas nustoti gyventi praeities prisiminimais. Metas judėti toliau, gyventi šia akimirka, pamiršti praeities nuoskaudas. Jei neseniai išsiskyrėte su mylimu žmogumi, turite susitaikyti su tuo, kas įvyko ir gyventi toliau. Gyvenimas tęsiasi. Atverskite naują puslapį ir laukite žmogaus, kuris gyventų šia akimirka. Nelyginkite dabartinių mylimųjų su buvusiais mylimaisiais. Laikas – geriausias vaistas, taigi palaukite, kol širdies žaizdos užgis. Tik kai jos užgis, jūs galėsite vėl būti laimingas. Jei šiuo metu turite antrąją pusę, korta atskleidžia, kad šiuo metu santykiuose vyrauja įtampa. Turite kalbėtis su antrąją puse – tik tada abu suprasite ir išgirsite vienas kitą. Svarbu, kad po ginčų per daug negalvotumėte apie nuoskaudas, o mąstytumėte apie ateitį ir ką galima pakeisti santykiuose.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *