Taurių riterio taro korta

Taurių riterio taro korta
Taurių Riterio taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Tiesa, Taurių riteris yra bene moteriškiausia korta iš visų riterio taro kortų. Kaip tikras riteris, jis niekad neišsižadės savo principų ar tikslų, bus sąžiningas. Geba kontroliuoti savo emocijas ir pasitiki intuicija. Patrauklus ir žavus.

Jis daro taip, kaip jam liepia širdis. Riterio figūra – džiaugsmingas gyvenimo įvykis, asmuo ar charakterio savybė. Riteris parodo progresą kūrybinėje veikloje ar santykiuose.


Meilė

Taurių riteris parodo, kad netrukus įsimylėsite. Greičiausiai jūs esate šiek tiek desperatiškas. Kartais per daug atkakliai siekiate meilės ir vaikotės nerealių partnerių, santykių. Dažnai keičiate partnerius ir esate tikras širdžių ėdikas. Būkite atsargūs ir nesielkite taip su žmonėmis, kuriuos mylite. Mėgaukitės šia akimirka, tačiau išlikite realistiškas.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Atvirkščiai iškritusi korta reiškia, kad visiškai nekontroliuojate savo emocijų. Per daug pavydite, esate per daug emocionalus ar apatiškas. Jums sunku priimti sprendimus ir imtis veiksmų. Per daug greitai darote išvadas ir teisiate. Jūsų išvados dažnai būna klaidingos. Nuviliate ne vieną žmogų.

Meilė

Atvirkščiai iškritusi korta parodo žmogų, kuris bėga nuo problemų, kaltina kitus ir dalina tuščius pažadus. Gali būti, kad šiuo metu jūsų santykiuose vyrauja nesutarimai, jūs jaučiatės visiškai sugniuždytas. Jausmai yra lyg amerikietiški kalneliai – vieną dieną jūs jaučiate aistrą, kitą – jūsų jausmai kitam žmogui atšąla, susikurtas idealus kito žmogaus įvaizdis greitai išblėsta. Saugokitės tų, kurie dalija saldžius pažadus ir įsitikinkite, kad jie nesiruošia jūsų apgauti.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Įrašo “Taurių riterio taro korta” komentarų : 1
  1. dovi avataras
    dovi

    tikra tiesa apie mane 😂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *